Reklama

Reklama

Vikingové

(seriál)
Trailer 3
Irsko / Kanada, (2013–2020), 66 h 51 min (Minutáž: 44–51 min)

Tvůrci:

Michael Hirst

Scénář:

Michael Hirst

Hudba:

Trevor Morris

Hrají:

Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgård, Clive Standen, Alexander Ludwig, Linus Roache, Moe Dunford, Jessalyn Gilsig, Jefferson Hall (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(6) / Epizody(89)

Drsné drama vikingského hrdiny Ragnara Lothbroka, který ve snaze o rozšíření vlivu seveřanů zpochybňuje kvality neschopného vůdce, kterému chybí vize. (Netflix)

Diskuze

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Bellamy

Nevidím jediný objektivní důvod k tomu být zticha, kritizuji seriál nikoliv tebe, jestli to v tobě vyvolává negativní emoce, jdi se léčit. TY NEJSI TEN SERIÁL!

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Bellamy

Je spousta seriálů, které jsou dobré a líbili se mi. Nemůžu za to, že plebs tvého ražení čumí jen na sračky a má pak pocit, že kritizuji vše :D

na příspěvěk reagoval Bellamy, zvolsi

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Škoda, že tady nefungují admini, takový kokoti jako konvici už tady dávno nemají co dělat.

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

konvicce

Tvý rodiče se za tebe musí stydět...Got jsou špatný Vikings jsou špatný jen konvice je úžasnej kritik a režisér co natočil 9999 seriálů.Je mi z tebe na blití Verbale.

na příspěvěk reagoval konvicce

konvicce

konvicce (hodnocení, recenze)

Bellamy

Idiot si ty, že nejsi schopen unést jiný názor. Trailer je prostě slabota dokonce bych řekl, že velmi trapný. K tvému hloupému "neargumentu". Ať netočí seriály, když nestojí o kritiku. ;-)

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

konvicce

Když ty urážíš každý seriál tak nejsi někdo tak jsi debil.Mi ukaž svoje díla které si vytvořil ty že můžeš kritizovat uplně každý seriál!

na příspěvěk reagoval konvicce, konvicce

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

https://www.youtube.com/watch?v=kYpEjNCs304

 

To je stejně nesmrtelný to promo na další díl kam se na to hrabou proma na GoT :D

Akorát mě tam sere asi jako všechny ten trapák Hnollo že zas bude s vikingama já být třeba Ragnarem a zajmout mě a mít  na výběr smrt nebo pomoc od zrádce Hnolla tak si vyberu smrt.Ale ten Yvar je tam boží xD

na příspěvěk reagoval konvicce

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

tak to vypadá že nám z Lagerthy udělají lesbu, měla by si najít nějakou ženskou, je to na Edně

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnocení, recenze)

Ježiš, ten dement konvice je už i tady, doufám, že nezasere jednu z posledních normálních diskusí, co tu je.

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

Joo jestli zemřou Ragnar a Bjorn tak na to už koukat nebudu xD

A králem vikingů bude Harbart a francouzů zrádce Rollo.

A ten postižený syn Ragnara vynalezne invalidní vozík a trhne na tom majlant!

 

Jinak dosud jsem nepřišel na to kdo při tý prcačce Flokiho s Harbartem je maminka a kdo tatínek.

 

A ten blondatý syn Ragnara Hvitserk nebo jak se tomu nadává ten by mohl aspirovat na modelku roku ale nevim jestli nemá až moc  hubený pupík.

 

Přeji všem krásné dobré ráno.

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

konvicce

Tak to  u seriálů bývá Harbarte že najmou vždycky herce který toho ještě moc nenatočily nebo už jsou za Zenitem a udělají znich hvězdy.

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Ono je to i celkej jasny, ze hral prakticky to same. Asi malo kdo cekal neco jinyho, kdyz dostal brneni a mec do ruky. 

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Bellamy

Je pravda, že jeho postava aj prejav je veľmi podobná tej vo Vikingoch. Samozrejme bez všetkých tých zákerností, lebo Warcraft je kompromisná zábava. Každopádne mňa tam bavil. Asi ako jeden z mála ľudského obsadenia.

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

konvicce

Mě se naopak jeho herecký výkon celkem líbí i když není nejlepší v seriálu.Horši jsou takový Harbart a ta Ragnarova ošklivá manželka xD

na příspěvěk reagoval ywo666, konvicce

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Bellamy

V pohodě se podivej :) Fimmel film táhne. Pokud máš warcraft rad budeš spokojeny. Pokud ti jeho svět nic neříká minimalne se zabavís :)

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Jinak jsem si všimnul, že na Netflixu jsou první tři série Vikings, tady je ta informace asi zbytečná, ale kdybyste to chtěli doporučit někomu, kdo ještě neviděl a třeba se vymlouvá, že se mu to nechce stahovat :-)

Eržik

Eržik (hodnocení, recenze)

Bellamy

Řekls to přesně jak mi to přišlo. Není to, že by Travis hrál ve Warcraftu, ale Ragnar :-D Tím si ale nestěžuji, líbil se mi takhle..

Související novinky

Nejstahovanější seriály za rok 2020

Nejstahovanější seriály za rok 2020

06.01.2021

Jako každoročně vydává server TorrentFreak analýzu nejstahovanějších seriálů za uplynulých dvanáct měsíců. Po takřka dekádě, kdy tento žebříček se všemi svými nelegálními staženími doslova dominovala… (více)

Vikingové míří do Valhally

Vikingové míří do Valhally

20.11.2019

Seriál Vikingové od History Channel odplouvá se svojí závěrečnou šestou řadou do věčných lovišť, streamovací služba Netflix má teď pro fanoušky drsných seveřanů ale dobré zprávy. Spolu s tvůrcem… (více)

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

Vikingové míří do finále, co je nahradí?

04.01.2019

Největší hit stanice History seriál Vikingové se blíží do finále. Seriál bude zakončen šestou sérií pravděpodobně zkraje roku 2020 a jeho tvůrce Michael Hirst (Tudorovci) spolu se studiem MGM… (více)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

Jak je zvykem i letos došlo na seznam nejpirátěnějších (nelegálně stažených) seriálů za rok 2018 a díky absenci fantasy hitu Hra o trůny od HBO se žebříček tentokrát dočkal několika změn. Poprvé za… (více)

Reklama

Reklama