Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

mckrek7

Čím rezavější střecha, tím vlhčí sklep. Ale vážně.... Celý film jsem přemýšlel, jak bych jí obtáhnul!!! Takže jak to ohodnotit, když jste celou dobu vlastně sledovali něčí zadek. Vin s Rose to hráli celkem přijatelně, až se mi to líbilo. Příběh opravdu o ničem. Zpracování už lepší. Ale kouknul bych se na to znovu? Ano... Kvůli ní. Takže Jendo, chvilku si jí užij, za chvilku jsem na scéně já. Tudíž, pokud hledáte něco hlubokého, něco vážného, něco důležitého, tak to ani nespouštějte. Ale pokud si chcete odpočinout a máte rádi zrzky - URČITĚ. ()

Bull2

Vin Diesel se svým hraním ve stylu obličejových expresí, Elijah Wood, který nebyl ani dobrý Frodo, Rose Leslie jako Goth a Michael Cain, aby to dostalo trochu stylu. Ucházející béčko fantasy. Viděl jsem spoustu horších počinů. A některé mají i lepší hodnocení. Prostě jdu proti davu, líbí se mi, co se mi líbí nebo se svět zbláznil a už bere jenom klasiku. ()

zeromen

Docela slušné a zábavné, máto nějaké mouchy ale dát mu menší hodnocení jak většina tady, by si film určitě nezasloužil. A navíc výborné obsazení. ()

CheeseFigure

Jasné, od filmu v ktorom nesmrteľný Vin Diesel loví čarodejnice sa nedá očakávať Oscarová zábava, ale nečakal som, že to bude až taká sračka. Tak prečo dve hviezdičky a nie odpad? Lebo bolo tam pár momentov a predsa len, ten námet znie celkom fajn. Myslím tak fajn, že by sa z toho dalo natočiť celkom kukateľné béčko. Bohužiaľ, je z toho akurát tak celkom kukateľné déčko. Takže námet fajn, spracovanie bieda. ()

Martin.Proko

Proti prázdnému Lovu na čarodějnici decentně nadprůměrné fantasy přenesené do současnosti.... ...není to tak dospělé jako Constantine , nemá tu ono komixovou malebnost Hellboye, ale podprůměr to také není... ...hudební doprovod více než dobrý. CGI působí nenuceně, organický design u čarodějnic docela originální.... ...příběh a lore které vytváří jde využít i do budoucna. ()

Sashmen13

Hezké efekty a slušný začátek, ale pak to začne hodně rychle upadat. Lepší ani nepřemýšlet (jaktože byl nemsrtelný, když to z něj vytáhla?) a hodně slabej záporák. Škoda, kdyby Vin méně mluvil a více zabíjel čubky čarodějné, mohlo to být mnohem lepší. ()

Dave_Novic

Absolutně nechápu výběr Vina Diesla, ačkoliv hraje často drsňáky tak se mi nezdá aby pro hlavní roli se hodil nejvíc. Příběh je zajímavý ale to je tak všechno z toho filmu. Nelíbili se mi přehnané efekty a zase a pořád dokola zápletka kolem (ženské) čarodějky.. Cožpak neexistuje dobré fantasy bez přiliš vlezlé, uplakané ženské postavy?? Scénář tudíž škrtám a házím do koše. Tudíž i vám doporučuji si netrhat oči s hlavní postavou.. Která mi naprosto připomíná jako kdyby si Dominik Toreto odzkočil na cameo do jiného filmu.. ()

KuceraJohny

Ach ne, to se nepovedlo. Další snímek který jsem ve svém životě viděl a jediné co mi po něm zbylo, je fakt že jsem to opravdu viděl. Děj si mi ztrácí už den po shlédnutí i když zápletka byla tak jednoduchá. Je to přesně ten typ filmu, fantasy v moderním světě, který všichni zapomenou. Má dojem že se to líbí jen ženám od 15 do 17 let věku. Celý snímek je hrozně předvídatelný ať už je to konec filmu který je vám jasný po 15 minutách dívání, nebo také je dost jednoduché předpovědět co herci řeknou a dokonce není ani těžké vědět dopředu co za pohyb udělají postavy v akčních scénách. Fakt jsme si jistý že žádný jiný film mi nebyl tak jasný dopředu jako tenhle. Určitě film ničil český dabing, ten tu byl znovu otřesný, na druhou stranu opravdu nemám chuť si film pouštět znovu v originálu abych zjistil jestli to opravdu film tolik vylepší, ale nejspíš horší už to být nemůže. Vin Diesel pro mě nikdy nebyl nějaký dobrý herec a zde to opět potvrdil. Nevím proč ale mám problém že je ve filmech takový drsňák. To je však zvláštní protože u ostatních herců jako je třeba The Rock nebo Sylvester Stallone mi to nikdy nevadilo. Nevím asi mi je zkrátka nesympatický. Na druhou stranu mi přijde že u každého filmu je i producent a říká jak si ten snímek vysnil, tady to bylo taky tak. Když je to tedy vysněný snímek, proč je tak špatnej. Jediný kde mi opravdu Vin Diesel nevadí, právě naopak, je série Rychle a zběsile. P. S. Poslední lovec čarodějnic je přesně ten typ snímku, kde si říkáte proč to nefunguje. Kdybych viděl ty akční scény napsaný, asi by mi nepřišli špatný. Pak vidíte film a přijdou vám strašný. Nedokážu to vysvětlit čím to je. Je to jako u filmu Sousedé kteří by měli být vtipný, ale z nějakého nepochopitelného důvodu nejsou. ()

Accuphose

Tak už víme, jak vznikla chřipečka... Ne ale vážně, vlastně je to super béčko, který si nezadá s Tarantinovýma kouskama. Jenže narozdíl od něj, se tady žádný pořádný překvápko nekonalo, a ani rozkošnej pes se tu neukázal... Ale zato tu máme Riddicka, kterýho vždycky žeru, byť ty filmy nejsou bůhví co. Jenže mu stačí pohled, hláška, grimasa a všechno mu to uvěříte (v rámci béčkový kategorie samozřejmě). Takže dám nakonec 3 slabší hvězdičky. ()

Bogrant

Počítačová videohra za 90 mega. Väčšinu z nich zrejme použili na zaplatenie hercov, lebo ten zvyšok vyzerá ako keby bol urobený vo photoshope. Diesel nech radšej čo najrýchlejšie vezme do rúk znovu volant a nie meč. ()

Pattrick

Tak tohle bylo špatný... :/ Díky alespoň za Rose, jediná zrzka, která se dá sledovat. Tak trapně za dialogy mi v kině snad nikdy nebylo a Diesel se hodí jen do FaF. ()

sewe

Jako oddychovka na třeba nedělní večer to je super. Vzdáleně se podobající Jeníčkovi a Mařence jenže míň akční a nedomyšlené. Diesel byl vždycky slaďouš, mě se tu líbí. Je to tak jak říkám pro KND - Klub nenáročného diváka. :) ()

WickedFey

Dnes jsem měl možnost rozhodnout se ze zajímavé nabídky filmů a nakonec jsem zvolil vousatého Vina Diesla, vraždící čarodějnice. Až po zakoupení lístku jsem si vyčítal tento výběr. Už se nadalo nic dělat a já to šel prostě zkusit. Když jsem hned na začátku viděl tvrďáka Vina s vousy a mečem, chtělo se mi smíchy brečet. Musel jsem okamžitě zapomenou na jeho působení v Rychle a Zběsile a dělat, že ho neznám, jinak by jsem se asi smál až do konce. Věc, kterou bych filmu vytkl je až přehnaná snaha o vtipnost. Takový film by měl být vážný a neměl by vyvolávat smích - bohužel vedle mě seděl nějaký tlustý chlapík, který se smál při každém náznaku legrace. Jinak si myslím, že film není úplně špatně zpracovaný ale je to takový horší " Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic ". Vina Diesla mám jako herce rád a hlavně jeho epický hlas ale do takových filmů se prostě nehodí. Sorry 3*.. ()

Lucinda458

Vzhledem k tomu, že jsem dopředu věděla, o čem přesně má film být, byla jsem mile překvapena jeho zpracovaním. Dobrá zápletka, skvělé zpracování efektů, podle mě velmi dobře zvolení herci. Nemůžu si stěžovat. Film mě bavil od začátku do konce, jen lituji, že jsem nemohla být na premiéře. Mrzí mě nízké hodnocení filmu, proto mu trošku zlepšuji reputaci a hodnotím pěti hvězdami. ()

Norri

Je to blbina, ale dobře se na to dívá a bavilo mě to. Z tohoto pohledu to splnilo všechno, co jsem od toho očekával. Snad jen ten konec se moc nepovedl... ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)