Četník v New Yorku

• Československo

Žandár v New Yorku

Komedie

Francie / Itálie, 1965, 95 min

Klasika, která nám opět naservírovala příjemnou oddychovou zábavu. Přesto jsou tu horší pasáže, takže plné hodnocení ani tentokrát ode mne nedostane.(11.4.2014)

• fannah

Jeden z nejslabších Četníků, i když čím častěji ho vidím, tím více nových hlášek nacházím...(29.1.2007)

• sinp

Narychlo spíchnuté pokračování, které ještě možná má ucházející dějovou linku, jenže scénář její nápad nedokázal vůbec využít. Louis De Funés prokazuje, že ani sebelepší herec z bahna hloupý scénář nevytáhne. A v Četníkovy V New Yorku je scénář skutečně strašný. Zasmál jsem se asi dvakrát a to považuji u komedie za poměrně málo. Oproti prvnímu dílu je tenhle na druhé straně barikády, hrabivost hold nezmizí.(11.8.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,800,000Návštevnosť: 5,495,000(Francúzsko)/80%/(17.6.2005)

• Hal_Moore

Je mi to strašně líto, ale četník mi do Ameriky prostě nesedne. Tady se mi vyjímečně (co se týče série) líbila originální verze s titulky. Nic proti panovi Filipovskému nemám, odvedl vynikající práci, ale řekněme si to na rovinu, ostatní stáli za prd. Bylo zde pár hluchých míst, což hodnocení sráží ještě více k zemi. Škoda, tohle se nepovedlo. Prodprůměr. My flowers are beautiful.(21.7.2005)