Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

Doudis19

Pozor! Nebýt posledních 20-ti minut, tak řeknu, že jsem byl vcelku spokojen :-). Docela se mi zamlouvalo celé to společenství kolem regulace čarodějek a všechny ty satanský vychytávky. Vin Diesel hraje Vina Diesela, ale o to nejde. Drsňáka mu uvěří každej a to stačí. Jenže pak příjde twist, kterej ještě jako že ujde. Potom příjde druhej, kterej je naprosto wtf a aby toho nebylo málo, až do závěrečných titulků si z veškerého dění na plátně div neukroutíte hlavu. No úplně si nejsem jist, jak mohl někdo ten scénář schválit a ještě vysolit takovej balík. Promarněná šance. ()

viperDavid

Tak jako průměrný hodnocení dobře, ale mě to bavilo. Vin, Mark nebo jak si kurva říká byl jako vždy stejnej. Ale obsazení mojí milované krásky Rose mě potěšilo a ta její prdelka v černých kalchotech....jo mě stačí málo. K plusu musím přičíst čarodějky aka jsem vyrůstal ze seriálu Čarodějky takže asi tak. Prostě nadprůměr asi možná z nostalgie a prdelky Rose. ()

LadyPupu

Poslední lovec posledních zbytků zdravého rozumu... Jedna za Cainea a jedna za Beethovena na pozadí rozhovoru Benzína s výše zmíněným. Jinak ztráta času. ()

Mrkvič

Řemeslně příšerná nuda. Od scénářů, po kameru, střih, všechno. Hlavně všudypřítomné počítačové efekty jsou k zblití. Narvaný jsou všude a častokrát by filmu slušela ručně dělaná maska. V akčních scénách je to děsně přeplácaný a do toho ještě laciné kulisy jak z Xeny bojovnice. Ále naštěstí je film plný Vina Diesela a jeho charisma, které sluší postavě osmi sty lety protřelého lovce čarodejnic. Kdo by měl s tímhle hercem problém, těžko si ve filmu najde něco jiného. ()

Johnny.ARN

Stretne sa Alfréd, Hobbit a Riddick ... Nie, to nie je začiatok nejakého podareného vtipu, to je tento film. Ako raz povedal klasik, nikdy nie je na škodu mať vo filme kúsok Caineho. Taký nič nehovoriaci výplach, kde jediná vec čo ohúri je horiaci meč a Vin s hipsterským účesom a bradou. Digitálne slabé, herecky priemerné, dejovo odpadové. Dokonca aj Evansov Drakula ma viac bavil a bol hodnotnejší. Jedna za nesmrteľnosť, jedna za film a jedna za Astona, lebo to ja môžem. Extrémne slabé, slabučičké 3 z 5 ()

DJ Rocco iNc

Teda, náš Riddick klesol poriadne nízko, keď sa podujal na takúto frašku. Zo začiatku to vyzeralo, že to má potenciál, pretože temné obdobie z čias vikingov nikdy nesklame (teda pri áčkových filmoch), no všetko to zaniklo nástupom modernej (súčasnej) doby. Výsledkom je céčkové sci-fi fantasy ala SyFy, ktoré má väčší rozpočet, než býva zvykom. Veľké sklamanie. ()

Ryuuhei

Sterilní, nudné, bez nápadu. Ani přítomnost Vin Diesela to nezachránila. Příběh se táhl jako sopl z nosu, neoplýval ničím zajímavým, co by mě nenutilo co každou chvíli koukat na čas, kdy už tahle hovadina skončí. Ani charaktery nestály za nic. Hlavní představitel namísto toho, aby bavil a děj okořenil aspoň dobrými hláškami, byl stejně nezáživný, jako i zbytek. A to jeho pouto s hrdinkou, které si dokázali vybudovat během cca 5 minut od chvíle, co se poznali? Ne, prostě blbost, tohle se nepovedlo. ()

ywo666

Že by som bol najspokojnejší divák toho filmu? Podľa mňa to bolo presne také ako sa dalo čakať. Dosť mi pomohlo, že som bol vyzbrojený absolútne nulovými očakávaniami a skepsou. Výsledok mi dal síce stereotypnú ale zábavnú fantasy. Pár cool hlášok, dobrá atmosféra, nejaká akcia, zaujímavá hudba, vydarený vizuál. Ǔplne bezbolestne som sa prehrýzol na koniec filmu bez toho aby som sa chvíľu nudil. Škoda, že to bolo PG-13. Keby pritvrdili asi by som sa bavil viac. Ale sám seba prekvapím, keď dám 70% a slabé 4*. ()

Phietros

Nemůžu si pomoct, ale nějak to na ty 4*nestačí! První půlka je přitom dobrá, ale tím že to následně není lepší, tak to diváka nechá neutrálním.. Vina bych si upřímně představil v jiném filmu, ale popral se tady s tím statečně, hlavně jeho vizáž před 800 lety byla pecková a škoda že v ní nebyl delší dobu. Moderní doba, to už byl náš starý Toreto s mečem v ruce, lekačky skoro žádné, akce mizivá a utahaná, herci nemastní neslaní.. ale tak za zkoušku to stálo Vine! V celku lepší průměr. 60% ()

venison

Musím uznat, že jsem očekávala film „Poslední lovec čarodějnic“ mnohem ubožejší, ale vyklubalo se z toho vcelku stravitelné béčko ;-) Plochý příběh bez šťávy vyvažovali až překvapivě dobré trikové záběry.. Stylově se film chystal šlapat na paty „Constantinovi“, ale na to zdaleka nemá.. Bohužel nejakčnější scény proběhly ještě před úvodními titulky :-( Naopak radost mi udělalo obsazení Michaela Caina.. Naprosto tuctový film s promarněným potenciálem.. ()

uiu

Bylo nudné sobotní odpoledne, v televizi nic, tak jsem si stáhla nějaký film z českých torrentů. Je to naprosto tuctová volovina přesně na to nudné víkendové odpoledne, kterou nemusíte sledovat celou, ale poslouchat při vaření a udivovat se, že na tohle lidé chodí do kina a hrají v tom Vin Diesel, Frodo Pytlík a ta borka z Hry o trůny. Naprosto béčkový film s nicneříkající zápletkou a to fantasy a sci-fi je moje krevní skupina. ()

galba

Film sám je tak na dvě, ale jedna nacíc je za Vina, chová se zase tak Dieselovsky jako by byl Riddick a druhá, že si na konci vzpomněli na Paint it black... ()

majxik

Není to tak hrozné jak tu někteří popisují. Ano, není to tak super jako sága Pán Prstenu, nebo propracované jako Harry Potter, ale rozhodně je to průměrný film, jen zasazený do Fantasy prostředí. Vizuálně je to hezky zpracované, příběh sice není nejoriginálnější, ale není "stupidní" aby to bylo rušivé. Celkově vztato je film na který se kouknete a asi na něj časem zapomenete. Je to asi tak na úrovni Underworld. ()

Sany33

Nastal zimný podvečer a nemal som doma moc čo robiť, tak som sa rozhodol zájsť do kina. nakoľko ma môj kino vkus dosť obmedzuje na blockbustery a podobné akčné sračky nemal som v Novembri moc na výber a tak som sa nechal zlákať vidinou béčkového fantasy bullshitu s Vinom v hlavnej úlohe. Nakoľko som nic svetoborné nečakal nemohol som spadnúť na hubu s moc veľkej výšky. Dostal som v celku slušné scifi s prelivmi minulosti a súčasnosti so sympatickými hercami či už ide o Bublíka Wooda alebo členku divokých Leslie Rose. efekty boli na úrovni a príbeh bol prekusnuteľný aj keď plný kadejakých klišé ale ako som už spomínal tak nič iné sa od toho ani čakať nedalo a povedzme si úprimne všetko čo dnešná kinematografia vypľuje je otrepané lebo už nieje v konečnom dôsledku čo vymyslieť. Takže mne sa Witch Hunter páčil mal svoje pre aj proti ale dalo sa na tom celkom dobre pozerať a kľudne by som to zvládol znova. 68% ()

hroubek

Není to takové zlo, jak by se podle hodnocení mohlo zdát. Poslední lovec čarodějnic je akční béčko, které se tváří vážně, ale všem při natáčení bylo jasné co tvoří za film. Tak jako tak, lze říci o filmu, že dokáže pobavit a lze si u něho odpočinout. Breck Eisner zkušenosti má, a tady je vidět, že i ten nějaký cool záběr umí dost dobře prodat. Co mu naopak problémy dělá, je příběh a chemie mezi postavy. Příběh není nijak originální, ale při sledování mě neustále napadalo, že by z toho šlo vytáhnout více. Postavy jsou fajn, ale některé zvraty a dialogy nefungují, tak jak by měly. Vin Diesel, je kupodivu dost fajn, a kdyby se netvářil neustále zachmuřeně, tak by to bylo bez problému. Rose Leslie je hodně moc fajn a ukazuje, že její postava je dost zajímavá na tom, aby nám záleželo jestli přežije, přesto chemie mezi ní a Dieselem nefunguje, tak jak by měla. Elijah Wood příjemně přehrává a krom toho konce je to fajn. Akce není špatná jen se mi vůbec nelíbilo jakým způsobem jsou triky zobrazovány. Hudba je zpočátku fajn, pak se stane monotonní. Poslední lovec čarodějnic není špatný film, ale není to také podívaná, kterou nutně musíte vidět. Prostě fajn akční výplach s Dieselem a sexy zrzkou z Hry o trůny. ()

VasaX

Lovec čarodějnic je něco jako Sorcerer Apprentice. Oboje je to takové modernědobé fantasy s čáry, oboje to má lehce hloupý a poměrně plytký příběh, oboje obsahuje velkou míru CGI a oboje táhne specifický hollywoodský herec. Obojí je v důsledku tak nějak nastejno. Vin si tady jede svoje, CGI ukazují na celkem rozumnou investici (aka vypadá to opravdu dobře) a není to až tak moc absurdní. Ano, je to zábava. Zábava, která se navíc dá namíchat do jiné zábavy, aniž by vám přišlo, že si narušíte filmový zážitek. A nemusíte se navíc trápit, že by vám to druhý den zaměstnalo byť na chvíli mozkové procesy. Vin si prostě střihl takovou kalorickou akční svačinku. Nic víc. ()

Timak

Rose Leslie byla na tomhle filmu to nejlepší - no a taky Vinův hlas. Zapomněl jsem na něco? Ne, to bude asi tak všechno ... ()

Danny F.

Další film s hodně krát okoukaným dějem. Novodobý Highlander? Akorát v jiné podobě. Jednoduchý, vizuálně příjemný a s Vinem se dostaví i pocit jako by se stavil hned z Rychle a zběsile. Film upoutal a po celou dobu trvání zabavil. 70% ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)