Pohádkář

Rozprávkar

Storyteller

Drama / Romantický

Česko, 2014, 90 min

chápu zklamané komentáře ostatních, nicméně po řemeslné stránce mě to moc bavilo a prolínání osudů dvou hlavních hrdinů, potažmo hlavního hrdiny a vyšetřovatele, bylo také zajímavým prvkem. Škoda jen vyznění tak trochu do ztraceno a poněkud pomalejšího plynutí děje. Nicméně je to zajímavý kousek.(9.11.2014)

Hodně zvláštní snímek. Geislerka a Herzigová jsou obě krásné ženy a převedly výborné výkony. Macháček je klasicky vtělený do role sukničkáře, která mi k němu prostě nesedí a nikdy sedět nebude, jelikož nemá žádné charisma. Příběh je výborný, stejně jako zápletka. Trochu mě mrzí ten konec.(25.3.2015)

• Market179

Tak takovou bídu jsem už opravdu dlouho neviděla. Naprosto bezduchý film, u kterého 90min čekáte na velké rozuzlení, které se prostě a jednoduše nekoná. Absolutně jsem nepobrala pokus o propojení hlavní postavy s komisařem, které v konečném výsledku vedlo úplně k ničemu... Jediné co tuhle srandu zachránilo bylo herecké obsazení, které zřejmě funguje jako magnet, protože takhle plné kino na český film už jsem dlouho neviděla.(8.11.2014)

Velkou a asi jedinou chybou je Jirka Macháček, který prostě není takový typ herce, aby ztvárnil takového divného chlapa, jako hlavní hrdina příběhu. Celé to pak postrádá hloubku a není komu fandit. Pak je divákovi jedno jak to vlastně dopadne a to je cesta do pekel...55%(7.7.2015)

Vskutku také nijaké, ale fajnovo zrežírované (takže prekvapenie).(13.8.2015)