Nashville (TV seriál)

Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2012, 86x42 min

Callie Khouri

Connie Britton, Hayden Panettiere, Eric Close, Charles Esten, Jonathan Jackson, Sam Palladio, Robert Wisdom, Powers Boothe, Judith Hoag, Kimberly Williams-Paisley, Chloe Bennet, Burgess Jenkins, Daniel Buran, Madison Lintz, Gregory Alan Williams, Tim Soergel, Robin Roberts, Aubrey Peeples, Terri Minton, Michiel Huisman, Jay Huguley, Lizz Carter, Clare Bowen, Brad Paisley, Kelsey Sanders, Nicholas Pryor, Susan Misner, Christina Chang, Darla Delgado, Charlotte Ross, Hannah Kasulka, Teri Wyble, Caitlin Carver, Elyse Dufour, Michael Nardelli, Mitch Eakins, Afton Williamson, Daniel Thomas May, Lee Vervoort, Jeremy Childs, Nicholas Strong, Josh Ventura, Brady McInnes, Frank Brennan, Barbara Walters, Yara Martinez, Cory Hart, E. Roger Mitchell, Wilbur Fitzgerald, Joshua Mikel, Anthony Reynolds, Todd Allen Durkin, Brit Shaw, Billy Slaughter, Jim Gleason, Riley Smith, Preston James Hillier, Jason Douglas, Cyndi Martino, Tilky Jones, Tommy Barnes, Lola Phillips, Craig Stark, Ron Clinton Smith, Maisy Stella, Lennon Stella, Christopher Bower, Greg Webb, Chris Carmack, Owen Harn, Ashley LeConte Campbell, Jane McNeill, Deja Dee, JD Souther, Casey Fuller, David Clyde Carr, Elizabeth Hunter, Kelly O'Neal, Scott Reeves, Ray Stoney, Terry Dale Parks, Reid Perry, Neil Perry, Kimberly Perry, Jay DeMarcus, Allee Sutton Hethcoat, Bianca Malinowski, Steve Kazee, Keean Johnson, Henry Arnold, Kate Orsini, Judd Lormand, Yasmine Al-Bustami, Lisa Masters, Stacy Hall, Derek Krantz, Dana Wheeler-Nicholson, Dan Auerbach
  • Sagara

Nie je to zle, ale chcelo by to cosi viac...(24.10.2012)

Po prvních pár dílech prvních série jsem byl poměrně příjemně překvapen tím, jak nenáročně a přitom příjemně mi u tohohle seriálu utíkal čas. Pravdou je, že žánr country není úplně můj šálek kávy, ale ta hudba se mi tady líbí. Třeba The Lumineers příjemně překvapí. V postavách si každý určitě najde tu svou oblíbenou a pak se nestihne divit, čím vším ji za pouhou jednu sérii dokážou protáhnout. Vážně, tohle je přesně jeden z těch seriálů, kde je snad třeba si dělat poznámky, protože se toho děje strašně moc a všechno se rychle mění a člověk je až překvapen, co vše se stane. Někdo by mohl říct, že je to až překombinované. Asi si dám na chvilku pauzu a poté se vrátím ke druhé sérii. Nenadchne a neurazí, proto 70 %(29.4.2014)

Hodnocení pilotu: Country není můj šálek kávy, ale Nashville se zatím jeví jako solidní dramatický seriál o stárnoucí country hvězdě a mladičké zpěvačce, která se nebojí jít přes mrtvoly. 70%.(6.1.2013)

Zatial S1. Obecne country nemusim, ale soundtrack tohto sa mi povacsine paci, nech uz to o mne vypoveda cokolvek. :) Trochu problem sa nejak ztotoznit s postavami a pripada mi, ze by na dej bohato stacili dvacatminutovky, ale budiz.(15.12.2012)

Nikdy by mě nenapadlo, že bych někdy byla schopná nalézt jakékoli zalíbení v žánru country, ale Nashville se s přehledem postaral o přehodnocení tohoto mého postoje :) Dějem mě seriál okamžitě "vcucnul" a tak jsem si celou dobu jen užívala krásné a schopné herce a přijemnou hudbu. Tématické okruhy, které Nashville zahrnuje jsou pro mě z velké části zajímavé až osobní (až na tu politiku samozřejmě, ale to by nebyla Amerika, aby zrovna tuhle část vynechali) a seriál si mě tedy v poměrně krátké době prostě získal. Jsem zvědavá, co bude dál.(23.5.2013)

• - Všechny epizody 1. série kromě té první jsou pojmenované podle pisní Hanka Williamse. (Missa08)