Nashville (TV seriál)

Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2012, 86x42 min

Callie Khouri

Rodney Charters

Connie Britton, Hayden Panettiere, Eric Close, Charles Esten, Jonathan Jackson, Sam Palladio, Robert Wisdom, Powers Boothe, Judith Hoag, Kimberly Williams-Paisley, Chloe Bennet, Burgess Jenkins, Daniel Buran, Madison Lintz, Gregory Alan Williams, Tim Soergel, Robin Roberts, Aubrey Peeples, Terri Minton, Michiel Huisman, Jay Huguley, Lizz Carter, Clare Bowen, Brad Paisley, Kelsey Sanders, Nicholas Pryor, Susan Misner, Christina Chang, Darla Delgado, Charlotte Ross, Hannah Kasulka, Teri Wyble, Caitlin Carver, Elyse Dufour, Michael Nardelli, Mitch Eakins, Afton Williamson, Daniel Thomas May, Lee Vervoort, Jeremy Childs, Nicholas Strong, Josh Ventura, Brady McInnes, Frank Brennan, Barbara Walters, Yara Martinez, Cory Hart, E. Roger Mitchell, Wilbur Fitzgerald, Joshua Mikel, Anthony Reynolds, Todd Allen Durkin, Brit Shaw, Billy Slaughter, Jim Gleason, Riley Smith, Preston James Hillier, Jason Douglas, Cyndi Martino, Tilky Jones, Tommy Barnes, Lola Phillips, Craig Stark, Ron Clinton Smith, Maisy Stella, Lennon Stella, Christopher Bower, Greg Webb, Chris Carmack, Owen Harn, Ashley LeConte Campbell, Jane McNeill, Deja Dee, JD Souther, Casey Fuller, David Clyde Carr, Elizabeth Hunter, Kelly O'Neal, Scott Reeves, Ray Stoney, Terry Dale Parks, Reid Perry, Neil Perry, Kimberly Perry, Jay DeMarcus, Allee Sutton Hethcoat, Bianca Malinowski, Steve Kazee, Keean Johnson, Henry Arnold, Kate Orsini

Zatial S1. Obecne country nemusim, ale soundtrack tohto sa mi povacsine paci, nech uz to o mne vypoveda cokolvek. :) Trochu problem sa nejak ztotoznit s postavami a pripada mi, ze by na dej bohato stacili dvacatminutovky, ale budiz.(15.12.2012)

• danecek24

70. Zlatý Glóbus za rok 2012 - nominace (2) - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Connie Britton, Nejlepší herečka ve vedlejší roli v seriálu, minisérii nebo TV filmu - Hayden Panettiere(21.1.2013)

Nikdy by mě nenapadlo, že bych někdy byla schopná nalézt jakékoli zalíbení v žánru country, ale Nashville se s přehledem postaral o přehodnocení tohoto mého postoje :) Dějem mě seriál okamžitě "vcucnul" a tak jsem si celou dobu jen užívala krásné a schopné herce a přijemnou hudbu. Tématické okruhy, které Nashville zahrnuje jsou pro mě z velké části zajímavé až osobní (až na tu politiku samozřejmě, ale to by nebyla Amerika, aby zrovna tuhle část vynechali) a seriál si mě tedy v poměrně krátké době prostě získal. Jsem zvědavá, co bude dál.(23.5.2013)

Ačkoli mi většina country hudby leze na nervy, k mému překvapení mě pilotní díl hodně zaujal. Zákulisí hudební branže i politckých kruhů, k tomu malá i velká osobní dramata jednotlivých aktérů. Nashville zkrátka vypadá velice slibně. Pilot - 80 %(13.10.2012)

Nice. Nedá sa povedať, že by som mal veľmi v obľube country, ale mám rad Britton a oplatilo sa a tie pesničky a dej(intrigy, hudobny biznis, trocha politiky, intrigy) mi neliezli krkom.Hodnotené po II.sérii.(29.5.2013)