poster

Pohádkář

 • slovenský

  Rozprávkar

 • anglický

  Storyteller

Drama / Romantický

Česko, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  Tak ne, tohle jako celek vůbec nefungovalo. Nevěrohodné, pomalé a nevýrazné. Horecké obsazení je povedené, ale ani Macháček nebo Anna to nezachrání.(23.12.2014)

 • NinadeL
  *****

  Michálkův Pohádkář podle Nesvadbové klame tělem, protože nikdo by nečekal takto fungující domácí film. Skvělému obsazení kraluje jako vždy vynikající Geislerová (krásná, sexy, odměřená i poživačná), ačkoli plakáty okupuje zejména herecky nepříliš kovaná Herzigová. Ovšem ta v partnerství s Macháčkem a dobře vedena režisérem podává pozoruhodný výkon, kterému lze vytknout pouze klasickou nedokonalost překrásných tváří, totiž že neumí mluvit do filmu. Toto se ostatně už vyčítalo v prvních letech Lídě Baarové, ale ta sotva dvacetiletá na sobě zapracovala, zatímco Eva už má čtyřicet a dávno není debutantkou. Pohádkář vypadá dobře, funguje dobře, navozuje atmosféru, ve které byste se chtěli koupat. Prostředí kriminálky, soudu nebo internátu přirozeně plynou a jednotlivé scény do sebe zapadají s naprostou přirozeností. A i tací jako Linhartová a Míčová ztrácejí svůj běžný afekt ve prospěch celku. Samozřejmě radostí je opětovné shledání s Dvořákem a Kroftovou, kteří až na malém prostoru, přesto hrají velké role.(29.12.2014)

 • Rakosnicek77
  **

  Nebavil jsem se a ba naopak, mně ten film celkem uspával. Herecky nicméně slušně zvládnuto, ale svoje značné rezervy to ještě určitě mělo.(15.3.2015)

 • dr.fish
  ***

  Velkou a asi jedinou chybou je Jirka Macháček, který prostě není takový typ herce, aby ztvárnil takového divného chlapa, jako hlavní hrdina příběhu. Celé to pak postrádá hloubku a není komu fandit. Pak je divákovi jedno jak to vlastně dopadne a to je cesta do pekel...55%(7.7.2015)

 • paascha
  *

  Jediný důvod, proč nedám téhle slátanině s debily a krávami ve všech rolích, odpad je ten, že jsem si během jeho sledování vyřešil v duchu jeden problém do práce. Jo, a taky jsem si uvědomil, že mě Áňa už zas tolik nesere(15.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace