Zabij mě třikrát

• Austrálie Kill Me Three Times (více)

Když zabiják přijme nabídku zavraždit za slušný obnos krásnou surfařku, zjistí, že není jediný, kdo jí jde po krku. A tak se musí v honbě za tučným výdělkem vypořádat ještě s ostatními vrahy, aby na svůj neposedný terč zamířil jako první. V temném komediálním thrilleru ztvárňuje Simon Pegg nájemného vraha Charlieho Wolfa, který zjistí, že není jediný, kdo jde po krku svůdné krásce (Alice Bragová) ze slunečného ráje surfařů. Charlie se záhy ocitne uprostřed tří záležitostí: vraždy, vydírání a pomsty. Ve filmu se dále představí Sullivan Stapleton v roli hazardního hráče, který se snaží splatit svoje dluhy prostřednictvím riskantního podvodu s životním pojištěním, Teresa Palmerová jako maloměstská Lady Macbeth, Callan Mulvey v roli žárlivého majitele plážového klubu s tučným kontem, Luke Hemsworth coby místní surfař, který bojuje za ženu svého srdce, a Bryan Brown jako zkorumpovaný policajt, jenž se z těchto kšeftů snaží vytřískat svůj podíl. (HBO Europe)

StanislachKo

Strašne preplácané a tá flashbacková retrospektíva nedáva veľmi zmysel. Ale kde už sa všetko zdá byť stratené... Prichádza Simon Pegg! Tentokrát v roli cynicky chladnokrvného mamonárskeho nájomného vraha. Pre mňa spočiatku nepredstaviteľné, ale v konečnom dôsledku zachraňujúce ceý film. ()

Deyw

Dobrej zacatek..pegg nudil nebyl tak vyraznej jak sem na nej zvyklej..zajimavej konec a bracha thora byl fajn.. :) ()

Johnny.ARN

Až prekvapivo príjemná austrálska vypatlanina, so skvelým Peggom v hlavnej úlohe a zaujímavým obsadením okolo neho. Nikdy neviete čo sa stane, kto s kým pícha a kto koho a ako zabije. Záver je síce konvenčný, ale o to zaujímavejšie vyznieva celá dejová línia s rozuzlením. Pekné prostredie, veľa krvy a vybuchujúcich áut. Ako vravím, príjemná, vtipná blbina. 3 z 5 ()

terunka003

Zabijácké, zamotané, propletené, chamtivé, oddechovkové, vtipné, příjemné. Taková zabijácká pohodička. Pro prachy je člověk schopný zabít kde koho, dokonce svojí manželku. Sice to mělo asi pár much, ale postavy byly dobré, Simon v roli frajerského vyčůraného zabijáka se špatnou muškou se mi líbil, a prostředí bylo prostě dovolenkové. A dobře to dopadlo, skoro.. ..co ty lidi nevymyslej pro pár balíčku peněz.. ()

ywo666

Snaha tu určite bola. Kvalitné herecké obsadenie. Svižná réžia. Neštandardné stavanie príbehu. Zaujímavé postavy. Šialené situácie. Dôraz na dialógy. Nie že by som sa nudil. Ale ostalo niekde na pol ceste. Dej nebol až taký geniálny ako sa film tvári. A čierny humor nebol nejak extra vtipný. Simon Pegg je tu najzábavnejší. Keby ostatné postavy dosahovali jeho úroveň asi by som prihodil. Takto 3 hviezdy. ()

VanTom

V první části nelineárně vyprávěná jakoby "tarantinovka" o jednom černohumorně - až vražedně - nezdařeném pojistnému podvodu. Snaha být stylově cool v každém záběru ale naráží zejména kvůli příběhu, jenž postrádá spád a vlastně i zajímavost. Snaživí filmaři pak jednotlivé ingredience spíše předávkovávají - třeba ten furt stejný a po chvíli iritující kytarový motiv. 50% ()

insurgentes

Taková nádherná příroda, takové krásné a sympatické lidičky, a přitom jsou na sebe všichni táááák oškliví! No fuj, že se nestydíte, klokandíry! ()

Firebug

Mám rád nechronologické podávání příběhu a díky slušné práci s kamerou, se světlem a krásami australské přírody se dočkáte i několika oku lahodících záběrů. Nicméně film nemá moc výrazný ksicht, šťávu, koule, údernost - říkejte si tomu jak chcete - zkrátka (minimálně v první půli) nebaví. Humor příliš nefunguje. Skoro žádné z postav nelze fandit, protože nemají žádnou hloubku, historii, názor... Na Pegga, Palmer a Bragu se ale dívá příjemně. Celkově je tedy můj zážitek takový nijaký a z hlavy se to vykouří raz dva. Průměr (2-3*) zaokrouhlen na lepší 2*. _____p.p.č.: Porovnávání s "tarantinovkami" je hodně mimo mísu. Více mě bavil i ten Redirected. ()

KoRner

Zbytočný film, v ktorom nefunguje vôbec nič. Pozrel som si to iba kvôli Peggovi v úlohe zabijaka, ale aj ten je tu slabý. Dej je nezmyselne rozdelený na kapitoly a všetky postavy sú nesympatické. Po polhodine už ani netuším o čom to bolo... asi o nejakých prachoch, či čo.. ()

SpaceOdyseus

Absolutne nezajimava gangsterka, ktera by chtela byt hrozne cool ale sve vzory nedokaze ani kopirovat. I mistr Pegg se nekdy utne. Jeho postava je trestuhodne nevyuzita a pada s ni cely film, kdyz nic jineho v nabidce neni. ()

tom.nosek

Docela fajnově podaný zabijácký thriller, slušný nápad, vtipná je postava Simona Pegga. Bohužel i přes tu krátkou stopáž je tu pořád dost hluchých míst, kdy se vůbec nic neděje. ()

ondrula

Po pár dnech si z tohoto filmu pamatuju jen dvě věci: 1) Všichni musí zemřít 2) Simon Pegg by vážně neměl hrát vrahy. ()

Prochy38

Tak nějak tu přestávám rozumět průměrům :). Vám se to fakt nelíbilo? Tato multinárodní akční jednohubka pro mě neměla chybu. Brazilsko, australsko britsko americká komedie a nejedné starosti, se kterou se musí běžný nájemný vrah potýkat. Ne, tohle nemělo chybu. 5* nedám asi jen pro tu přehnanou nadsázku a nesmrtelnost jistých postav. Nadšení! Obrovské!! S. Pegg v jedné z jeho nej komediálních rolí. Fakt nemám slov. Do toho sexy T. Palmer a nádherná A. Braga :). Nechybělo mi nic. ()

lucijelucije

Film je celkem nezáživný, ale za Simona Pegga tu jednu hvězdu navíc dám, protože, on je prostě svůj, a přesto tvárnej a mě ta jeho role bavila. ()

mosnak

Nevtipná kokotina, která měla jediný plusový bod a tím byl Simon! Jinak je o hrozná blbost, divím se mu, že do toho šel - 20%. ()

Hepy13

Australská krimi-komedie s nevydařenou plastikou Guye Ritchieho. Tváří se jako cool záležitost ale zas tak zabavný to nebylo. Chronologické vyprávění bylo podle mě uplně zbytečné, a filmu to vůbec nic nepřidalo. Každopádně závěr mě docela pobavil. Pokud se na tenhle film podíváte za ošklivého počasí, tak vám to ale určitě rozeslunní pokoj. ()

Illy

Sice nechápu zrovna obsazení Pegga, ale na druhou stranu bez něj by to spousta lidí asi ani nezapnula. Průměrný průměr. 50% ()

tomo41

Taká austrálska Ritchieovka. Kvalitou to síce na Lock, stock and two smoking barels či Snatch nemá, ale inak je to veľmi príjemné oddychové pozeranie. ()