Pohádkář

Storyteller

Drama / Romantický

Česko, 2014, 90 min

• Jara.Cimrman.jr

Bi- a více-gamie je výzva pro každého sympaťáka, který umí profesionálně věšet bulíky na nos a ještě se přitom nechat živit svými ženami. Já to neumím a ani nechci umět, ale přesto mi byl pohodový svět Kamila, Máry i Jirky Macháčka hrozně přitažlivý. Tím bohužel chválení končí, protože vše ostatní mne dokázalo nudit tak, jak bych to od tajemné kriminálky či bývalé supermodelky rozhodně nečekal.(6.5.2015)

• Master19

Nekonečný film. Herci dobří, natočeno docela zajímavě, ale naprosto prázdné a nudné.(6.3.2016)

Vskutku také nijaké, ale fajnovo zrežírované (takže prekvapenie).(13.8.2015)

• Terva

Tak ne, tohle jako celek vůbec nefungovalo. Nevěrohodné, pomalé a nevýrazné. Horecké obsazení je povedené, ale ani Macháček nebo Anna to nezachrání.(23.12.2014)

Macháček v roli spíše dramatické, která mu moc nesvědčila. Každý je od něj zvyklý na humor, kterého zde bylo pomálu. Čili o komedii nemůže být vůbec řeč a pokud bychom to brali čistě jako drama (de-facto krimi drama), tak také slabota. 57%(25.4.2015)