ForrestG

První Četník se velmi vydařil a pro Louise tedy postava se kterou byl a je nejvíce spojován.Pro mě nejlepší scéna je jak četníci v moři loví mořské ježky---MOŘSKÁ HVĚZDICE,ŠÉFE! ()

Kathleena

Já si uvědomuju, že tenhle film není asi nejnáročnější, ale je to prostě nostalgie z dětství a navíc nezapomenutelný dabing. A pohyby, jaký dělá Louis de Funes, nejdou napodobit :) ()

matess22

Pohodova komedie, na kterou se vzdycky rad podivam. Vykon Funese je jako vzdy vynikajici. Diky dabingu F.Filipovskeho je film zarazen mezi me 5 hvezdickove. ()

NikoKovac

Výborný film, skvělá hudba, úžasná výprava, geniální herecké výkony v čele s Louisem de Funésem. A snad ještě geniálnější dabing Františka Filipovského. Škoda jen, že takto skvělé nejsou i ostatní díly, ale tak to už bývá. ()

Kritik

Jedna z prvních komedií, co jsem kdy viděl, a která se mi stále velmi líbí. Louis De Funes zde exceluje v roli ctižádostivého četníka, zajímajícího se pouze o svou kariéru. Ať už Cruchot podlézá svému nadřízenému nebo shazuje své podřízené, zkrátka vám přiroste k srdci. Doporučuji s českým dabingem, ač jsem zastánce originálního znění ve většině filmů, ale Louis De Funes dabovaný Filipským je pro mě jasná volba. Bon appetite! ()

TeeToTaller

Funés udělal moje dětství díky tomuhle filmu bohatší a bráchovi připravil pár probdělých nocí, protože mu z přezdívky "Fugas" a jejího používání v každé větě při konverzaci se mnou šla občas hlava i nervy kolem. Přesto si i on k tomuhle filmu našel cestu, takže jsem to asi úplně nepřehnal. ()

vikiii

Je francouzštější Francouz než Liuis de Funes? My máme brněnskou pátračku a tady loví četníci nudisty. Ve sluncem prosyceném Saint Tropez. S geniální znělkou a ano i geniálním dabingem. Bláznivé, bohužel příliškrát obehrané. S mírou ale říkám - ano, proč by ne. ()

StarFsh

Úvod do kultovej série filmov. Čo viac dodať? Geniálny Funes, Galabru aj Filipovský. Ja proste tieto staré francúzske komédie milujem. ()

mpet

Nepřekonatelný Funěs ve skvělé komedii. Kdysi tohle patřilo k těm nejlepším komediím a myslím si, že to tam můžeme řadit s čistým svědomím dodnes. ()

Sadova302b50

První a nejlepší z celé série, vtipy a hlášky, z kterých ostatní díly čerpaly jako žíznivci vodu ze studně, jsou tu neokoukané a poprvé, navíc je tu skvělý dabing, který mě nakopává k tomu, abych dala pět hvězd. 87% ()

Zbygniev

.... "sem se mi dívejte vždycky sem"... "Fugasi ty ponožky Vám nejdou". K tomu zkrátka není co dodat. Skvělý začátek celé četnické serie. Louis de Funes od začátku člověka dokonale baví, a s Michelem Galabru se tady k sobě hodí. Velmi dobře zahrál i Jean Lefebvre, ačkoli prý nesnášel právě de Funese. Skvělá komedie, člověk se ani na chvíli nenudí. A panu Filipovskému velké DÍK za životní dabing... ()

vampvegetar

prvotná Funesova policajná komediálno-sériová epizóda, skvelý humor doby polovice minulého storočia a nezapomenuteľný komik, aký sa ťažko hľadá aj v Hollywoode ( Jimovi Carreymu ušli zo 2-3 filmy prinajlepšom, snáď ešte Belushiho a Bil Murrayho niektoré filmy "one person show" môžu bodovať ) ()

PowPow

Člověku sice vzpomínky splývají, ale při opětovném zhlédnutí je jasně vidět, že tento film je kvalitou.úplně jinde než zbytek četnické série. Tahle smršť gagů obohacená Funèsem v nejlepší formě je esencí klasické francouzské komedie v tom nejlepším slova smyslu. ()

anicca

Funes-to je sranda. Aj tak som ale dala len 3 hviezdičky, lebo sa nesmejem od začiatku do konca. Niektoré scény sú zbytočne ukričané. že je to celé naivné, to nevadí, ide predsa o ľahkú komédiu ktorá sa na nič nehrá. Pre mňa je to klasika, ktorú som ochotná pozrieť si aj viackrát. ()