Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (Cinemart)

Franc1s

Slabý to kousek, na který jsem po shlédnutí ihned zapomněl. Očekával jsem více vtípků a nástrah, který si navzájem budou tihle sousedi dělat a méně občas až hodně debilních dialogů manželů. Ještě, že byl airbag. Do kina bych na to nešel a prostě 5/10 ()

Black-star

Nějak mi nesedí spojení mladé rodiny a pařících studentů. Situace nereálná nehledě na to že to takhle v US ubec nefunguje. Vtipných momentů také pomálu - pěkný smířlivý konec. A nějak nechápu Efrona - chce být hercem nebo šaškem z muzikálu... je tak někde mezi a tím pádem žádná jeho role nevyznívá přesvědčivě -škoda! ()

s1r1us

Kome...co? Vtipný asi jako když si na veřejných záchodech musíte říct cizímu do vedlejší kabinky o toaleťák. Uznávám, že nesnáším toho trapáka Setha Rogena, ale díky hodnocení zde jsem čekal, že to bude aspoň dívatelný jako nenáročná oddechovka. Sledovat jak suše recitujou dialogy a kření se dopředu u každýho "vtipu", který jakože příjde, bylo utrpení. Ukecaná debilovina. Nedokoukal jsem. :( ()

Psycho.R

Cítil jsem v tom jakýsi pokus o nové prcičky a nemůžu říct, že bych se nudil, ovšem, někdy se tlačilo až moc na pilu. Když si, ale pomyslim, že jsem se párkrát zasmál nahlas, což je u mě vzácný jev, který naposledy proběhl u Movie 43, tak na jedno zkouknutí můžu doporučit. Rose je krásná, na Efrona se dá poprvé dívat a party ala De Niro je cool. ()

E lan

Ale jo, nečekal jsem, že se u takhle jednoduché komedie tolikrát od srdce zasměji. Ano, je to primitivní zábava, kolikrát za hranu dobrého vkusu, ale když člověk vypne mozek a nenechá se otrávit přívalem vulgarit najde pak ve filmu hromadu vtipů, které baví... ()

Denila

Na doporučení už asi nikdy nejdu do kina. Film vhodný pro nedělní odpoledne u kterého si schrupnu. Kino Cinemacity Ostrava│6/6/2014│2D ()

rublik05

Příjemná, svižná, jednoduchá, ale především vtipná komedie, kde Seth Rogen a Rose Byrne tvoří neuvěřitelně sympatickou dvojici, své role zvládli na jedničku, obdobně se blýsknul i miláček všech žen, hezounek Zac Efron. Příběh není nikterak složitý, má hned několik vyloženě úchylných scén, humoru je celkově tak akorát, je to vlastně taková klasická povedená komedie pro mladé. Vytknout bych mohl pár hluchých míst či do určité míry i určitou trapnost některých situací, nicméně pokud budu Sousedy brát čistě jako přihlouplou oddechovou komedii, svůj účel rozhodně splňují. 7/10. ()

Slon Hotovson

Komedie natočená jen a jen pro samotnou srandu a tu si dokáže udělat opravdu z lecčeho. Nechce ničím překvapit, vychovávat, poučovat, chce a umí jen 96 minut bavit. Za tuto upřímnost 5*. ()

DD

Congrats Universalu, jak moc dobře to prodali. No, budu opakovat x, x ,x komentářů ze všech možných databází: všechny vtipy jsou už v trailerech. Zbytek je hrozně nezajímavá, blbá vata. A ten asi úplně největší problém: oproti těm nej komediím posledních třeba dvou let (Jump Street, Millers, American Reunion) jsou ti postavy u prdele a to se za celej film nezmění. Problém. Čumět 100 minut na figurky, jejichž osud tě nezajímá... A přitom ten konec s Efronem, kterej je MVP filmu, se dal tak hezky uhrát... :( 5/10 ()

RAFT

Parádní letní komedie ,soused proti sousedovi ,zábavná komedie se skvělími hláškami i když občas mírně trapná.A ve filmu máme skvělého komedianta a hláškujícího herce Seth Rogen a jeho airbegy ty prostě ve filmu neměli chybu .A ještě jednoho blba Zaca Efrona ,ve filmu zahral dobře daloby se říct sice ho moc ve filmu nemusím ,a spoustu dalších herců a jejich velké párty a naschvály. ()

dwyane

Z původních třech hvězd jsem přeci jen přehodnotil za stávající dvě...On to totiž opravdu není dobrý film. Popravdě nechápu, že někoho pořád baví točit takovéto filmy na stejné brdo. Vtipy jako byste odhadli už předem, takže o to těžší je se jim pak smát. Nejsem ani 17-ti letá puberťačka, která by si na tomto filmu našla své v podobě okukování Efrona do půl těla...Celkově je film zahalen do absurdity, která by snad šla filmu s ohledem na zařazení do žánru komedie i odpustit, ale právě některé šroubované vtipy už ne. Ještě, že jsem na to nešel do kina. To radši ty ušetřené peníze hodím do kašny :-) ()

Shredder

Par dobrych vtipov a napadov, ale v podstate len zbierka klasickych klise z teen komedii. Clovek si pozerani uvedomi o kolko originalnejsie a zabavnejsie je napriklad take Superbad alebo 21 Jump Street. Po uvode v style "mame dieta a nas zivot sa meni" nasleduje par house parties, zopar praktickych vtipkov a zaverecna tretina, ktora uz je takmer uplne bez humoru. Ako oddychovka na vecer moze byt, ale inak sklamanie. ()

liberita

Na môj vkus trochu zbytočne veľa referencií na intímne partie, ale inak vcelku zábava a spokojnosť, pobavila som sa. Filmu však trochu škodí nevyvážené tempo, ku koncu viditeľne stráca šťavu a akoby sa scenáristi nevedeli rozhodnúť ako ho ukončiť. Rose a Seth spolu vytvorili roztomilý párik, pristane im to, Efronovi sa jeho hlúposť dá ľahko uveriť, Lisu Kudrow som zase takmer nespoznala. Potešila ma prítomnosť Christophera Mintz-Plassa, hoci si veľa toho nezahral a Dave Franco je dôkazom že herecký talent v jeho rodine nezdedil len brat James. Komédia roka to asi nebude, ale aj tak majú Susedia pár perfektných a originálnych scén a dá sa na nich dobre zasmiať a to je predsa hlavným účelom tohto žánru, no nie ? ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák