• Francie

Akční / Komedie / Krimi

Francie, 1998, 86 min

Ale jo poč rozvážet pizzu, když mám káru od které jiskry lítají. Samy Naceri nás ve svém taxiku proveze rychle , pohodově a humorem . Po této adrenalinové jizdě rozhodně zvracet nebudu, takže pytlík netřeba.(6.6.2006)

• Subjektiv

No, víte, já nemám řidičák a Daniel si ho také nezaslouží. Vždyť by mohl někoho přejet! Takového nezodpovědného hejska oslavovat, fuj! A proč on má mít tu nejhezčí babu, co já? On sice rychle jezdí, já mám zase v práci plutonium, také jsem zajímavý! Silné **.(16.12.2008)

Akční komedie z dílny Luca Bessona které sice nebere ohledy na logiku děje, postav a fyzikáních zákonů, ale soustředí se čistě na vtipné postavy, zábavné hlášky a něco málo akčnějších scén..... a to se jí v rámci mezí daří. 7/10(7.9.2007)

První díl téhle pro mě ne moc zajímavé série se prostě povedl. Honičky mají šmrnc a těch trapností oproti Dvojce tady mnoho není. Navíc Marion zde naplno ukáže své nejen herecké půvaby. 70%(6.7.2015)

Bol som trochu sklamaný, lebo scenár je veeeelmi ľahký a je tam pár hluchých miest. Naháňačky sú perfektné a tie (občas nudné) kecy pôsobia akosi reálne. Na veľmi teplé leto O.K...(15.1.2006)

• - Když policisté v hangáru představují nové obrněné auto, má zcela černá skla, když ale vyjedou ven, jsou skla čirá. (BloodMax)

• - Když insperkor Émilien (Frédéric Diefenthal) najme Daniela (Samy Naceri) jako poradce, aby mu pomohl s vyšetřováním, Daniel mu řekne, že gang s Mercedesy jsou němci, což je pro Emiliana novinka. Emilian by o tom však již měl vědět, protože jeho nadřízený komisař Gilbert (Bernard Farcy) už na první poradě všem oznámí, že do Marseille zavítá gang německých bankovních lupičů. (Martin_Happy)

• - Formule, ve které v závěru sedí Daniel (Samy Naceri), má polep Police Nationale CRS. Jedná se o znak francouzkých policistů nasazovaných především jako tzv. těžkoděnci na demonstracích a nepokojích. (Horryx)