Velká oříšková loupež

Veľká oriešková lúpež

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Kanada / Jižní Korea / USA, 2014, 85 min

• MikO_NR_1909

Animačne pestrá podpásovka samoúčelného marketingu. Neustále skákanie, dynamické kecy o ničom, sebaparodické knockout hlášky. Čiže aj z humorného hľadiska ide o slabučkú nežiadúcu "zábavu", pri ktorých "fórikoch" poväčšine len prehodíte očami.(9.4.2014)

Rozhodně příjemnější, než chrlí jiná studia dnešnímu dětskému diváku.. Mně se líbilo.(9.7.2014)

• Vojťas

Nic nového, ryze dětské. 30%(6.7.2014)

...aneb Tři oříšky pro Veverku. Nebo spíše tři tuny oříšků, a nejen pro veverku, ale i pro hafo dalších animals, které okupujou místní městský park a před nadcházející zimou řeší otázky spojené s potenciálním hladomorem, aplikovaným na jejich malou lokalitu. Animace slušná, fórky průměrné, čistých 60%.(14.2.2015)

No. Animák dobrej. Existují určitě lepší, ale když uvážím, že se jedná o koprodukci Kanady, Jižní Korey a USA, což není pro animovaný film zrovna běžné, mohlo to dopadnout hůř. Zejména díky účasti Jižní Korey trochu chápu proč použili zrovna tuhle píseň jako ústřední, ale proč to tak chtěli, tomu už nerozumím. Tohle prostě neni ten správný hudební podklad do pohádky pro děti. Vidím tam také mnoho podobného s jinými animáky (namátkou Za plotem, Ratatouille, atp.). Abych jen nekritizoval, pes byl dobrej a narážka na Angry Birds také. Je vidět, že tvůrci šli s dobou. Měli by se ale ještě hodně učit, jestli chtějí být alespoň malinkou, maličkatou konkurencí pro DreamWorks či Pixar, potažmo Walta Disneyho.(25.8.2014)