Zabij mě třikrát

• Austrálie Kill Me Three Times (více)

Když zabiják přijme nabídku zavraždit za slušný obnos krásnou surfařku, zjistí, že není jediný, kdo jí jde po krku. A tak se musí v honbě za tučným výdělkem vypořádat ještě s ostatními vrahy, aby na svůj neposedný terč zamířil jako první. V temném komediálním thrilleru ztvárňuje Simon Pegg nájemného vraha Charlieho Wolfa, který zjistí, že není jediný, kdo jde po krku svůdné krásce (Alice Bragová) ze slunečného ráje surfařů. Charlie se záhy ocitne uprostřed tří záležitostí: vraždy, vydírání a pomsty. Ve filmu se dále představí Sullivan Stapleton v roli hazardního hráče, který se snaží splatit svoje dluhy prostřednictvím riskantního podvodu s životním pojištěním, Teresa Palmerová jako maloměstská Lady Macbeth, Callan Mulvey v roli žárlivého majitele plážového klubu s tučným kontem, Luke Hemsworth coby místní surfař, který bojuje za ženu svého srdce, a Bryan Brown jako zkorumpovaný policajt, jenž se z těchto kšeftů snaží vytřískat svůj podíl. (HBO Europe)

Mamlas

Velmi zdařilý komediální thriller. Trošku komplikovan díky 3 časovým úsekům, ale věci do sebe postupně zapadají. Skoro nejsou hluchá místa, dobrá hodící se hudba, casting, kamera, příběh. Tohle potěší. (72%) ()

mirkath1

Co furt máte? Bylo to skvělý, přesně ten typ filmu, co miluji. Černá komedie a pěkný propletenec. Pegg super a po dlouhé době jsem viděla i Browna, který hrál v něčem podobném, myslím, že- smrtící triky a taky to bylo fajn. Trochu skromnosti, vždyť ti chudáci už nemají co točit nenažraným divákům. :) ()

Jadro

Začal som to pozerať, lebo Alice väčšinou hrá v kvalitných filmoch a ani Simon nie je na zahodenie. O tomto "humbugu" sa to bohužiaľ však povedať nedá... Komplikované, ešte komplikovanejšie spracované - viac ako tretina zlomových situácii mohla skončiť 100x logickejšie... Jedna hviezdička za pár vydarených situácii a druhá za prostredie s "doplnkami". Inak ak si chcete prežiť pekný filmový večer, určite si radšej pusťte Armagedon, aj keď ste ho videli x-krát :-) ()

vodkasesemte

Wolf Superior Solutions. Quality always costs. Tvl, jedna děvka, ta ho vyjde pěkně draho. Proč ji neoddělá radši sám? Kdyby z toho aspon něco měl. Beethoven. The code. Its 1812, after the overture. Thats Tchaikovsky, you idiot. The less you know, the better. That way, if ppl start asking questions, you dont have to lie. I love my wife very much. Nobody makes a fool out of me. Líbí se mi. Nevážila si ferovýho chlapa, kterej má nějakou integritu. Mohla mít všechno. Thought maybe you had gambled it away already. To řikám, kde se mohl dokturek - víš kolik tidle čuráci berou - mohl zadlužit? Ale pořád netuším, proč se pokusili zabít tu ženskou. A ten fízl je nutí navézt se ještě do větších problému, a pak ho to semele s nima. Nemuže po nich chtít nemožný - zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Perfect teeth everyday. Tell me where the fucking money is or she eats this gun. The guy flipped. Un-fucking-believable. You had a simple job and you fucked it up. To se občas stává. Watch your mouth. Thanks your incompetence, our plans utterly ruined. Your husband might have put up with your shit. Dont mistake me for him. Not in this life. What were you expecting? What, bcs we fucked? Consider it a fringe benefit. Ten si věří. Takovýdle holky nerostou na stromech. You are either the craziest or the cleverest bitch I have ever met. Jack filled me in on your deal (ME). I will be there in an hour. Better make that two (TR). Fucks sake. ()

bonovox

Slušná vykrádačka od tarantina, hlavne záver je slušne gradovaný a Pegg dáva tomu všetkému dostatočnú coolovosť. ()

MUNRO odpad!

Stejný důvod jako u Sendera.Odmítám koukat na debilní filmy ve kterých hraje od začátku do konce stupidní hudba.Po 15 minutách se sluchátkama na uších chytám nerva,protože mi hlava duní z kripláckého ozvučení které je naprosto příšerné.Když si budu chtít pustit cédéčko,pustím si muziku na kterou mám zrovna náladu.A když si pustím film,chci vidět film. ()

veverysiak

Za Terezu o jednu hviezdu viac, niežeby bola dáka herecká diva, ale je sympoška, inak je to obyčajná skladačková krimoška s lepšími a slabšími prvkami, neunudí, ale ani nenadchne, takže 55%. ()

Mark1983

Takový celkem koukatelný,i když průměrný snímek,u kterého se nevyplácí očekávat neočekávané,jinak by se mohlo jednat otzv. Hypotetickou exageraci. ()

Pythonator

Taková povedená zamotaná tarantinovka, které ovšem chybí ty správné tarantinovské dialogy. Teresa Palmer je sympaticky blbá a Simon Pegg zbytečně nevyužitý, ačkoli stále bavící. Komedie to holt moc není, ale poslední scéna skutečně stojí za to. ()

hujerita

Tak ja som sa zabával dobre, síce to chcelo troška viac humoru a Charlieho Wolfa ale na tak malý film uchádzajúci dej, herecké výkony, kamera a réžia. Poviem tak ako je : ako jednohubka stačí a nieje to klasická americká hlúposť. Fakt škoda toho Charlieho. Moc ku štvrtej hviezde nechýbalo. ()

Major776

Celkově je třikrát umírání docela dobře vymyšlený příběh, ale posloupnost a dějová linie je zbytečně komplikovaná. Nakonec z příběhu vyleze na povrch ten správný závěr "jenže"! se nedostaví to správné "ONO"! Jednoduše pocit, že je to tak právě správně. Za jedno shlédnutí to stojí...to jo, ale..... ()

JerryPilsen

Ani chvilku nuda,ikdyž to zas nemělo bůhvíjaký spád.Neustálé vracení příběhu působí dost pozitivně a několik vtipných scén taky ušlo.Simon Pegg hraje to co umí a hláškuje taky slušně. ()