Jak vytrhnout velrybě stoličku (TV film)

• slovenský

Ako vytrhnúť veľrybe stoličku

Komedie / Rodinný

Československo, 1977, 80 min

Hrdě se hlásím ke všem svým dětem a jelikož před zdoláním Annapurny obvykle nesouložím, tak na světě patrně neběhá žádný můj potomek snaživě hledající tatínka. Kdyby ho však nehledal Vašek, tak by mi na vánoce asi něco chybělo.(1.1.2013)

Zlatý fond českej rodinnej filmovej produkcie(29.6.2003)

Romantická zápletka nie práve uveriteľná, ale pre fakt vtipný rodinný film plne postačujúca. Nechcem degradovať Poledňákovej filmy, ale za najväčšie plus považujem vždy presne ustriehnutú stopáž...(27.10.2014)

Asi nejroztomilejší komedie nadějného Tomáše Holého prokládaná krásnou nostalgikou hudbou pana Zahradníčka..:-)(4.9.2008)

Česká klasika s nejlepším českým dětským hercem všech dob. Ano, dovoluji si Tomáše Holého takto definovat, protože jeho filmy znám úplně zpaměti a všechny mi jsou velmi blízké. Tento film není sice tak oblíbený jako pokračování, ale i tak patří mezi skvělé počiny. 65%(28.12.2007)