Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

tixi

Svadbou sa väčšina romantických filmov končí,no režisér Dan Mazer ňou len začína.A s chuťou rúca aj dalšie žánrové klišé.Príbeh vystaval hlavne na slede vtipných gagov ktoré často ženie do extrému a príliš sa nezdržiava emocionálnou hlbkou postáv,čo robí s tohoto filmu skvelú zábavu 80%. ()

BaHa

Je to trochu jiné, anglické, ale určitě ne špatné. Celý film jsem se nemohla rozhodnout kterému páru vlastně fandím, což přidalo překvapivému konci. Ale určitě zasloužené 4/5 ()

HonziKaja

Aneb jak zabít slibný nápad i provedení kvůli poslední scéně. Povrchnější hůmor bořící sem tam nějáké to tabu i celkem svižné tempo dávali tušit velké překvapení ale pak asi někdo dostal mrtvici, infarkt a sakra rychlé syfilis. Protože jinak nechápu takový zvrat. Jak kdyby jste předali od určité části scénář náctiletému, hormony ovládánému jedinci který právě doposlouchal nějnovější pecku od Disney records. Kdo je tam nechal přehrávat, kdo to byl? Kdo? Zabitý potenciál roku. ()

ReTeZa

Vtipná komedie... nebýt trapného závěru mohla to dotáhnout ještě o hvězdičku výše... Simon Baker je krasavec, ostatní herci průměr, jak herecky tak i vizuálně... Jako odreagování od učení super věc... ()

lada32

Škoda promarněné šance. Tvůrci nezakrývají obdiv k Lásce nebeské, já ji také mám moc rád, ale tady ty postavy byly některé pořádně přeexponované. Právník a psycholožka vysloveně trapné. Nechápu jak tam někdo soudný tyhle scény mohl ponechat. A i přesto, tam byly snad 3-4 naprosto geniální vtipné scény, snad i kvůli nim stojí zato ten film vidět. Ale jako celek-špatenka. ()

sitmin

Tento film mi opět potvrdil jak moc dementních lidí tady komentuje a hodnotí. Stephen Merchant zjevně diadémem tohoto filmu a jestli jsem se smál, tak to bylo právě, když byl u slova. Je mi jasné, že 70% zdejších pologramotů mu nerozumnělo a umím si představit, jak tomu naložily české titulky/dabing... Jinak má tenhle romcom poměrně dost hluchých míst a velmi otravný klišoidní závěr s monstr-trapnou žádostí o rozvod. P.S. Uživatel "IQ Tiqe" má vskutku IQ tykve... ()

Sathine

Abych řekla pravdu, nemám na tento film jasný názor. Některé věci byly opravdu vtipné, některé opravdu trapné a některé scénky naprosto zbytečné. Každopádně jsem si ukrátila nějaký čas, pobavila se, opět si poslechla krásnou britskou angličtinu a tak to asi má být. ()

JackMarvel

Možná jsem už moc zcitlivěl nebo je to Simonem Bakerem, který mi připomínal roli mentalisty, protože se mi tento film opravdu líbil. Ne tolik, aby si zasloužil 5*, ale unikl jim jen o kousek. Romantikám věnuji svůj čas jen s přítelkyní. Občas sice usnu, ale tento mě o žádnou energii nepřpravil. Simon Baker se nejspíš dokonale vžil s mentalistem, protože mi ho neustále připomínal. Děj i zápletka jsou skvělí, i když mi jejich vyvrcholení v závěru přišlo zprvu hodně divný. Po chvíli jsem svůj názor změnil a řekl si, že i to se může stát. Nebudu hodnoti scénáristu ani režii atd, protože mě moc nezajímají. Hodnotími výtvory a ne dosud projevené chvality jejich tvůrců. Dávám šanci jak nováčkům, tak méně úspěšným. ()

gael83 odpad!

Klišé a parta velmi nesympatických vyvřelých hereckých rádoby ikon. Tohle nemá smysl, vtipnější bylo to víno který jsme u toho špuntli. ()

NeverEver

Misty az moc pritazene za vlasy. Kdyz uz mel byt nekdo "za blba", melo by tak byt cineno s gracii, nadsazkou a humorem (pozor neplest s idiotskym humorem), aby na neho divak nezacal byt alergicky. Protoze pak nedokaze pochopit proc s nim ta mila, atraktivni, chytra partnerka doopravdy je a hati to celou koncepci filmu. Jinak koukatelne, nejlepe s dvojkou dobreho vina v ruce a s partou kamaradek, ktere zrovna resi partnerske krize, po boku:-) Simon Baker opet okouzlujici!!!! 3*** ()

zero_zelo

budu to brát jako dobrej milej pokus o tak trošku jinou romantickou komedii.... pokus-omyl. krom naproso odpornejch postav, kde chemie neprošla ani za rohem, který k sobě vůbec nepasovaly a nefungovaly... po až geniálně debilní rádoby scénky a zápletky... úplně marný. ale úplně. a to sem zkousla už hodně sraček.... ps: ta jedna hvězdička je aspoň za ten dobrej konec, kdyby tam spadnul meteorit, tak by mě to asi rozčarovalo víc. ()

bombastus

Malý SPOILER: Tak moc jsem doufala, že při poslední scéně pošle Guy s Chloe Nat a Joshe někam a odjedou spolu.Myslím, že konec trochu pokazili. Chvíli to tak vypadalo a já byla připravená dát o hvězdičku navíc. Dávám tedy jen tři, občas scény byly opravdu vtipné. ()

Harris777

Tak malé hodnocení mě celkem překvapuje. Film není sice žádný skvost . Ale fajnově jsem se zasmál a to je přece u komedie to hlavní. ()

opiumka

Možná za to může fakt, že jsem ve vztahu šťastná, ale tenhle film byl vážně velice zbytečný a naprosto mimo realitu. Ani v dobrém slova smyslu, mimo realitu. Chápu, že se může stát, že po svatbě narazíte na člověka, který se k vám hodí víc než manžel a je to nešťastné a smutné, ale TOHLE? Co to bylo? Žádné dojemné momenty, vtipy stylizované do trapnosti, která by měla být vtipná, ale není a konec tak vyumělkovaný, že to dál nejde. Jediný důvod, proč tomu dávám 2 hvězdičky je fakt, že Simon Baker a Rose Byrne jsou oba krásní lidé a líbí se mi, jak hrají. Mimo herecké výkony je to ztráta času a pochybuji, že se někdo bude koukat na film jen kvůli hereckým výkonům... ()

Mark1983

Průměrná komedie s místy až nuceným humorem jako by tvůrci zrovna neměli inspiraci tak začali u psaní scémáře dovádět jako malí školáci, takže jejich fabulace nebyla tady nejperfektnější ani pod bodem pohodové, ale když nevyhledává divák něco náročného - momentálně - tak to zvládne. ()

JITY

Ako som sa tešila na ten film, tak som z neho sklamaná. Hrozné ! Hrozný humor, psychologičku som vôbec nechápala, niektoré scény sa tam vôbec nehodili. Prepad ()

EmilyL.

Kdybych viděla pár scén koutkem oka při vaření, tak by to byla strašně sympatická komedie, ale prosedět u toho hodinu a půl mě skoro fyzicky bolelo. Strašná přehlídka trapnosti z přehnaně a nevtipně absurdních situací, do kterých by se nedostal ani největší magor. Místy se objevil dobrý vtip a Rose Byrne se Simonem Bakerem byli sympatičtí, takže dvě pity hvězdičky. ()