poster

Velká oříšková loupež

 • anglický

  The Nut Job

 • slovenský

  Veľká oriešková lúpež

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Kanada / Jižní Korea / USA, 2014, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LiborGondek
  ***

  No. Animák dobrej. Existují určitě lepší, ale když uvážím, že se jedná o koprodukci Kanady, Jižní Korey a USA, což není pro animovaný film zrovna běžné, mohlo to dopadnout hůř. Zejména díky účasti Jižní Korey trochu chápu proč použili zrovna tuhle píseň jako ústřední, ale proč to tak chtěli, tomu už nerozumím. Tohle prostě neni ten správný hudební podklad do pohádky pro děti. Vidím tam také mnoho podobného s jinými animáky (namátkou Za plotem, Ratatouille, atp.). Abych jen nekritizoval, pes byl dobrej a narážka na Angry Birds také. Je vidět, že tvůrci šli s dobou. Měli by se ale ještě hodně učit, jestli chtějí být alespoň malinkou, maličkatou konkurencí pro DreamWorks či Pixar, potažmo Walta Disneyho.(25.8.2014)

 • Dzeyna
  ***

  Klasická animovaná pohádka, která potěší a vrátí do dětských let.(5.2.2015)

 • ..Lucas..
  ***

  The Nut Job je průměrným animákem, který nepřináší absolutně nic nového. Celé to bylo takové roztahané, umím si ho klidně představit i o 20 minut kratší. Škoda, potenciál tam je.(29.4.2014)

 • Slarque
  **

  Je to animované a hýbe se to. Pokud vyžadujete více, hledejte jinde. S produkcí levných animovaných filmů už je to jako s produkcí levných hororů. Scénář nestojí za nic, za podpory korejského ministerstva kultury to naanimují stovky Korejců, hudba se nahraje někde v Makedonii a nejvíc práce dá najít několik slavných herců, kterým se v posledních letech příliš nedaří a za to dopoledne před mikrofonem si nemůžou říci tolik. Výsledek je samozřejmě v lepším případě přímo úměrný kvalitě scénáře – slabší dvě hvězdičky.(25.12.2016)

 • kaylin
  **

  Hezké no, heist snímek v hlavní roli se zvířátky, která jsou většinou dobrá, a s takovými, která jsou někdy zlá. Sice je sem tam nějaký známý hlas, ale k čemu to je, když ten příběh je tak příšerně nudný a předvídatelný. Není tam nic, co by mělo diváka zaujmout. Je to pořád jen to, že něco není správně, ale hrdina, který není hrdinou, to napraví. A všechno skončí krásně růžově. Že bych měl depresi?(17.12.2014)

 • - Píšťalka pro psy by fungovala stejně tak i na veverky, jelikož ty by frekvenci píšťalky slyšely také. (Hal_Moore)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace