poster

Jak vytrhnout velrybě stoličku (TV film)

 • slovenský

  Ako vytrhnúť veľrybe stoličku

Komedie / Rodinný

Československo, 1977, 80 min

 • golfista
  *****

  TOHLE je klasika romantické komedie po česku. Včetně pokračování je to jedna z nejpříjemnějších filmových sérií kterou znám. A to jsem na tenhle žánr specialista :)(29.6.2003)

 • Legas
  *****

  Film o urputné snaze jednoho kluka mít taky tátu, je dómenou především Tomáše Holého. Ostatní herci, kteří rozhodně hrají výborně, se ocitají při výstupech Holého v jeho stínu. Velký aplaus si samozřejmě zaslouží i česká mistrině filmů pro celou rodinu Marie Poledňáková. Ta se výtečně postarala nejen o herce, ale blýskla se i výtečnou atmosférou a smyslem pro humor.(3.7.2003)

 • flanker.27
  *****

  Čím dál víc si uvědomuju, že tenhle film je vlastně docela smutnej, i když s dobrým koncem.(1.5.2013)

 • Jossie
  *****

  Podle mě je tohle nejlepší český rodinný film , kdepak S tebou mě baví svět.(12.11.2004)

 • mzss1
  ****

  Kromě výtečného Tomáše Holého mě zde bavili František Němec a Jana Preissová. Jedná se o skvělou českou rodinnou komedii. Dá se na ní bez problému často dívat. Příběh to má, hlavní jsou scény, které jsou vtipné, rozpačité a dobře zahrané. Pokračování tohoto filmu mě baví o dost víc, tohle je ale také skvělý český počin. Takže hodnotím na 85% = ****(3.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace