Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

XXXXXXXX

Prvních několik minut jsem jásal. Konečně temné fantasy, zasazené do doby středověku. Jenže jsem jásal už méně, když se to klasicky přehouplo do současnosti. Zbytek filmu jsem dokoukal vyloženě kvůli 2 důvodům. Rose a Vinovi. Když už těm tupcům v holyúdu dojde, že místo těch rádoby akčních sraček, chceme více pokusů podobném stylu... ()

intro

Docela zklamání. Na film se těšil, ale bohužel to nedopadlo moc dobře. Prostě snímek na jedno použití. 50% ()

vieriX

Začátek začal slibně středověk a potemnělý les a lov na čarodějnici celkem napínavý a vizuálně skvělý jak se to přesunulo do města tak barvičky a atmosféra to naprosto degradovala. Bohužel asi pořádný film o čarodějnicích bude The Witch. ()

BardDeLune

Elijah Wood. To je všechno. Očividné zelené plátno, příšerný scénář a klišé přes klišé. Nebýt Wooda a Leslie, která je prostě nádherná vypla bych hned záhy. ()

RyanRainheart

Jako zabiják sobotního večera to nebylo špatné. Po herecku Vin předvádí to co vždycky, Rose je pěkná, Michael Caine jen chvilku a Elijah nevyužitý. Čarodějnice zase počítačová (co to s těma počítači pořád mají, myslým si, že namaskovat herečku musí být levnější, než toto). Pokud budu chtít vidět nějaké lovce čarodějnic příště, tak si raději pustím Jeníčka a Mařenku, ti mají alespoň koule. ()

FrediaK

S dobrým komentářem to mohla být pecka. Atmosféra by mi sedla jak prdel na hrnec. Takhle nic. Ani bonusový půl pentagram za WILF Rose Leslie to na tři hvězdy nevytáhne :-/ ()

Vykuk

Není to vyloženě sračka, je to fajn pro fandy podobných záležitostí, jakožto odpočinkové béčko, dost známých herců, kteří však mají málo prostoru, triky fajn, jen je to celé takové bezduché a ke konci už jsem urychloval jen ať vím, jak to dopadne a můžu to vypnout. Diesla mám rád v akčních rolích ze současnosti, jako ve Fast and Furious nebo pak v nějaké té scifárně, jakožto Ridicka, ale hlavně ne v žádném fantasy či historickém filmu, tam mi prostě nesedí. Působí vždy hrozně zpomaleně a jediné co umí, jsou drsné xichty a semtam máchnout rukama. Příběh ušel, ale bylo to celé moc komorní, prostě béčko, které neurazí. ()

johnsnow

" Vieš či je najlepšie na nesmrťeľnom živote? Môžem ťa zabiť dvakrát"_Tak po nie veľmi dobrých ohlasoch som mal strach pustiť si tento film ale bol to vynikajúci počin, Eisner sa vyšvihol, Diesel sadol ako uliaty, hlavná hrdinka je sexi kosť a SPOILER: Frodo ako zradná sviňa tak to bolo niečo. Dvojke by som sa nebránil. ()

Lucius55

...s tou lahvinkou vína, kterou jsem předtím vypil, se ten film dal přežít v pohodě (tedy to, co si z něj pamatuju;-)), občas dokonce i pobavil. Bez lahvinky však nuda nuda, šeď, šeď... (kontrast solidně zvládnutých triků a nezvládnuté zpracování scénáře ani Michael Caine nezachrání, "vykrádačka" spousty jiných a lepších) ()

Kimkong

Kdybych film neviděl, nic by se nestalo. Celkem průměrná záležitost. Za mě docela netradiční směska známých herců. Caine, Diesel a Leslie. Z tohoto pohledu lepší jak Sedmý syn. Děj je samozřejmě dosti jednoduchý, opět záchrana světa před dávno poraženou temnou magií. Film byl zřejmě levnější, neboť akce zde mnoho není, přesto je občas kladen důraz na detail. Vytahování ruky z pout se mě líbilo. 107 minut uteklo dost rychle. Určitě by nevadil větší popis jednotlivých organizací, jenž se zde vyskytovaly. Celkově je film díky kořenům a "drsné přírodní magii" temnější pohádka s nepřekvapivým závěrem. Překvapilo mne, že hudbu dělal Jablonsky, neboť mě přišla naprosto nevýrazná. ()

Mr.Ward

Zábavná jednohubka. Bohužel nic víc. Je vidět že studio cítilo potenciál a mělo nějaké plány s novou sérií filmů, ta snad ale díky tržbám filmu skončila někde ve stínech. Škoda, mít zajímavější příběh, mohlo to i dopadnout. Sázet jen na Vina Diesela a spoustu triků totiž opravdu nestačí. ()

Daertelon

Opravdová nálož nekonečné nudy mi sebrala hodinu a tři čtvrtě života. Klišé střídá očekávané zvraty, průměrní herci hrají průměrně své průměrné role, celé je to dochucené sladkohořkým pocitem "to už jsem někde...". Mimořádně necharismatický nafťák Diesel nás provází svým rádoby hustokrutým příběhem, zatímco sem tam někoho zabije nebo uvězní. Čirou náhodou jde kolem královna čarodějnic, tak ji smete svým mrtěkrutým ohnivým mečem, jako by se nechumelilo a celé to zakončí v západu slunce s krásnou dvacítkou. Přitom je nesmírně obratně klamán Frodem, který vypadá, že mu zničení chudáčka Saurona nestačilo, tak se rozhodne zničit ještě jeden nevinný život bezvýznamného lovce čarodějnic. Pro Wooda a Cainea dle mého ostudný snímek. Jediná chudinka osamocená hvězda za snahu a nikterak ohromující, ale přesto dobré speciální efekty. ()

eFOXsize

Laciný scénář? Rozhodně. Herecké výkony? Non. Propracované masky? No ani moc ne. Fantasy? Trochu jo no. Slabá 1*. Nechtěná komedie na dlouhý zimní večer s Vin Dieselem? Oči mi málem vypadli z důlků a úšklebek zůstal po celým film - God yes! 2* ()

kslaww

Hodně slabé 3* a ty jsou jen kvůli Vinu Dieselovi. Začátek docela ušel ale postupem času film ztrácí grády a upadá do nudy. ()

helrohir

Keby sa celý film odohrával v intenciách úvodnej sekvencie, ktorá je na celom filme jednoznačne najlepšia, mohlo ísť síce o tuctový, ale aspoň pozerateľný a zábavný film. Bohužiaľ, už úvodný prestrih do súčasnosti a následná postupnosť deja ukazuje najväčšie slabiny deja, ktorými sú otrasný scenár a priblblé dialógy. Nechápem, ako sa do niečo takého dal zlákať Michael Caine. To zas Diesel sa síce snaží, ale aj tak sme svedkami jeho obvyklého toporného herectva, ktoré aspoň čiastočne vybalansoval svojou charizmou. Jednoducho povedané, tento film mimo pár scén fakt za veľa nestojí a radšej sa mu oblúkom vyhnite. 40%. ()

Dickator

Několik myšlenek během filmu... "Je to zas tak hrozná americká slaďárna" "Chtěl bych vidět meč, kterej by tak dobře letěl, byl tak krásně vyváženej" "Zkus tohle udělat s iPadem, tak za tohle bod nahoru" ()

Pitryx

Dějové komplikace byly naprosto zbytečné. Téma obehrané, a tedy místy i dost nudné. Efekty na patřičné úrovni, a sem tam i nápadité. Proto se to drželo na šedesáti, ale hluchá místa a neustálé retrospektivy ubraly další dvacítku. V polovině mne to přestalo bavit úplně, a tak dávám jen dvacítku za efekty. ()

Vämpiriüs

Celkem mi to připomínalo mix Highlandera s Bladem jen místo upírů byly čarodějnice. Je to povedené dobrodružné fantasy na které se dá velmi dobře dívat. Příběh je poutavý a diváka velmi rychle vtáhne. ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)