Bauer

Tohle je tak moc dobrý ale je děsná škoda že je to tak moc okoukaný.Jinak sem se opravdu smál a Louis De Funés je prostě špičkovej.Ale na 5* to není. ()

duklak2

Nesdílím Vaše názory s tím, že tento díl byl nejlepší. Docela mě i překvapuje, že je celkem, alespoň v mém okolí, zapomenutý a někteří lidé ho ani neznají! Já osobně jsem si musel koupit DVD, abych ho konečně viděl. Dle mého názoru děj filmu postrádá nějakou větší "akčnost", která by diváka "zvednula" ze sedačky. Jistě, můžete tvrdit a namítat, že je to přece komedie pro odlehčení, jenomže si uvědomte, že i filmy určené k zasmání, musí mít "energii". ()

Handle

Ach jo, asi mám jiný smysl pro humor. Nesnáším to. Louis de Funès mi nepříjde vtipný ani trochu.. a ani to vysoké hodnocení mě neovlivní dát víc. Francouzské komedie hold nejsou moc pro mě. ()

Lacike

Tak som si po dlhej dobe pustil túto komédiu a Funesove grimasy bavia ako vždy, ale zápletka je strašne chatrná a vtípky sú strašne jednoduché. Už som len čakal kedy niektorý z policajtov zakopne alebo sa šmykne na banáne. Najviac ma bavil vzťah medzi Funesom a jeho dcérou. Vďaka nemu nepôsobil ešte tak totálne bláznivo a prehnane prísne, ale to jeho frflanie sa dalo aj pochopiť. Takisto je lahoda počúvať starý špičkový CZ dabing. Také sa dnes už netočia. Výsledkom je jednoduchšia komédia, ktorá dnes už príliš nenadchne, ale nuda to nie je. 6/10. ()

PROROK14

Ďalšia skvelá komédia s obľúbeným komikom Louisom. Film je plný skvelých, vtipných a komických situácií na ktoré ak sa pozeráte tak sa nedokážete nesmiať. ()

Tommassi3

"Tak to máme deset centimetrů, takže deset dní v chládku !!" - "Cože ?? " - "Ale tati, basa je přece plná !!" - "Tak to já nebudu obtěžovat a stavím se jindy.." ;) To já se ovšem setkání se strážmistrem Cruchotem, kterému rovněž stejně jako famóznímu Funésovi s Filipovským pár centimetrů scházelo, když jim však bylo naděleno měrou vrchovatou jinde, nikdy nebráním, vždyť Giraultova četnická kultovní série, kterou zdobí slavný ústřední motiv Douliou douliou legendárního Raymonda Lefévra, mě bavila už jako děcko.. Přiznávám, že dnes s odstupem času a nespočtu projekcí, se mi Četníci objektivně jeví jako obyčejné letní vpravdě nenáročné komedie převážně stojící na jednoduchém gagu, jejichž popularitu u nás silně ovlivnil ten úchvatný dabing, znovu s Filipovským v čele podobně jako třeba u Mrazíka, nicméně tu občasnou hlušinu, co té mírně přepjaté kritice policejních složek, tématu humoru, které je oblíbené snad všude na světě, lehce podráží nohy, i poněkud banální příběh dokonale vynahrazuje náš milovaný Fufu, perfekcionista a nejslavnější francouzský komik, se svými cholerickými výstupy plnými proudů slov, šílené mimiky a gest.. Navíc Četníkům neupřete ani hromady hlášek a překrásná Geneviéve Grad v roli Nicole rozhodně také nikoho nemůže naštvat.. Škoda, že si tvůrci nevzali k srdci Cruchotova slova z tohoto filmu, jak není důležité množství, nýbrž kvalita, a pěkně tuhle kravku podojili, když přišli s pokračováními, o jejichž zdařilosti by se dalo úspěšně pochybovat, nicméně to už je zkrátka úděl kasovních trháků.. ()

malylada

Klasika všech klasik, na kterou nejde zapomenout. Četníci jsou velkou nostalgií z mládí a partička popletů s přísným náčelníkem dodnes neomrzí. První díl je nejlepší z celé série.......8/10 ()

bouncer

První díl této série byl rozhodně nejlepší a dokonale vtipný. Rád se k němu vracím (narozdíl od dalších dílů...). Pro léto i dnes svěží komedie, které potěší každého. ()

Terva

CITÁT - Sem se mi dívejte!........ A ještě jeden lehce zapamatovatelný výrok - Potřebuji dobrovolníka.Který by se nahý vplížil mezi nudisty........ Scénář: Richard Balducci, Jean Girault a Jacques Vilfrid. ()

moviesfan

Skvělá komedie s nezapomenutelným výkonem Louise de Funése. Nemůžu si pomoct, ale tenhle díl je nejlepší. Sranda od začátku do konce. Hodnocení: 90% ()

Marek1991

Funèsov humor nie je môj obľúbený, no film mal veľa scénok, ktoré akoby vypadli z mnohých momentov, ktoré sa nám dejú v živote a boli skvelo zábavne spracované. Aj keď neboli príliš výrazné a celkovo film ako taký nie je veľmi výrazný, tak Geneviève Grad mi spríjemnila celý film, lebo som na nej vedel nechať oči a k tomu Saint Tropez, čo je paráda. ()

bloom

Jean Girault natočil úspěšné filmy Pouic-Pouic a Faites sauter la banque, které byly vlastně víceméně první, které vsadily na Louise de Funése v hlavní roli. Spíše než pro Louise však byly výhrou právě pro Giraulta, kterému producenti svěřili tuctový scénář policejní komedie okořeněný jen prostředím Cote d'Azur. Jenže ti samí producenti Giraultovi původně nechtěli dovolit obsadit Funése potřetí. V plánu byli buď Darry Cowl (Belmondův účetní z Muže z Hongkongu) nebo Francis Blanche (otec Delonovi vyvolené v Černém tulipánovi nebo Bourvilův bratr v Zelené kobyle). Oba naštěstí odmítli a tak si Girault prosadil svou. Angažoval tedy dále dvojici Guy Grosso-Michel Modo a své oblíbence Jeana Lefébvra, Christiana Marina a Pierra Mondyho jako rotmistra Jeroma Gerbéra. Mondyho mám sice rád, ale to, že v předevečer natáčení odmítl, bylo pro sérii nakonec přínosem. Jeho nezapomenutelný náhradník Michel Galabru ovšem Saint-Tropez nesnášel a roli přijal z přátelství k Louisovi. První díl pak navždy změnil kariéru všech zúčastněných. Těm gagům, které jakoby vypadli z Funésových oblíbených němých grotesek se prostě nedá odolat. A tak když přimhouřím oči nad nudnými scénami s Genéviéve Gradovou, dávám 5*. ()

themic

Všechny díly četníků s Louisem de Funesem jsou klasikou, které musel vidět snad každý. Prostě skvělý. 85% ()

fannah

Dokonalá komedie o francouzských četnících. Já se na tenhle film můžu dívat kolikrát chci, vždycky najdu něco nového, a rozhodně se pokaždé hodně nasměju. ()

Paxxx.cz

Nesmrtelná komedie v čele s Lousiem De Funesem mi v hlavě utkvěla hlavně díky naprosto fenomenálnímu dabingu pana Františka Filipovského...80%. ()