poster

Vášeň mezi řádky

 • Velká Británie

  The Invisible Woman

 • Slovensko

  Vášeň medzi riadkami

Drama / Romantický / Životopisný

Velká Británie, 2013, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dont
  **

  Naprosto sterilně natočený film, který ve mně nevyvolal skoro žádné pocity. Ralph Fiennes mě jako režisér hodně zklamal, protože nedokázal filmu vtisknout žádnou tvář a zazdil i slibné hereckém obsazení, kdy kromě sebe měl k dispozici ještě krásnou Felicity Jones a zkušenou i úspěšnou Kristin Scott Thomas. Zasadit do tehdejší doby se snímek podařilo, a to včetně kostýmů, atmosféry nebo vyjadřování postav, ani stopa po klišé – fajn, ale chtělo to pojmout živěji, aby to nebyla taková nuda.(16.8.2014)

 • xxmartinxx
  **

  Jak jde z něčeho tak zajímavého udělat takovou nudu? Ralph Fiennes režíruje i hraje nudně, zřejmě se snaží vynechávat klišé (místo nahé milenky vidíme nahou ošklivou manželku), ale nenahrazuje je ničím byť trochu zajímavým. Film uplyne, dějový oblouk se tak nějak uzavře a já jsem především překvapený, jak málo mě to všechno zasáhlo.(2.4.2014)

 • Mireldis
  **

  Námet je taká hlboká studňa...a Ralph Fiennes sa vody ledva dotkne. Vlažná komorná dráma, s vynikajúcou hudbou, ktorej sa však nedopatrením podarilo prehlušiť aj herecké výkony, ktoré tu boli naozaj neviditeľné. Stále som čakala na nejaký prudký výbuch vášne, ale dočkala som sa iba trochu studených emócii. Ako tu už niekto poznamenal, film sa snaží vynechať klišé a je tak žiarivým príkladom toho, že občas ho trochu treba. Najhorší Fiennesov výkon a asi najviac premárnená šanca na skvelý film, akú som kedy videla.(18.9.2014)

 • chelseaman22
  odpad!

  Pokud bych tento film mohl přirovnat k hospodě, tak to bylo jako U Suchánků. Je až k neuvěření, že pořád existují takhle sterilní filmy, jež postrádají myšlenku, děj, hýždě či humor! Jedině ženy mohou ocenit ten pseudo vztah spočívající v básních či sladkých žvástech, jež pronáší starý perverzní čuňák vůči křehké osmnáctce, jež je "naivní jako Sansa". Každopádně se musím pochlubit, že jsem vydržel celých osmdesát minut, což je vzhledem k mému odporu vůči podobné viktoriánské tvorbě věru úspěch! odpad! Celosvětový výdělek k 5. 7. 2014: $1,234,254, což je 0,09 násobek budgetu(5.7.2014)

 • vesper001
  *

  Romány Charlese Dickense mám moc ráda. Jejich těžké tragikomično, středně těžké melodramatično, únosné ironično a lehké intelektuálno. Rozhodně z nich při otevření nevytéká sentiment a z řádků nevyskakují olezlé postavy, které mají dohromady stejné IQ jako jedna pouliční lampa. Jako například – no například v tomhle filmu, který je skutečná hovadina ve smyslu hovadiny. A za spoiler Nadějných vyhlídek mám sto chutí zařadit ho do odpadu a spláchnout.(8.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace