poster

Velká oříšková loupež

 • anglický

  The Nut Job

 • slovenský

  Veľká oriešková lúpež

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Kanada / Jižní Korea / USA, 2014, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  **

  Tak tohle byl slusnej opruz. I na pomery animaku stupidni pribeh, prumerna az podprumerna animace, dabing sice dobrej, ale postavy naprosto nezajimavy a nesympaticky. Nenajdete si tu nikoho, komu byste fandily, nebo si ho oblibily, navic se nekona ani zadna zabavna vedlejsi postava. Forky by se daly spocitat na prstech jedny ruky a to se jeste nejedna o nic zazracnyho, spis ve stylu nekdo se lekne nebo nekam spadne. Vylozene jsem se nenudil, ale i tak to je jeden z nejslabsich animaku posledni doby.(11.5.2014)

 • ABLABLABLA
  **

  "Šéfe, olíznu tě... no tak." asi nejvtipnější hláška z filmu, což je hodně smutné. Pro malé děti dobré, ale pro ty nad 10 let už to bude nehorázně podprůměná pytlovina. Odkdy se z oříšků dělá poprcorn? Asi jsem něco zaspala. Byla zde řada narážek na spousty věcí jako ztracené město Ořechádo atd... to je vždy fajn, ale i tak to bylo slabé. Nejvíc mě pobavila asi scéna, kdy uvidí obchod s oříšky a začnou tančit na gangham style ovšem stylem připomínajícím Matta ve světě....(25.8.2014)

 • ivishka
  ***

  A mě se to líbí! Sice průměrně, ale mám slabost pro roztomilé chlupaté veverky a nemohla jsem si tedy pomoct při sledování tohoto animáče (na který jsem se i docela těšila), abych ustavičně nevykřikovala jéhééé ten je ale roztomilý. Ale zpět k věci. Co se mi nelíbilo bylo, že tyto animované filmy už nedokáží nabídnout nic nového. Je to pořád dokola to samé v bleděmodrém provedení kde se spolu naprosto nemožně kamarádí pes s veverkou či mýval s krtkem. Hlavní zápletkou zpravidla bývá to, že všichni vyženou ze své komunity outsidera, který je samozřejmě dobrota sama a nikdy by nikomu nezkřivil ani vousek u čumáčku..Outsider se snaží v krutém světě lidí najít potravu na zimu a neuhynout. Nemusím se zmiňovat o tom, že vše samozřejmě dopadne dobře, protože je to film hlavně pro menší lidičky.... Ale mě se to líbí. Není to sice žádná filmová podívaná - či možná pouze z toho hlediska animace - ale je to milé a oddychové.(1.4.2015)

 • JJ.Gibson
  **

  Nut Job se bohužel moc nepovedl. Největší plusy pro mě byly: animace - přišla mi prostě pěkná a Andie, která byla příjemná a byla to asi jediná veverka, která si dokázala vytvořit s divákem nějaký hlubší vztah, navíc hlas Katherine Heigl k ní skvěle pasoval. Ale to jsou veškerá pozitiva, která jsem v tomto snímku našel. Nepříliš zábavný příběh, humor defacto nula, nesympatická hlavní postava a vůbec, vše to bylo nějak bez nápadu. Absolutně promrhaný potenciál, jinak zajímavého námětu. Škoda...(23.6.2014)

 • Vojťas
  **

  Nic nového, ryze dětské. 30%(6.7.2014)

 • - Píšťalka pro psy by fungovala stejně tak i na veverky, jelikož ty by frekvenci píšťalky slyšely také. (Hal_Moore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace