Zabij mě třikrát

• Austrálie Kill Me Three Times (více)

Když zabiják přijme nabídku zavraždit za slušný obnos krásnou surfařku, zjistí, že není jediný, kdo jí jde po krku. A tak se musí v honbě za tučným výdělkem vypořádat ještě s ostatními vrahy, aby na svůj neposedný terč zamířil jako první. V temném komediálním thrilleru ztvárňuje Simon Pegg nájemného vraha Charlieho Wolfa, který zjistí, že není jediný, kdo jde po krku svůdné krásce (Alice Bragová) ze slunečného ráje surfařů. Charlie se záhy ocitne uprostřed tří záležitostí: vraždy, vydírání a pomsty. Ve filmu se dále představí Sullivan Stapleton v roli hazardního hráče, který se snaží splatit svoje dluhy prostřednictvím riskantního podvodu s životním pojištěním, Teresa Palmerová jako maloměstská Lady Macbeth, Callan Mulvey v roli žárlivého majitele plážového klubu s tučným kontem, Luke Hemsworth coby místní surfař, který bojuje za ženu svého srdce, a Bryan Brown jako zkorumpovaný policajt, jenž se z těchto kšeftů snaží vytřískat svůj podíl. (HBO Europe)

KHkomiks

O jednu hvězdičku zvedám jen kvůli výbornýmu Simonu Peggovi, jinak to byla celkem blbost desetkrát opakovaná rádoby krimi komedie. ()

BOURQUE

Keď scenárista a režisér nedokážu využiť svoje možnosti, tak potom to dopadne takto. Podpriemerný film s nádejným výkonom od S. Pegga. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

sadlokan

Vyšetřující policisté si k případu pozvali kuchařského učně z pořadu Ano šéfe,který jim situaci okamžitě objasnil. ()

bararich8

Trailer se tvářil moc stylově a zábavně, bohužel je realita trochu někde jinde. Jako jo, Simon Pegg fajn, příběh taky celkem ujde, Teresa Palmer je stále sexy, ale přišlo mi to až moc laciné, takové béčkové. Jinak chválím nechronologické vyprávění, aspoň musí člověk malinkou zapnout. 3* ()

Sgt.Cliffer

Náhodně shlédnuto. Nenudil jsem se ale zázrak to nebyl. Pokud nejste nechápavý jedinec tak otázka na konci nebyla kdo ty prachy získá, ale kdo všechno přežije? Taky jsem nepochopil, proč byl film první 2 úseky točen nechronologicky. Simona mám rád, tady si odehrál svoje dobře, ale prostě na víc jak 2* to nemá. ()

Kingjiri

Simon Pegg v roli nájemnýho vraha pro mě byl dost velký lákadlo, takže jsem dal snímku šanci, ačkoliv bych ho za normálních okolností s klidnym svědomim vynechal. A chybu bych neudělal. Příběhovou vyprázdněnost se tvůrci snažej zamaskovat netradičnim způsobem vyprávění v prvních dvou částech příběhu (menší palec nahoru), všechny postavy jsou však nesympatický a jejich herecký obsazení nepřesvědčivý. Ani Simon Pegg nakonec nezaujal, ale ono se taky špatně hraje, když neni vůbec jasný, jestli hrajete v černý komedii nebo klasickym thrilleru. V rámci možností byla nakonec nejzajímavější Teresa Palmer. Nicneřikající béčko bez znatelný invence, na který si pár dní po projekci vzpomenete maximálně ve stylu "Jo, to byla ta kravina, ve který hrál Simon Pegg". ()

figliar

Prelínanie jednotlivých dejových línií, to je práca pre majstrov, ako napríklad Quentin Tarantino. Ale aj pomerne neznámy Kriv Stenders sa s touto čiernou komédiou popasoval dôstojne. Simon Pegg nesklame, či sa jedná o anglický, alebo aj americký humor a určite iba jeho zásluhou som sa tých 87 minút vážne nenudil. ()

Hpatrik

Takhle zamotanej příběh se jen tak nevidí :) Ale určitě pobavilo, obsazení pěkné, hezká kamera. Lepší tři. ()

DavidWebb

Ulakomil som sa na Simona Pegga. Nebola to síce chyba ale ani žiadna výhra. Kill me three times je rádoby komediálny thriller od protinožcov, v ktorom sa niekoľko ľudí spolu so svojimi partnermi snažia podraziť jeden druhého. Je vyrozprávaný zámerne nechronologicky a odohráva sa v ozaj krásnom prostredí austrálskeho pobrežia, čo sú dve veci, ktoré ťahajú inak podpriemerný flik do priemeru. Klokani si u mňa v poslednej dobe celkom polepšili ale toto bol krok úplne vedľa. Nedá mi nespomenúť si na (z môjho uhla pohľadu) omnoho lepšiu Nula od nuly pojde takisto s Peggom, ktorú som videl viackrát a vždy sa pri nej zabavím. Nechcem byť protivný, ale celé mi to dosť pripomínalo slušne natočené porno z čias ich vrcholu, samozrejme bez sexu. Farebné, pastelové... a tá hudba! Na toľko kritiky sa môže zdať 3 hviezdy veľa, ale pobavilo, a do Austrálky som chcel kedysi emigrovať a ľúto mi je pri sérdci, pjekné to tam majú... ()

dannyd14

Celkom slušná akčná komédia, kde vládne jeden chaos a zároveň zábava. Avšak, nebyť SP, ktorý vytiahol kvalitu filmu vysoko, tak by to bol riadne preťahovaný nudný film. ()

Uesbe

austrálske diela bývajú plné chýb......toto nebolo, brutál humor, prepletený dej, panoptikum postáv, sladká hudba, nečakané rozuzlenie.......SPOILER: malo by sa to volať vraždí celá dedina....alebo: zrazili klokana, parchanti! ()

Shitonit

Tak jako se mi často stává, že se dostanu k něčemu co stojí fakt dost za vyliž, tak tentokrát jsem se dostal k týpkovi, kterej je dostatečně hustej na to, aby mě vcuc, a navíc dostatečně komickej, aby mě pobavil. A Jelikož jsem na tomto dílku klokanský provenience neshledal krom absence nahatýho Skippyho nic špatnýho, tak bych tomu dal klíďo i hvězd pjět :-) jenže že f tom ten nahatej Skippy chybí, mačkám míši čudl na řádku se čtyřma star, a tím to hasne, vážení. Howgh. ()

BardDeLune

Prosluněná hra na rocknrollu, kterou zcela jednoduše táhne vždy úžasný Simon Pegg. Chybí tomu jak grácie, tak více humoru. První polovina filmu mne dostatečně zaujala, ale čím víc se příběh motal do sebe, tím více mne ztrácel, až jsem byla nakonec ráda, že je konec. Je to škola, myslím, že to mohl být dobrý film. Nicméně na odpad mi to taky napřijde. Přecijen člověk se zasmál, byla tam krásná scenérie a ta první půlka jela rychle. 55% ()

Pitryx

Tak já jsem se bavil. I když akce nestíhá akci, kupodivu není ve filmu prakticky hlucho a stále je třeba věnovat mu pozornost, protože pokud něco divákovi uteče, může se stát, že se později bude špatně orientovat v ději. Jako třešnička na dortíčku je drobátko gore v závěru. Film určitě pobaví každého diváka a nemusí to hned být příznivec tarantinovské školy. ()