CrashHP

Tento francúzsky film patrí medzi moje obľúbené komédie. Jazdy v taxíku sú vážne dobré, vtipné rozhovory tiež nechýbajú a je tu aj tá akcia. Prvý a podľa mňa najlepší diel z celej série. ()

MAKITA

na francouze docela dobrá komedie, mám rád rychlí a pěkný auta.. takže za tu 4O6 v tuningu dávám čtyři hvězdy, jinak bych dal asi 50% ale občas sem se i smál..Taková střeštěná nenáročná komedie, co víc napsat.. ()

martin46

Výborné akční scény, soundtrack a divoká kamera. Jízda vytuněným tágem nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o nejzdařilejší díl celé série. Doporučuji ()

raiha

Prostě klasika. U téhle komedie se prostě člověk zasměje i po stopadesáté. Roztomilý Emilek, svérázný taxikář Daniel a trochu trdloidní banda policistů. Když se tohle skloubí dohromady pod záštitou Luca Bessona, vznikne svérázná, akční komedie. Má to šmrnc, který většina novodobých komedií prostě postrádá. Co dodat než procvičte si obličejové svalstvo, protože vás rozhodně bude po konci filmu bolet :-D ()

Bojinda odpad!

Chvílemi sebeparodie. V životě by mě nenapadlo, že dá někdo prachy na natočení takové slátaniny. Tenhle film nemá nedostatky, jen občas výjimečné světlé místo. Připomnělo mi to pozdější díly Poldy. ()

Evziiik

Tohle je přesně můj vkus. Mám ráda francouzské filmy a jejich humor. Navíc Daniel a Emil, Marseilleská policejní elita... prostě bomba! ()

Profík

Jednohubka s chutí benzínu. Svižná, vceku vtipná a ne moc trapná. A hraje tan Marion Cotillars, moje nejoblíbenější francouzská herečka. 75%. ()

JARDAHONDA

Svěží francouzský snímek, který zaručeně pobaví nejen vtipnýma dialogama, ale také i divokou jízdou v tuningovém taxíku.. Srdeční záležitost :) 100% ()

Bambus_M5

Při zpětném pohledu je jednička nejlepší díl série. Auto se v akčních scénách více méně chová jako auto a ne letadlo, rolba apod. Upravená 406 je ne náhodou podobná speciálu, který v té době závodil v BTCC (britská obdoba DTM). Marion je ozdobou neakčních scén a celkově se jedná o povedenou komedii. ()

Hanes749

Dobrá a svižná zábava, u které může člověk vypnout a skvěle se pobavit. Prostě lehce nadprůměrná akční komedie. ()

virus5161

Nejak jsem nepohopil, jak nekdo, kdo natocil nebo napsal scenar nebo oboji k filmum jako Magicka hlubina, Paty element Leon a Brutalni Nikita pak muze napsat scenar a produkokovat neco takovyhleho. ()

kratajirka

"Až jednou budu velký, koupím si 406 a budu jako Dany" .... Jsem velký a mám Fabii a jako Dany se za volantem necítím ... Ale což - sny jsou přeci krásné :D A tenhle film jsem jako dítě sledoval s pusou dokořán ... Kdos neviděl, neměls cool napínavé dětství ... :D ()

andy60

Na první shlédnutí mě to vůbec nebavilo, při opakovačce jsem tomu trochu přišel na chuť. Je tam spoustu nelogičností, všechno je přitažené za vlasy až běda a z toho německýho gangu dělají takové pitomce, že člověk jen nevěřícně kroutí hlavou. Když se ale vypne mozek, dá se říct, že Taxi dokáže pobavit a o to zřejmě tvůrcům šlo. ()

Pedro72

Taxi považuji za příklad dokonale zvládnutého (byť lehkého) žánru. Proto pět hvězdiček, i když je to vlastně blbina. ()

MATTcz

Pro mě dnes již francouzkou klasickou komedii, u které se vždycky rád zasměju. Co se týče samotných herců tak to zahráli opravdu tak skvěle, že když se podívám na to 100x tak se pořád u tohoto filmu směju. Dobrá práce! :-) ()

DarkSimon

Každý, kdo ví o autech alespoň třeba to, na jakém principu funguje turbo, by měl tento film vidět, protože se musí líbit snad každému, kdo je alespoň trochu fanouškem aut. ()