Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

awokado

Hádání doktorky Quinnové, promítání fotek z Marakéše....dobře jsem se bavil. Možná to bylo tím, že jsem to viděl v kině? Možná. Nicméně mě film bavil i tím, že byl poměrně netradiční - začalo se svatbou a končilo zábavným (cynickým?) rozvodem. Ano, není to vůbec jklasická romatická komedie a právě proto mě to bavilo, víc než průměrně. Břitký britský humor v tomto pojetí mě prostě bavil. Takže dobré čtyři hvězdy děcka. ()

kenileja

Dávám tomu rok, co se v anketě "nejtrapnější film roku" umístí tenhle na 1. místě. Nevím kdo se cítil trapněji. Herci, když slyšeli, jaké perličky vycházejí ostatním z úst a musí se tomu velmi uměle smát nebo divákovi, který jen nechápe, jak takové věci mohli vzniknout. Paradoxní je, že ač je to vesměs hloupý film plný trapných scének, najdou se tam i ty dobré a nebylo jich úplně málo. Vlastně jsem se dost nasmál. Nejšpatnější momenty nastaly když přišel na scénu Stephen Merchant. Na tom nebylo vtipného nic. ()

maruli

Inu, co k tomu říct. Rozpačité? Jistojistě. Nesnáším ty příšerně trapné sexuální vtipy typu narážek na babiččinu vagínu či rodinné pokoukání na fotky soulože z líbánek, Joshův kamarád bylo jedno OBROVSKÉ WTF, které mělo být z celého filmu vystřiženo. Jenže pak tu máme tu věc s manželstvím. A se vztahy. To, že "jsme se zamilovali spíše do toho, že jsme zamilovaní, než jeden do druhého." A že člověk vždycky tak nějak tuší rozdíl mezi přesvědčováním sama sebe, že na ten či onen rys povahy, který nás na druhém štve, si prostě časem zvykneme, a mávnutím rukou nad nepovedenou jednotlivostí. Že někdy člověk prostě jenom chce mít 'někoho druhého' a zoufale se snaží, aby to tentokrát už bylo to pravé ořechové. V tomhle případě bylo "Will you divorce me?" ten nejlepší úlevný happy ending. Ovšem moralní zamyšlení nad tím, proč to sama považuji za happy ending, raději nechám na ažpotom. ()

DadysGirl

Co když uděláte chybu při výběru partnera, ale nechcete si to připustit? A co když v zápětí potkáte toho pravého nebo si uvědomíte, že ho vlastně znáte léta... Jak se s nastalou situací vyrovnat? Tak o tom je tenhle film.. .Má v sobě britskou syrovost, která mě při sledování drásala... Komedie to pro mě rozhodně není... ()

dj_kure

Ve filmu jsou celkově dva momenty který mě dostali fakt do kolen, to jsem se skutečně od srdce zasmál, ale takovejch těch trapáren je tam hromada. Takže ani doporučit se nedá. Taková ta klasika do hnusnýho počasí na zabití času jinak ruce pryč :-) ()

TommyDiamond

Myslím, že filmařům se povedlo vytvořit romantickou komedii s dalším originálním průběhem. Vážně, takový milostný čtyřúhelník tu ještě nebyl! Navíc film doslova srší anglickým humorem, který mi byl, je a bude záhadou. Spletenec herců Anglie, Ameriky a Austrálie odvedl dobrý herecký výkon. Až na pár trapných situací a nevkusných situací ( ty obstarával z velké většiny Stephen Merchant) mě film potěšil a líbil se mi. Dávám tři hvězdy ()

ilovebritain odpad!

Jak definovat film, na který se i skalní fanynka Simona Bakera vydržela dívat deset minut a to ještě s vypjetím sil? Respektive, jak to popsat bez použití vulgarismů? Kohokoli, kdo má nápad, nechť mě kontaktuje. Díky ()

Uesbe

tie sprosté a morbídne vtipy za každú cenu.....v podaní Merchanta, ako vždy......ničia celkom dobrý nápad ukázať naozaj nesprávny vzťah ()

viky13

Nepředvídatelné! Nade vší pochybnost mě dostal svou originalitou. Není jako klasický romantický film kde se pár pozná, vezme se, přijdou problémy a nakonec si stejně padnou do náručí...a v tuhle chvíli si tvůrci řekli...: "Proč nenatočit film, kde to tak nedopadne? Proč nenatočit film, kde oba padnou do náručí svým milencům?" ()

jadran90

Nevěra dnes řeší každý problém. Jedna z nejhorších romantických komedií co znám, bez emocí a vtipu. Spousta zbytečných scén, ty zbylé většinou končí nějakou erotickou narážkou, která zničí jakoukoliv romantiku. Závěr je trapný až do nebes. Nenašel jsem na filmu jedinou sympatickou postavu a tím nemyslím jen onen milostný čtyřúhelník. Manželství se přece dá vysmát i nenuceně, s nadhledem... Dávám tomu hvězdu. Jednu, za holky ve spodním prádle a Eshkeriho. ()

Alca

Jedna hvězdička za We built this city on rohypnol, jinak tam nebylo nic, za co by si tenhle film zasloužil hvězdičku. ()

rala

Trochu jiný druh humoru, než na jaký je člověk zvyklý z Amerických komedií. Film postavený na trapných situacích, podivném milostném čtyřúhelníku a špetce britského slangu. Film rozhodně stál za shlédnutí. ()

Mara12

Tu část mého já, co miluje romantické komedie, odvezli na konci I Give It a Year funebráci. Těžce přestřelená trapárna. ()

kymla

Moc jsem se nenasmála, chvílemi to bylo i k pláči. Vadila mi Anna Faris v roli bývalé přítelkyně a ani výkon Rose Byrne mě nepřesvědčil. ()