Pohádkář

Storyteller

Drama / Romantický

Česko, 2014, 90 min

• Hennes

Stále čekám na český trhák, který stále nepřichází. Zde vsadili autoři na osvědčené herce, které doplnili, jak vw filmu zaznělo použítým, ale stále živým tělem Herzigové. Spojit několik žánrů bývá obtížné, což se tady bohužel naplno projevilo. Na erotický film to je málo, drama to už není vůbec, romantika je vyhnána erotikou a kriminálka tudy jen lehce proběhla. Alespoň to vypadalo na možnost mysteriózní zápletky ve vztahu vyšetřovatele a hlavního hrdiny, ale i tady to vyšumělo zcela pryč podezřelým závěrem, škoda.(7.11.2014)

• TheDon

"Je mi Tě líto" , "A mně je líto Tebe, ty píčo jedna".....a já lituju sám se, že jsem takovej trotl a pustil jsem se do nečeho od Nesvadbové. Herzigová nemastná neslaná, Macháček neurazí nenadchne, Aňa jako vždycky odměřená mrcha a jedinej kdo se mi aspoň trochu líbil je Hádek.a sfinga co se jim promenáduje po bytě. Jinak to od odpadu nemá daleko. A konec? Kdo uteče vyhraje? Hodně slabá pointa. Hodně slabá jedna. 10%(6.4.2015)

Vskutku také nijaké, ale fajnovo zrežírované (takže prekvapenie).(13.8.2015)

• Frenegonda

Oplzlé! Je to blbé a oplzlé!(24.10.2016)

• LukeUp

Buď jsem to úplně nepochopil, nebo je celý děj takový nějaký vachrlatý. Asi za hlavní plus se dá považovat jenom obsazení známými herci, které mám vesměs rád. Ale že bych pěl chválu, to asi úplně ne. Zase jsem si potvrdil, že chodit do kina na českou tvorbu dopadá pro mě z 90% špatně...(17.11.2014)