Zabij mě třikrát

• Austrálie Kill Me Three Times (více)

Když zabiják přijme nabídku zavraždit za slušný obnos krásnou surfařku, zjistí, že není jediný, kdo jí jde po krku. A tak se musí v honbě za tučným výdělkem vypořádat ještě s ostatními vrahy, aby na svůj neposedný terč zamířil jako první. V temném komediálním thrilleru ztvárňuje Simon Pegg nájemného vraha Charlieho Wolfa, který zjistí, že není jediný, kdo jde po krku svůdné krásce (Alice Bragová) ze slunečného ráje surfařů. Charlie se záhy ocitne uprostřed tří záležitostí: vraždy, vydírání a pomsty. Ve filmu se dále představí Sullivan Stapleton v roli hazardního hráče, který se snaží splatit svoje dluhy prostřednictvím riskantního podvodu s životním pojištěním, Teresa Palmerová jako maloměstská Lady Macbeth, Callan Mulvey v roli žárlivého majitele plážového klubu s tučným kontem, Luke Hemsworth coby místní surfař, který bojuje za ženu svého srdce, a Bryan Brown jako zkorumpovaný policajt, jenž se z těchto kšeftů snaží vytřískat svůj podíl. (HBO Europe)

Lacike

Tento film mi pripomenul éru po Pulp Fiction a Fargo, ked vznikali rôzne male gangsterky a cierne thrillery jak na beziacom pase. Na jednej strane mi tieto casy chybaju, ale ked raz za cas po dlhsej dobe vznikne nieco v takom style, tak mam dojem, ze tato éra pominula lebo tvorcovia vycerpali tento zaner. Takze tu mame klasicke propriety. Viacero znamych xichtov. Niektori z nich su skvelí. Hlavne Teresa Palmer a Callan Mulvey. Konecne sa nasiel aj nejaky sympatak z rodiny Hemsworthovcov. Herecky to nie je ziadna slava, ale aspon ho nemam chut zabit ako jeho slavnejsich bratov. Väcsina hercov je akceptovatelna a nakoniec tu je dost nevhodne obsadeny Simon Pegg. Zapletka je tak akurat prekombinovana a je nam podana nechronologicky. Technicka stranka je kvalitna a vychutname si par stavnatych killshotov. Ale problem vidim v rezii. Je to podane strasne staticky a nezazivne. U viacerych scen som si povedal, ze by im prospelo, keby ich zostrihali dynamickejsie a stylovejsie. Proste im chybala dravost a poriadne tempo. Film sa napriek blaznivym pointam dost vliekol. Takze vysledok je taka tuctova jednohubka, ktora ako tak uspokoji hlavne fanusikov éry, ktora je uz za nami. 5/10. ()

Terva

CITÁT - To mě poser, tohle nechápu, já tu snad umřu.............. Příběh první "Zabij mě jednou" je zajímavý obsahem s velmi zvláštní kamerou, která si vybírá zvláštní úhle pohledů, Hudba je z počátku dobrá až agresivní, ale časem se stává monotonní. CITÁT - Víš jak to tu je, každý je někoho příbuzný............. Příběh druhý "Zabij mě dvakrát" je opět zajímavý obsahem a navíc má dobrou pointu. Kamera i hudba už zůstávají stejné. Třetí příběh "Zabij mě třikrát" je pak vyvrcholením s několika překvapeními a sladkým koncem. CITÁT - Za hodinku jsem tam....sakra, to ne....tak spíš za dvě hodinky....... ()

maddy

Austrálsky pokus o Ritchieovku, jemne mixnutú Tarantinovkou, akurát režisér ešte do takých hodnôt nedorástol. Ako pokus o nelineárne vyrozprávanú krimi komédiu/thriller však neškodné. Je to taká slušne odsýpajúca oddychovka, ktorá si neberie servítky pred ústa, nebojí sa občasnej brutality, akurát čim bližšie k záveru tým viac stráca ťah na bránku. Vďaka kratšej stopáži však ako odľahčená jednohubka ničím neurazí. Len od toho nečakať kvality Tarantina alebo Ritchieho. V porovnaní s nim je Kill Me Three Times dejovo až príliš jednoduchý, málo premyslený alebo spletitý (to , že je dej vyrozprávaný nelineárne ho ešte nerobí nijako zložitým) a chcelo by to pridať aj na vtipu. CELKOVO: 3* (6/10) ()

MartinezZ

Ano, taková jednoduchá nenáročná podívaná s hlavou a patou v příjemně tak akorát délce, jak vystřižená z nějaké tarrantinovy povídkové akční splácaniny. A je pravda, že nebýt Pegga, tak si toho asi nikdo moc nevšimne a film tu zapadne v modrých číslech... oh, wait... ()

filmsim

Hravá australská gangsterka. Scénář sice občas zaskřípe, ale díky úžasné režii, naspeedované kameře a slušnému soundtracku to ani tak nevadí. Hlavním tahounem je samozřejmě přesně padnoucí Simon Pegg coby charismatický nájemný zabiják Wolf. Pegg konečně dostal trochu jiný styl role, než dostává normálně a vyhrál si s ní na výbornou. Zbytek herců je pro mě neznámých, ale nikdo nepředvedl vyloženě zlý výkon, krom velmi prkenného L.Hemswortha, který moc hereckého talentu nepobral. Akce je tu tak akorát a je velmi dobrá a náležitě krvavá. Na poli hodinky a půl se jedná o opravdu svěží podívanou, která pobaví a příběhem nejednou překvapí. 7.5/10 ()

harfuska

Čím to je, že dnešný homo sapiens sapiens radšej povie učiteľovi fakjú ako Simonovi kill me.. Možno je to zovňajškom. Jasné, Simon nieje žiaden tuniský gigolo, a ani s kvérmi mu to moc nejde, ale má ten správny britský šmrnc a krutoprísny imidž. S protinožcami sa nepára a ak sa mu nejakí v triádri zjavia, tak to do nich bez mihnutia oka našije. Jak surové... Ale očividne ho to baví a mňa to baví tiež. Výborný dojem dotvára aj komicko-dramatická hudba, ktorá tejto tragickej honičke nesmierne svedčí. ()

kaylin

Od tohoto filmu jsem čekal asi o hodně víc, a to jsem nedostal. Je to vtipné, ale není to opravdu zábavné, je to akční, ale nejsou zde skvělé scény, které by vás dovedly odrovnat. Je to prostě celkově tak nějak průměrné, ale dám ještě méně, protože si myslím, že s takovými herci by se dalo udělat mnohem více. Minimálně více srandy. ()

ben666

Taková zábavná krvestříkající oddechovka. Akce moc nebylo, napětí skoro taky žádný, ale i tak sem se bavil. ()

Lucjen

Pokus o uletenú komédiu prešpikovanú trochou napätia zlyhal takmer na plnej čiare. Pár svetlých momentov tu je, zásadne v nich vystupuje Simon Pegg, ktorého proste žerem vždy a všade. Ostatné postavy sú nemastné-neslané, zápletka sa síce pekne vysvetlí a s ňou všetky spojitosti - no keď to všetko zapadne do seba, zistíte, že vás to vlastne ani veľmi nezaujíma. Viem, že ma za toto niekto konkrétny nebude mať rád, ale vyššie nejdem... ()

kinderman

Nemám problém přiznat, že občas zhlédnu film jen kvůli některé z obsazených hereček a pak za její účast přitlačím na hodnocení. To je i tento případ (Alice Braga), protože jinak mi podobné rádoby překombinované, libovolně zaměnitelné "zabijácké" odvary spíš lezou na nervy. ()

Moena

Černé komedie mám rád, ale je jich jako šafránu. Tahle by se asi dala označit za jednu z těch zajímavějších. Nájemný vrah je navíc moje vysněné povolání a připsal jsem teď do notýsku pár dalších věcí, které bude lepší nedělat, pokud chci přežít. Příběh celkově je taková šablonka, kterou máte pocit, že už jste někde viděli a překvapivý zvrat snad nikoho nečeká ani jeden přesto je to celkem sranda. Je akorát škoda, že přes ten plíživý a místy dokonce opakovaný začátek byl závěr až moc velká rychlovka. ()

TheDon

Silně mi to připomnělo filmy Guye Ritcheyho. Ale bohužel jen na krátkou chvíli. Pak to sklouzlo do úporné snahy udržet divákovu pozornost. To se ale zase tak dobře nepodařilo. Pár vtipných momentů tam bylo. Píšu pár a myslím přesně asi tak dva. Ale Simon si to očividně užíval, což se nedá říct o zbytku crew. Jako oddechovka na jedno podívání klidně. Jinak slabší průměr a je to škoda, protože to mělo hodně dobře našlápnuto. 45% ()

bourec

Přiznám se ,že je zábava sledovat Pegga v týhle roličce.Skoro všichni v tomhle filmu json na kulku,což většinou bejvá.Ale ne vždycky dokáže to neustálý předávání štafety v tom,kdo má navrch v podobnejch filmech udržet divákovu pozornost.Tomuhle se to docela daří,a ruku v ruce se solidnim obsazením musim dát alespoň 60%. ()

Juto

Tento film rozpráva príbeh súkromného detektíva, ktorý je najatý, aby vyšetril podozrenie z nevery manželky majiteľa baru. Vyskytne sa veľa neočakávaných komplikácií a veci sa veľmi rýchlo vymknú spod kontroly. Príbeh je trochu ponurý, ale spracovaný vtipným spôsobom, a preto je to stále komédia, aj keď toľko ľudí zomiera. Najzábavnejšia vec je irónia udalostí, ktoré sa dejú Alici, nešťastnej hlavnej postave, ktorú chce veľa ľudí vidieť mŕtvu. Napriek tomu, že koniec je predvídateľný tak som sa pri filme dobre zabavil. 6/10 ()

SHI-SHA

Mě se Simon Pegg v roli nájemného zabijáka moc líbil! Prachobyčejná zápletka nechronologickým vyprávěním dostává šmrnc a správná dávka černého humoru filmu vyloženě sluší. Přesto má film zbytečně pomalý rozjezd a chvílemi mi přišlo, že se tvůrci snaží trochu lacině kopírovat filmy Guye Ritchieho. ()

ivet.ka

To, že se děj neodehrává lineárně ještě neznamená, že je to složitý "story-build". Je to sračka, která se to snaží křečovitě maskovat. Bohužel ani Simon Pegg to nemohl vylepšit. ()