Velká oříšková loupež

• slovenský

Veľká oriešková lúpež

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Kanada / Jižní Korea / USA, 2014, 85 min

Rozhodně příjemnější, než chrlí jiná studia dnešnímu dětskému diváku.. Mně se líbilo.(9.7.2014)

• B!shop

Tak tohle byl slusnej opruz. I na pomery animaku stupidni pribeh, prumerna az podprumerna animace, dabing sice dobrej, ale postavy naprosto nezajimavy a nesympaticky. Nenajdete si tu nikoho, komu byste fandily, nebo si ho oblibily, navic se nekona ani zadna zabavna vedlejsi postava. Forky by se daly spocitat na prstech jedny ruky a to se jeste nejedna o nic zazracnyho, spis ve stylu nekdo se lekne nebo nekam spadne. Vylozene jsem se nenudil, ale i tak to je jeden z nejslabsich animaku posledni doby.(11.5.2014)

• Vojťas

Nic nového, ryze dětské. 30%(6.7.2014)

• blackJag

Slabý animák, ne slabě animovaný, ale rozhodně slaboduše napsaný. Bavil mě akorát mývalův drsný červený ptáček a nechci tím říct, že tam mýval ukazuje lachtana, to zas bacha :-) 40%(22.3.2014)

• Flynn

Když koukáte na animák a nejste si ani za Boha schopni vybrat jedinou sympatickou postavu, tak je asi něco špatně..... Nebavilo mě to na to koukat a vlastně už ani nevím, jestli jsem to do závěrečných titulků vytrpěl....to se mi u animáků moc často nestává(3.12.2014)