Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

Greg25

Dávám tomu rok je kolísavý film, který má ale celou řadu scén, kde dokazuje, že umí být ze života. Rozhodně lehký nadprůměr daného žánru s výborně napsanými postavami, který rozhodně minimálně za jedno zhlédnutí stojí. 65% ()

Bukk

Prvních pár minut jsem pomalu ztrácela naději o kvalitě tohoto filmu, ale Stephena Merchanta mám upřímně ráda a i když tam měl jen pár štěků, tak jsem to vydržela nejspíš i kvůli němu dokoukat a pak si uvědomila, že to nebylo vůbec špatné. Těch trapných situací tam nebylo málo a ty dokonce slušně pobavily. ()

adriane9

Z úcty k Anně Faris nedávám odpad, ale toto byla naprostá ztráta času a negativně rozladěné filmové buňky mám tak na týden. ()

Dr.Manhattan

No ja neviem, príde mi to ako keby tvorcovia romantických komédii v poslednej dobe už fakt nemali inšpiráciu. Dobrá romantická komédia sa vážne stáva vzácnosťou. Zo začiatku docela fajn... Stephen Merchant pobavil asi najviac. Scénka s tabletom tiež dobrá, ale inak nič. Nebyť Rose Byrne, tak to asi nedopozerám. No jo, som jeden z tých ktorý dokážu pozrieť celý film len kvôli peknej herečke, priznávam... ()

jasanka

Edit 2023: Vubec si nevybavuji, ze jsem film kdysi videla, ale podle hodnoceni tady pry ano. Na odreagovani fajn, a super herecke obsazeni. Uplna pecka to ale nebyla.  2013: Taková klasická moderní komedie z britských ostrovů. Ano, Láska nebeská to není, ale i tak lehký nadprůměr. Pokud máte náladu na romantickou komedii, myslím si, že vedle nešlápnete. ()

hazaba

Na to, že to měla být britská komedie, to bylo strašné. Příběh o ničem, trapné scény, přehrávající herci... Přistihla jsem se mnohokrát, že se jen nevěřícně koukám, co všechno scénárista vymyslel. Odpad nedávám z několika důvodů: dokoukala jsem do konce, šlo o Londýn a pár scén bylo vtipných (třeba s holubicemi). Ale britové umí mnohem lépe. ()

Gaia.M

Není to hit, není to nejhorší. Tak nějak ze života. Znají se chviličku, myslí si, jak jsou zamilovaní a tak se vezmou.. ale ejhle, začnou spolu pořádně žít, opadne ta smetánka a oni se začnou pořádně poznávat a bohužel zjistí, že to není vončo. A co s tím? Pokusí se to zachránit... Jenže ona pozná někoho nového, on se s někým sblíží a pak si zachraňujte mrtvý vztah.. Klasika. ()

MickeyStuma

Trochu neobvyklá, ale zato svěží a zábavná romantická komedie, kde se kupodivu nejedná o svatbu, ale naopak o rozvod. Snímek tedy očekávaně svatbou nekončí, ale začíná. Jenomže to nějak neklape a oba jsou k řešení situace nezávisle na sebe výsostně rozhodnuty. Kdo však udělá ten první krok? A tak dochází k různým zábavným i absurdním situacím, které však nepřekračují patřičnou mez a drží se náležitě na uzdě. Snímek je přiměřeně jednoduchý a velice uspokojiví. ()

Hpatrik

Velmi dobré obsazení byl důvod, proč jsem filmu dal šanci. Docela jsem se bavil, ale nebýt někoika opravdu vtipných gagů, zbyla by jen podprůměrná romantická komedie, u které byste se pravděpodobně nudili. A mimochodem, z dabingem je to hrozný. ()

dalziel

Zamilovali sme sa do myšlienky , že sme zamilovaní. Nie zrovna typická romantická komédia do ktorej sa mi popravde vôbec nechcelo. Našťastie super obsadenie a peprný humor ma zaujali nad očakávanie a bavil som sa skvele. Jedinú výtku  mám k postave Josha z ktorého vážne scenárista spravil ober šuliína a herec tiež nebol dvakrát sympatický.80% ()

007. odpad!

za Stephena Merchanta. Chtěl bych vidět toho, kdo může mít takového "kámoše" a ještě si ho vezme na svatbu za svého svědka. 10% ()

Brinkley

Smůla filmu spočívá v tom, že tvůrci táhnou diváky do kina na slovní spojení "britská komedie - Láska nebeská". Tu tedy rozhodně nečekejte. Jde o průměrnou romantickou komedii s křečovitě trapným nádražním závěrem, který výsledný dojem sráží až k břehům "odpadu". Z této závěrečné stoky jsem však zpětně ( a čistě subjektivně) vydolovala hodnocení zhruba ve výši 60%. Jednak jsem za vší tou nadsazenou řachandou překvapivě odhalila spoustu situací a vět v mém okolí již prožitou či řečenou, další body dávám za ukrutnou Minnie Driver (z níž padají nepřikrášlené manželské pravdy v celé své holé hrůznosti) a poslední hvězduchu u mě bez jakékoli herecké námahy vybojoval Simon Baker, z něhož testosteron odkapává po litrech. ()

Listyx odpad!

Tak sem asi desetkrát zkusil přepsat větu "Je to fekální, zhovadilá a nekonečně nudná sračka." až jsem to vzdal. Přiznávám, nejsem zrovna člověk co vyhledává romanťáky, ale jakožto druhá polovička celku který tvoříme s mojí přítelkyní pro mě nejsou zas až tak neznámým polem. A budiž posvěcením mého dojmu to, že ani ona nebyla tuhle zoufanost schopná dokoukat. Mno.. podívejme se do střev tohoto obsahu střev blíže. Nudné postavy, zoufale nudně zahrané. Veškeré rádoby vtipy absolutbě nevtiné, prokládáné nejubožejším fekálním hunorem pro těžce dementní. Bývá pravidlem, že když není nějaký extra objevný nápad, je špatný rejža a herci to neutáhnou, šoupnou tam kočky a frajery poslední záchrany, ať se maj oba tábory populace na co koukat. Tenhle film je zcela výjimečný tím, že už ani tahle kotva nefunguje. Na konec takové malé shrnutí: nedá se to poslouchat (protože lepší dialogy najdete na každé balené potravině), nedá se na co koukat (je skoro k neuvěřené, že ti lidé jsou herci), nedá se tomu zasmát ("šukat, dělat, honit" těm co tato slova právě roztřásla bránici k nezastavení se odebéří prosím s mou omluvou k projekci), není na koho koukat (polonahé ženštiny mají díky atmosféře sexepíl zvadlé bramborové natě, a děvčata u filmu neudrží ani Simon Baker, který tu hraje slušně zfetovalého hraboše (asi moč čichal produkty z té jeho miliardové piditovárny)), film má špatně určené kategorie "Komedie / Romantický", správně je "Sračka / Ultrasračka". ()

loveless

Nat se potká s Joshem a je z toho láska jak trám, načež do toho ti dva po sedmi měsících známosti praští. A pak tak nějak... Josh už není ten super muž, ale trapný chlápek, za kterého se Nat vlastně stydí. Nat už není ta vysněná žena, do které je Josh blázen... A navíc se vrátí Joshova bývalá přítelkyně Chloe a Nat má v práci až nechutně sexy nového klienta Guye. Příběh zamilovanosti a následného vystřízlivění, kdo by to neznal, tady si neberou servítky a vlastně jsou tam i dost vtipné momenty, ale jako komedii bych to úplně neviděla. Každopádně good a spokojenost (sic mě možná malinko zklamal úplný koneček). A Simon Baker je prostě boží... ()

venca206

Taková ta klasika, Simon Baker jak z obálky nejnovějšího čísla Forbesu, láska, bohatství, moc.. Dávám tomu 3 hvězdy, místo roku a takovej příslib, že se na to možná ještě někdy podívám... ()