Četník v New Yorku

• Československo

Žandár v New Yorku

Komedie

Francie / Itálie, 1965, 95 min

Scénář: Richard Balducci, Jean Girault, Jacques Vilfrid .. V druhém dobrodružství odjíždí četníci ze Saint Tropez na policejní sjezd do New Yorku. Dcera Nicole se i přes zákaz vydá načerno do New Yorku také a protože nikdo nevěří Cruchotovi, že ji vidí, mají ho za blázna a díky pozdější snaze skrýt ji, zažijeme spoustu neuvěřitelných situací a převlekových scén.. A na záver dodám, že tohle NENÍ nejslabší Četník ani náhodou.. 75%.(5.7.2005)

Takového policejního šílence jakým je Cruchot neměli radši do New Yorku zvát . Ale třeba angličtinu by mě s Funesem asi nikdo nenaučil.(8.6.2006)

Rád zavzpomínám na staré časy u těchto filmů, kdy jsem se jako malý bavil sledováním průšvihů, ve kterých se četníci tak často nacházeli (extra v tomto filmu). Neztrácí na kvalitách z prvního dílu, ale vadí mi tam přílišná amerikanizace...a scéna, kde Cruchotovi ukradnou maso na ulici mi přišla hodně debilní. Přesto nemůžu jinak a už to, že jsem je jako malý miloval mi nedá jinak než za 5 *. --- Your flowers are not beautiful - My FLOWERS ARE BEAUTIFUL!!!-Vaše flowers jsou hnůj!!!(14.10.2006)

Podle mě ještě slušné a povedené dílko. Má ještě dostatek vtipných momentů (třeba učení angličtiny: "Maj flaurs ár bjůtiful!" "Jór flaurs ár not bjůtiful")(16.4.2004)

• AngelAngie

Četník už není ve Francii, ale v USA a to je chyba...(1.6.2008)