poster

Jak vytrhnout velrybě stoličku (TV film)

 • slovenský

  Ako vytrhnúť veľrybe stoličku

Komedie / Rodinný

Československo, 1977, 80 min

 • Nancy
  ***

  Nepochybně je Tomáš Holý vynikající herec a jeho smrt je velká ztráta pro český film, ale jeho filmy mě nikdy prostě nebraly. Možná jako dítě jsem se na to dívala, ale znáte to, jako dítě se vám líbí všechno, protože se to hejbe a vydává zvuky :). Dnes považuji všechny tyhle komedie jako dobré, ale ohrané.(21.2.2005)

 • Davies182
  ****

  I druhý díl je bezkonkurenční klasa, která se hrdě skví nad drtivou většinou dnešních ubohých (ČR) komedií.(19.3.2009)

 • StarsFan
  **

  Kouzlo tohoto snímku (a ještě jeho druhého pokračování) je mi mírně záhadou. Já vím, je to příjemné, romantické, miloučké, měkoučné, roztomiloučké... Jenže já na tyhle ťuťuňuňu filmy moc nejsem.(17.6.2006)

 • predators
  ***

  Asi bych měl hodnotit ještě o něco výše, ale přiznejme si...tady jsem teprve začínal. 70%(27.12.2010)

 • Ainy
  *****

  Tento film spolu s "polepšovnou" je jedno fantastické vzpomínání na dobu mého mládí, kdy jsem každý rok v létě trávila prázdniny v Českém ráji, ve skalách u rybníka Vidlák ad. .... Film je nádherný dějově spolu s hereckým obsazením, kdy si užívám Tomáše Holého, Františka Němce a Janičku Preissovou. Co dodat ...? Marie Poledňáková je (byla) Paní režisérkou(16.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace