Fulham

Tak Taxi je prostě Taxi.... opět další z žady mích oblíbených filmů o autech... nebo spíše o jednom, ale to úplně stačí. Samy Naceri toho jsem ani moc neznal než jsem uviděl tenhle film. prostě sranda a akční honičky s autama to prostě nemá chybu. Luc Besson nezklamal. ()

Barak

Francouzská komedie.. to vypadá na zábavu - a taky že jo. Danielovo taxi opravdu stojí za to - škoda, že jeho přeměna je tam ukázána jen jednou a ještě k tomu rychle, takže si z toho odnesem jen málo. Jinak jsou tam zábavné situace i dialogy.. dobře se na to kouká - taková příjemná oddechovka.... ()

AngelG

Velice povedená francouzská komedie s dobrými herci.Samy Naceri je opravdu skvělí a stejně tak i Frédéric Diefenthal,u nás jsou poměrně neznámí.Většina je zná pouze ze čtyř dílu Taxi,ale ve Francii jsou tahle jména každému víc než známá.Samozřejmě jako u většiny pokračování je jednička nejlepší a tady bych řekla,že je to ten případ.Skvělé triky a hudba. ()

bolf!k

Povedena zapletka a prijemny vyber hercu vcele s krasnou Marion pro me delaji z taxi vic nez jen dalsi akcni komedii :) 85% ()

Liduskaa

Kvůli mě nemusíte riskovat. Nechci, aby vám sebrali řidičák.Daniel: Buďte v klidu, pane. Žádný nemám...A po takové jízdě tuším, že ani mít nebude:) ()

bif

Ano tohle je prostě nářez opravdu vtipná komedie, genia Luca Bessona, scény v taxíku jsou skvěle natočené a takové ty scény že se zmíní nějaká věc, která se "nemůže stát a stane se" jsou opravdu velice vtipné, užasné triky na motorkách a celkově je film natočen s chutí. ()

Jeand´Boa

Pořádně nadupaná podívaná, která nabízí přesně to, co od ní člověk čeká...akční svižnost, rychlé auto a trochu toho humoru...na Evropu až moc dobré...Škoda, že na to již nikdy nebylo navázáno... ()

Biopler

Veľmi slušná komédia, ktorá má svižné tempo a asi najlepšieho a najrýchlejšieho taxikára na svete. Scéna keď sa dozvie, že práve zviezol poliša svojou extrémnou jazdou je proste bomba - ten výraz tváre nemá chybu :) ()

Bollek

Příjemná projížďka taxíkem po Marseille s několika honičkami v rychlých autech, nějakou tou potyčkou, nějakou tou přestřelkou, s trochou humoru a trochou erotiky. Veliká škoda je, že ten film za tak krátkou dobu šíleně zestárnul. Dnes bych ho už hodnotil nejspíš hůře, ale možná na něj jen nesmím koukat tolikrát. ()

KafuR

První z mnoha filmů o jednom francouzském taxíku, který nerad poldy a padesátku, za to však umí vyčistit ulice od policejních radarů a německých chlápků, kteří mají rádi prachy z banky, a to nejlépe v kufru. Má to vtip, také spád, ovšem u mě zůstává vrcholem dvojka, jelikož tam dostává víc prostoru policejní velitel (borec!) a také tam mají vtípky větší říz a chuť spálených pneumatik. Ale samozřejmě chápu, že bez jedničky by ta dvojka jaksi být nemohla. ()

tranquill

"A v čem ta debilní lest spočívá?" Tahle první akční taškařice se povedla a dala vzpomenout na Funesovy, Belmondovy i Richardovy filmy. ()

Razzor_82

TAXI jízda plná akce a super gagů. Ústřední dvojka Daniel / Emilián skvěle baví v závodní komedii. Chytlavý soundtrack a slunná Marseille dostane diváka do těžké pohody. Němčouři dostali na frak! Hodnocení 80%. ()

junxi91

Příjemná francouzská komedie o jednom rychlém taxikáři a pomalém policajtovi, kteří nemohou být více odlišní, a proto vytvoří skvěle se doplňující dvojici. První z nich je Daniel, který rozváží pizzu na skútru a pak s tím sekne a začne se živit jako taxikář, který vždy stihne odvézt pasažéra na místo včas, i když ten se po vystoupení z taxíku pozvrací. V osobním životě sbalí svou krásnou kamarádku Lily, se kterou si nedokáže najít čas na to, aby si spolu řádně zamrdali. Daniel je pro místní policii známý postrach, který během měření rychlosti shazuje radary. Druhou hlavní postavou je věčný smolař Emilián, který nedokáže ani na poosmé získat řidičský průkaz, protože to vždy nabourá buď to trafiky, nebo do řeznictví. Žije se svou milou a obětavou matkou, která mu vaří jídla a on si je nosí do práce. Ti dva se potkají právě přes Emiliánovu matku, kterou sveze Daniel a spřátelí se s ní. Daniel následně sveze do práce Emiliána, poruší rychlost a je nemile překvapen, že jeho pasažér je policista. Daniel však nedostane pokutu, ale místo toho má pomoci Emiliánovi dopadnout gang německých bankovních lupičů v červených Mercedesech. Každý z nich má své silné stránky a díky tomu se jim to snad nakonec povede. A Emiliánovi se snad také nakonec povede sbalit jeho o hlavu vyšší kolegyni Petru! Tento film jsem měl vždycky velice rád pro jeho pohodovou a uvolněnou atmosféru, ve které vlastně o nic moc nejde a všechno se nakonec povede. ()

Ingwio

vyborna akcna komedia.skvelo spravene nahanacky v autach..ked si chcete pri filme oddychnut,tak to je ta njlepsia mozna volba ()

haWranka

Výborná nenáročná a hlavně originální zábava (což asi Amíci nepochopili a rozhodli se pro otřesnej remake). Ale chtěla bych varovat před nováckym dabingem - je horší a pár vípků padne... ()