Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (Cinemart)

fabregas1

Jen s obtížemi jsem mohl zachovat kamennou tvář :) Film má celkem slušné tempo, ve kterém se nešetří vulgárními vtipy a sprosťárnami těžkého kalibru. Kdo se nebojí projít rogenovským humorem nemá se čeho bát. ()

Pythonator

Možná až příliš užvaněné. Jenže když je něco užvaněné po Rogenovsku, tak se mi to prostě líbí. Rogen je standardně vtipný a kdo ho nemá rád, ten to prostě nestráví. Jeho žvanivé hlášky zkrátka nejsou pro každého. Jednu hvězdu dávám za úžasnou Rose Byrne, která nečekaně po komické stránce přehrála i Rogena. Tomuto páru to opravdu sluší a hubu v podstatě nezavřou po celý film. ()

pichta

Chcelo sa to tváriť ako dobrá komédia, no úplne to posrali tým, že napr.dekanka bola liberalny debil, premrštené správanie "zlých" susedov, naivné správanie ostatných susedov adť. Pre dospeleho človeka uplna kravina, pre teenagera dobré. Priemerný film. Odo mna dostáva 45%, viac určite nie. Dobre boli hlášky a niektore hefty. Skôr to prestne človeka baviť...možno začne až rozčulovať. ()

gatuso

Podprumerna komedie. Necekal jsem zadne orgie smichu ale ze to dopadne takto slabe jsem netusil. Me tam vlastne iritovali vsichni herci. A vite co me asi zacina posledni dobu vadit nejvic? Kdyz si belosi hraji na negry a prebiraji ty jejich zkurvene pozy! ()

Royaldell

,,Buď chlap a podoj mě!’’ Tyhle komedie,ve kterých se objeví v hlavních rolích Seth Rogen a nějakej z bratrů Francových,jsou skvělý. Je to totální úlet,ale z neznámých důvodů máte na hodinu a půl o záchvat smíchu postaráno. Taky cením zmínky o filmech (taxi driver,baleXkeaton) a sakra krásnýho Dejvíčka. ()

Kleinbauer

nevkusný výron o ničem, zac efron je opravdu neherec, neumětel s vypracovaným tělem, nicolas stoller po lobotomii, soudě podle jeho děl, opakované..."Chci ti něco strčit do zadku!, Ne dneska ne...., ty kozy fakt bolej"..., prostě zájezd ()

soukyd33

Komedie plná šílených nápadů. Ani jednoho by jste nechtěli za souseda. 😀 Soundtrack 👍 Film je nabitý energií. Nevěděl jsem komu fandit. Hvězdiček 2 ()

FuLister odpad!

Taková tupá americká píčovina. Nevím jestli jsem se víc nudil, nebo mi bylo trapně. Přesně nějak takhle si představuju úpadek společnosti, protože pokud tohle má být komedie, tak to jsme to teda dotáhli daleko. HAHA! ()

Y2ORSI

pokud jste fandy Setha Rogena, tak byste si to neměli nechat ujít- je to přesně ta typická letní oddychovka, která nemá žádnou logiku a ani hluboké poselství. Je to jen další sled Sethových forků- drogy, chlast, sex, odkazy na různé filmy a seriály. X-meni nám předvedli skvělou bitku s quicksilvrem, Seth Rogen předvádí skvělou bitku s Efronem (asi nejlepší moment filmu). Občas se trochu ztrácí tempo. Jinak skvělá infaltilní a debilní zábava ()

len.tilka

"A JAK STE SE POTKALI VY DVA S TEDDEM?" - "NO JÁ HO VIDĚLA, ON MĚ VIDĚL." - "FAKT ROMANTICKEJ PŘÍBĚH." Tak to bylo dost brutální zklamání. Čekala sem totálně pošahanou a ulítlou bitku mezi sektou bratrů a zhulenejma rodičema a místo toho přišla smršť samejch fucků, dicků, shitů a naprosto nedůležitejch dialogů na téma, jak vyhonit souseda. Přitom to mělo fakt skvělej potenciál, třeba airbagy jsou nezapomenutelný. Teddybear Efron sice ukazuje neustále svaly, ale teď už tomu prohlášení, že je fetka, docela věřim, protože ty jeho sjetý očíčka se nedaj zahrát. Bohužel z týhle párty vychází jako největší vítěz Stella. Nevim, kde to dítě sebrali, ale je boží, chci ho. ()

anettl

Film, který neurazí, ani nenadchne. Vtípky, které pobaví, ale děj v podstatě o ničem, žádný pořádný vývoj. Oddechovka.... ()

moriseklg

Klasika amerických filmů: studenti, spolek vysoké školy, tráva, večírky a sex. Vtipné scény tak 3x za celý film. Koukat se na to dalo, ale nic velkého to není, poslední půl hodinu už jsem počítala minuty do konce. Dávám 50%. ()

JAzzeURo

O téhle komedii jsem měl zřejmě přehnaná očekávání. Vtipných momentů tam bylo minimum a dokonce i některé zdánlivě vtipné scény z traileru byly z filmu vystřiženy. ()

jakubesd1

No som trocha sklamaný s tohto filmu . . Úplne nudné ale zároven miestami vtipné , no žiadna veľká bobma to teda nie je . Klasika scénar , a miestami mi to prišlo ako keby to bolo natáčané obyčajnou kamerou . Čo musím pochváliť su super hlášky , ale ten film veru veľa neoživia . Miestami mi to pripadalo ako keby len chceli zviditelniť telo Zaca Efrona . Ale na rodinu komédiu je to v pohode . ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák