Báječný Fantozzi

• Česko Superúčetní (více)

Bůh stvořil Fantozziho. A na jeho naléhání Bůh pokračoval - stvořil jeho ženu a krásnou dcerku.
Bůh chtěl stvořit člověka, ale bohužel tento pokus skončil stvořením tvora jménem Fantozzi. Ten naléhal, až mu Bůh stvořil i ženu Pinu, které se narodila krásná dcerka Mariangela. Další z příběhů o Fantozzim vám ukáže život tohoto beznadějného smolaře od pravěku až do budoucnosti. (oficiální text distributora)

Wally

Jeden z těch lepších filmů o účetním Fantozzim. jako vždy velice vtipné úseky střídají úseky trapné a někdy si člověk říká, zda to mysleli vážně, ale co už.... Film, který neurazí... ()

DocBrown

Moje prvni setkani s Fantozzim, kdysi daaavno, kdyz jeste vysilala Premiera. Tehda nemela jeste ceska distribuce snahu cpat do nazvu "Ucetni" a film se jmenoval logicky Bajecny Fantozzi. Priznacny nazev, protoze jsem se opravdu bajecne bavil, jako uz nikdy znova u Fantozziho. Uvidime po tech dlouhych letech. ()

Hanys_

Další sbírka Fantozziho skečů. Jak už to bývá - něco je fain, něco je zase horší. Jako oddechovka na tyhle letní sobotní dopoledne tohle ale celkem funguje. 6/10 ()

mira007

Tohle je asi nejoriginálnější Fantozzi a ačkoliv moc nemusím tuhle italskou komediální sérii, tak zrovna tomutu dílu nemůžu upřít originální námět cestování v čase od stvoření světa po kosmickou budoucnost a zdá se mi to v rámci série i více vtipné. Ta Eva v ráji byla teda opravdu sexy. ()

poet

Bože to je blbé a fakt. Paulo Villagio svojím priblblým herectvom zabíja aj tie momenty ktoré by mohli byť kvázi vtipné. Nechápem ako sa my to mohlo niekedy páčiť. :( ()

rsimonyi

Tak tento film s Fantozzim u nás vyšel teprve nedávno. Italské komedie o panu účetním alias Fantozzim mají 10 dílů! (u nás uvedeno už 9) 1 Fantozzi (1975)/Zrození pana účetního 2 Secondo tragico Fantozzi, Il (1976)/Nesnáze pana účetního 3 Fantozzi contro tutti (1980)/Maléry pana účetního/ 4 Fantozzi subisce ancora (1983)/Maléry pana účetního 2/ 5 Superfantozzi / Superúčetní (1985) 6 Fantozzi va in pensione (1988)/Pan účetní jde do důchodu/ 7 Fantozzi alla riscossa (1990) 8 Fantozzi in paradiso (1993)/Fantozzi v ráji/ 9 Fantozzi - Il ritorno (1996)/Návrat pana účetního/ 10 Fantozzi 2000 - la clonazione (1999)/Pan účetní opět zasahuje/ ()

helloween93

Fantozzi prochází všemi věky a jeho smůla se ho stále drží jako klíště. Samozřejmě nesmí chybět zeměměřič Filini. Horší než předchozí díly, ale stále vtipné. 3* ()

BeranSon

V jistých pasážích naprosto skvělé, ale i tak se mi celý film zdá příliš těžkopádný. 6/10 Parodie na stvoření světa a celou historii i budoucnost trošku netradičně pojatá. ()

Torgal

Tretia hviezda v podstate z nostalgie, lebo 15 rokov dozadu som tento film neskutočne žral. Keď som to videl dnes, tak už to nefungovalo ani zďaleka tak ako pred rokmi. Niektoré príhody sú stále skvelé (Maratón, Ježiš, Robin Hood), ale čím sú scénky dlhšie a bližšie k súčastnosti, tým sú nudnejšie a trápnejšie. Koniec vo vesmíre je vrcholom tejto postupnej degenerácie. 5/10 ()

Stíba

Fantozzi se v tomhle díle vychýlil ze stereotypu svého účetnického života a prošel si samotným zrozením v ráji až po futuristickou budoucnost ve vesmíru. Určitě ne horší než jiné díly a celkem fajn změna. ()

movemat

Veľmi slabšie pokračovanie perfektnej jednotky. Slabší a menej častý humor. Áách, až sa chystám dať dve hviezdičky. ()

Scraffy

Super Fantozzi, ktorý sa podaril. Veľmi sa mi páčili niektoré scénky a hlavne tie s Ježišom. Som katolík, ale kto by sa na tom nesmial! ()

Honsik

u superstupidních supercrazy komedií se většinou řežu a mlátím žito devítiocasou kočkou, tentokrát sem se jen čvachtal v kačírku zábavy. ()

Stejšn

Kdysi jsem se u tohohle díla smál, dnes se občas pousměju. Spousta pěkných nápadů (hlavně pravěk, ale i středověk) se tu střídá s hluchými místy. Celkově je to v celé řadě takový lepší průměr. Daleko víc než Fantozzi se mi tu (jako ostatně ve většině těchto filmů) líbí Filini. A nezapomenutlená je scéna s Robinem Hoodem a hlavně pak se skotským autobusem! ()