Nashville (TV seriál)

Drama / Rodinný / Hudební

USA, 2012, 86x42 min

Callie Khouri

Rodney Charters

Connie Britton, Hayden Panettiere, Eric Close, Charles Esten, Jonathan Jackson, Sam Palladio, Robert Wisdom, Powers Boothe, Judith Hoag, Kimberly Williams-Paisley, Chloe Bennet, Burgess Jenkins, Daniel Buran, Madison Lintz, Gregory Alan Williams, Tim Soergel, Robin Roberts, Aubrey Peeples, Terri Minton, Michiel Huisman, Jay Huguley, Lizz Carter, Clare Bowen, Brad Paisley, Kelsey Sanders, Nicholas Pryor, Susan Misner, Christina Chang, Darla Delgado, Charlotte Ross, Hannah Kasulka, Teri Wyble, Caitlin Carver, Elyse Dufour, Michael Nardelli, Mitch Eakins, Afton Williamson, Daniel Thomas May, Lee Vervoort, Jeremy Childs, Nicholas Strong, Josh Ventura, Brady McInnes, Frank Brennan, Barbara Walters, Yara Martinez, Cory Hart, E. Roger Mitchell, Wilbur Fitzgerald, Joshua Mikel, Anthony Reynolds, Todd Allen Durkin, Brit Shaw, Billy Slaughter, Jim Gleason, Riley Smith, Preston James Hillier, Jason Douglas, Cyndi Martino, Tilky Jones, Tommy Barnes, Lola Phillips, Craig Stark, Ron Clinton Smith, Maisy Stella, Lennon Stella, Christopher Bower, Greg Webb, Chris Carmack, Owen Harn, Ashley LeConte Campbell, Jane McNeill, Deja Dee, JD Souther, Casey Fuller, David Clyde Carr, Elizabeth Hunter, Kelly O'Neal, Scott Reeves, Ray Stoney, Terry Dale Parks, Reid Perry, Neil Perry, Kimberly Perry, Jay DeMarcus, Allee Sutton Hethcoat

Hodnocení pilotu: Country není můj šálek kávy, ale Nashville se zatím jeví jako solidní dramatický seriál o stárnoucí country hvězdě a mladičké zpěvačce, která se nebojí jít přes mrtvoly. 70%.(6.1.2013)

Po 1. sérii. Chytlo mě to o dost víc víc než loňská hudební novinka Smash. Hudební čísla jsou hodně fain (Hayden by se svou vizáží a hlasem asi prorazila i na hudebním trhu) a vztahy na pódiu i za ním mi přijdou trošku dospělejší než právě ve srovnávaném Smash. Druhou sérii si nenechám ujít. 7.5/10(8.12.2012)

• geklon

Dallas? Né, Naschvile. Potenciál prakticky stejnej jako v případě ropné ságy, ale do prkýnka, nevím proč něco mě na téhle nalakované tří akordové odrhovačce těžce přitahuje... né není to ani vyhnívající Connie a ani královna honících fantazií Hayden. Je to ta nezvykle neznámá půda, ta americká country scéna...... tak neznámá, že mě to fakt bere. Tohle je vážně Amerika, se vší tou ubohou pozlacenou škvárou a 90' záměrem, z muziky vyždímat co nejvíc. Pilot je vážně zajímavý..... především díky tématu. Uvidíme jak dlouho se může tahle country opera udržet v mém zájmu. Rozhodně vážnej kandidát na mý velký Guilty Plessure.(24.9.2015)

• Sagara

Nie je to zle, ale chcelo by to cosi viac...(24.10.2012)

• danecek24

70. Zlatý Glóbus za rok 2012 - nominace (2) - Nejlepší herečka v seriálu (drama) - Connie Britton, Nejlepší herečka ve vedlejší roli v seriálu, minisérii nebo TV filmu - Hayden Panettiere(21.1.2013)