Armády lovců čarodějnic, bojovníci „Sekery a kříže", vedou svou válku proti hrozivému nepříteli po celá staletí a bojují s čarodějnicemi na všech místech Země. Jeden z nich, Kaulder, zničí samotnou čarodějnickou Královnu a ta ho s posledním dechem prokleje k věčnému životu. Navždy odtržen od své rodiny pak Kaulder tráví stovky let tím, co umí nejlépe – loví a zabíjí čarodějnice. Dnes je posledním svého druhu a prořídly i řady nadpřirozených nepřátel. Jeho příběh ani boj ale nemají konec, zlé čarodějnické síly tu stále jsou, ukryty našim zrakům. Navíc se jim konečně povedlo přivést zpět k životu svou Královnu a ta žije jedinou myšlenkou. Rozpoutat na Zemi peklo, ukončit Kaulderovu nesmrtelnost a postavit lidstvo tváří tvář zkáze. Posledního lovce čarodějnic čeká v knize jeho života epická a bojem naplněná kapitola. Bude poslední? (Bontonfilm)

gagun

Měli jsme skvělý nápad....originální......mohli jsme Vám ho naservírovat v krásném dark kabátku s horovými prvky....mohli jsme využít kvalitní obsazení s akční super modlou, dvěma skvělými herci a jednou známou tvářičkou z GoT......Ale my jsme řekli ne a rozmazali nějaká hovna po papíře nazvali to scénářem, který narychlo zaplátovala hajzbába a nechala si s ním chvíli hrát svého 40-ti lettého autistického paranoika. Dieselovi jsme namontovali nějaké hlášky, které pochytíte jen díky dramatické pauze, nechali jsme ho hrát legendárního zabijáka čarodějnic, který v ničem legendární není.......................Elijahovi jsme dali pár slaboduchých vět, které v závěrečném kontextu nedávají žádný smysl a perou s tupostí té postavy.....................................................Film je vysoce podprůměrnou sračkou z té rychlé moderní frašky pořádané za výdělkem z hloupých lidiček jdoucích do kina jen kvůli jednomu herci. ()

f0rest

Strašně nepovedený film Vina Diesla ačkoliv toho herce mám rád tak tohle je strašná bída.... Příběh je strašně laciný a předvídatelný takže víte co bude následovat dál. Akční scény jsou jak kdyby je dělal začátečník a hlavně jsou někdy strašně nepřehledný. Ve filmu nic nevychází, hlášky špatný. 3 hvězdičky bohužel příběh je chudý, málo akce a hlášky jsou mimo mísu. Díky bože, že jsem celý film přežil ! ()

Major776

Jako dobrodružná jednohubka nelze než doporučit. Složitost děje není příliš náročná na mozkovdivákovy závity a tak lze strávit oněch sto minut nenudící zábavou. Vin Diesel do role "wičo-bijce" pásnul celkem slušně a trikově je film velice slušně udělán. ()

Rorschach_SK

"Poznáš výhody večného života? Môžem ťa zabiť dvakrát." Nudné a nezáživné digitálne béčko, kde bol scenár pravdepodobne napísaný počas WC pauzy na kúsok toaletného papiera. Problém bol ten, že namiesto toho, aby scenár skončil spláchnutý a zabudnutý, dostal nejaký magor nápad z toho natočiť film. Aby tento magor nalákal aspoň nejakých ľudí, obsadil do hlavne úlohy Mr. Naftu, ktorý síce hrať nikdy nevedel, ale vezie sa na rýchlej a zbesilej vlne popularity, takže nenáročné publikum si príde na svoje. A držiac sa Nolanovho hesla - "každý film potrebuje trochu Michaela Cainea" - tu nesmie chýbať ani on, aj keď chudák asi ani nevedel, čomu sa vôbec upísal, keďže všetky jeho výstupy musel mať natočené za deň - len tak bokom, tomuto filmu by nepomohlo, ani keby pre jeho účely bol Caine naklonovaný a hral by tam len on. Jediná vec, ktorá ma tu potešila, bolo obsadenie Rose Leslie, pri ktorej dúfam, že jej účasť na tomto projekte nepoznačila kariéru. ()

Rob318

Dám dvě hvězdy, ale jenom proto že, bych moc rád viděl dvojku, ve které jim dojde jak moc promrhali námět. Tenhle díl jaksi nedává smysl. ()

brona4545

Laciný scénář, Elijah Wood mi tam prostě nesedl. Dovedl bych si představit daleko lepší herce. Ovšem jako fanoušek V.D. musím říct že podal vcelku dobrý výkon. Bohužel, jinak je film vcelku o ničem. ()

kecal

Až do oživení čarodejnice to bylo fajn, ale pak to začalo jít z kopce. Scénáristickej průjem jehož výsledkem byla hromada sraček a zvratku. Škoda. ()

Skoveta

Možná je to tím že Vina mám prostě ráda, ale rozhodně to není vůbec tak špatné jak zdejší hodnocení tvrdí. Čas utíká rychle, akční scény dobře provedené a herecky je to zahrané taky výborně. Příjemně strávený čas a rozhodně stojí za vidění... ()

Denque

No shrneme si to. Děj nic moc, co si budeme řikat, ale jako odpočinkovka na vypnutí, je docela dobrý. Když tu čtu ty hejty od ostatních, tak nevím, jestli jsme četli herecké obsazení stejně, protože je jasný, že z toho co jsem četl já, mohlo být maximálně lehce nadprůměrný fantasy. Kdyby bylo víc akce, efektů, lepší finále, méně kecání a vzpomínek do toho, tak bych dal možná i 4 hvězdy. ()

biggerg

Úplne ale Úplne bez problémov pozeratelný film. Absolútne mi nevadilo čo tam niečo dáva zmysel alebo nedáva. Dízel klasika jak dřevo bukový. Dosť ma potešili efekty ktoré celkom hladili oko. ()

Gagin

Říkal jsem si, přeci to nemůže bejt tak hrozný. A ono opravdu je. Mám pocit, jako bych šel filmu naproti, ale on mě z obou stran obešel. Taky jsme nevěřil, že dám někde Vinovi tak malé hodnocení, ale tady to nejde jinak. Vidět to v kině, lituju svých peněz. ()

mato331

Ale čo, zas až taká chujovina to nebola. Hoci Vin Diesel sa tam zo svojou čiernonegerskou mimikou, vekom a čímsi, čo mi nápadne pripomínalo rastúcu druhú bradu, totálne nehodil. Taktiež Frodo mi v tej úlohe zradcu akosi nesedel. Našťastie však tento herecký paškvil zachránila Rose Leslie, na ktorú sa naopak velice dobre pozeralo. A samozrejme štandardne príjemný Miško Caine. Druhú výhradu by som smeroval k efektom, kde tvorcovia zjavne použili nekvalitné zelené plátno, pretože pár akčných scén vyzeralo akoby lacnému béčku zo záberu vypadli. A k scenáru - lepšie mierne nedotiahnutá novinka, než spackaný remake . ()

PseudonymNR

Opravdu hodně dlouho jsem se tešil na tenhle film, proto jsem byt také hodně sklamán. Jak to dobrě začalo tak se to celé zmrvilo hned 1. scénou v přítomnosti. Příběh téměř žádny. Akce, no nekde se tam občas potulovala. Humor? jenom jesli se pocitaji vtipky od lidí z 8.řady . Celkově na mě filmv vůbec nezapůsobil.A kamera která byla na opravdu hodne nízke urovni také ne. Herecké výkony žádne (jen Elijah se mi zdalo, ze se jednu scénu pokoušel zahrát ale pak se podíval na ostatní jak to maji na háku a vyprdnul se na to taky) 2. šance fakt nerhozí. slabych 40% u mě ()

IndominusRex

Je to škoda, protože i když je to na první pohled hrozně neoriginální, má to pár potenciálních scén. Navíc Vin Diesel by to i uhrál, hlavně pokud by měl víc co hrát, ale příběh je natolik jednoduchý a předvídatelný, že není co řešit a já jsem zase zklamaný, že když už se najde nějaký režisér fandící fantasy, tak je to nekreativní patlal, který a říkám to pořád, nepřišel s ničím novým, což mě na dnešních filmech obecně nejvíce mrzí, nechci se totiž dívat pořád na to samý, ale každý film by mi měl dát něco nového. Příště by to chtělo pořádnou výpravu s originální zápletkou, prodloužit stopáž a vykašlat se na ty odporný CGI efekty. Vždyť i padající sníh je tu udělaný v kompu! Jsou to vyhozený peníze, protože takový efekt jde udělat za dvě minuty a týpek co na tom pracoval, vyfasuje kupu peněz za nic. ()

martinius27

Nieje to ziadny filmovy trhak, ale mne sa to celkom pacilo. ziadne zbytocnosti na predlzenie deja, ani film robeny ciste pre deticky aby si zarobil v kinach viac penazi. Chyba tomu mozno trosku viac tej temnoty. Vacsie priblizenie k hororovej scene. Viem si predstavit keby to malo pristupnost 18+ ze by to bolo ovela lepsie. Ma to fajn akciu, dobre efekty, herci fajn (len ten frodo mi tam naozaj nesadne :D :D :D ) Nemam tomu nejak extra co vytykat. Je to mila pripomienka filmov z ranku Blade ci Constantine. Nenasiel som v tom ziadny rusivy moment. Ale ako vravim keby trosku viac pritvrdili nebolo by to na skodu. Myslim, ze nam uz chyba poriadny film pre nas dospelych divakov, kde sa neberie ohlad na detske ocka. Viac krvy, strachu akcie. Podobne filmy si to priam pytaju, len mam dojem ze producenti nieco podobne len tak v dnesnej dobe nedovolia, pretoze zarabaju hlavne filmy zamerane na deticky a nactiletych divakov. Niektorym filmom to neskodi ale filmu kde je hlavna zapletka lov carodejnic by ta poriadna davka krvy a strachu prospela. A to ja osobne niesom fanusik hororov. Len mam dojem ze podobne filmy ako keby stoja jednou nohou vo vode ktora pyta krutost krv a strach a druhou nohou vo vodach kde su zisky a tym padom divaci s pristupnostou 15+ sa nejak nedaju zmiesat do kvality. Bud urobit film pre deticky na ktory sa ide cela rodinka zabavit alebo urobit poriadne tvrdy film pre dospeleho divaka, ktory si pri jeho sledovani zahryzne od nervou aj do ruky popri zrani popcornu. Uz viackrat sa stalo ze film s potencialom stroskotal presne na tomto. snahe sklbit zanre ktore sa sklbit nedaju. Vazne zacinam mat strach ze filmy pre dospeleho divaka sa pomaly stavaju minulostou a skor vynimkou. Pretoze nedokazu zarobit dostatocny balik penazi a potom nam vznikne film ako Posledny lovec carodejnic, ktory sa da pozriet, nicim vas neurazi, nieje to stupidita. pacilo sa mi to. kludne by som odporucil pozriet aj dalsim ludom, ale chyba tomu ta prava kruta atmosfera. ()

PORTER44

Kdyby to pokračovalo v tom duchu jak to začalo v té historické podobě mohlo to být zajímavé ale jak se to přestěhovalo do současnosti ztratilo to grády trochu to zachránily vizuální efekty ale byli chvíle kdy jsem se nudil. ()

Yaan2

Triky a efekty - 3* (chtěl jsem dát 4*, ale na začátku jsem nepochopil co je tráva a co čarodějnice nebo jsem si dal panaka), obsazení - 3* (nejsem fanoušek Vina Diesela, ale nehrál špatně), děj/tempo filmu - 2*, bavil jsem se - 2-3*, nutno vidět znovu? - ani ne. Co na to žena? - ne(( fuj, fuj, fuj ()

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

Kolikrát bude Vin Diesel lovit čarodějnice?

19.06.2015

Chystat pokračování nového filmu ještě před jeho premiérou už je dnes běžná věc. Některá studia dokonce plánují své ságy na mnoho let dopředu, většinou se to ale dělá u prověřených značek. Slyšeli… (více)

Underworld míří do Prahy

Underworld míří do Prahy

16.05.2015

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

Vin Diesel: Lovec čarodějnic

06.08.2014

Nedávno skončilo natáčení Rychle a zběsile 7 a Vin Diesel se tak mohl přesunout ke svému dalšímu projektu. Tím bude nadpřirozený akční thriller The Last Witch Hunter, ve kterém si plešatý bijec… (více)

Dwayne Johnson: Lovec démonů

Dwayne Johnson: Lovec démonů

02.09.2013

Hon na všelijaké ošklivé potvory a ježibaby je pořád v kurzu. Jeníčkovi a Mařence to šlo pěkně od ruky, Vin Diesel se čarodějnicím podívá na zoubek v akčním hororu The Last Witch Hunter a teď touží… (více)