Velká oříšková loupež

• slovenský

Veľká oriešková lúpež

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Kanada / Jižní Korea / USA, 2014, 85 min

CITÁT - Pro nás zvířata je to těžké....... Pár vtipů to má, ale jako celek mě to nevzalo. Někdy si scénář jde svou cestou a přestává fungovat. Podobnost s příběhem "Za plotem" je až moc nápadná ale aby to fungovalo zde musíte přehlédnout řadu výmyslů. Pro děti to bude určitě parádní jízda, ale pro ostatní jen průměrný příběh. Díky, ale příště bez píšťalek a jen lízání. Vydržte závěrečné titulky. Ne kvůli hloupé hudbě, ale kvůli dvou dodatkům na úplném konci. Ještě se trochu zasmějete.(28.7.2014)

Rozhodně příjemnější, než chrlí jiná studia dnešnímu dětskému diváku.. Mně se líbilo.(9.7.2014)

• Dado513

Pozrieť a zabudnúť. Veľká oriešková lúpež je jedným z tých filmov, ktorý neoplýva žiadnym aspektom dostatočne pútavým na to, aby vytiahol ostatok zo šedého priemeru. Nádeje vkladané do animácie stratíte už v prvých sekundách, za nimi príde na rad sklamanie zo sileného humoru a na konci si uvedomíte, že ani len ten príbeh nestál za to, aby ste sa k tejto snímke v budúcnosti vracali. (40%)(13.9.2014)

Hodně jsem se u tohohle filmu bavil. Hlavně u povedených a vtipných hlášek a srandovní postavy Krtka.(27.8.2014)

Celkom nechápem to nízke hodnotenie. Snímok má príjemný a dobre pozerateľný dej, nechýba ani trocha humoru, napätie a akcia. Navyše všetko je zabalené do peknej animovanej vizualizácie. Ku koncu mu síce trocha dochádza dych, ale moje baby sa aj tak dobre zabavili, pýtajú si repete a to je pre mňa, čo sa týka hodnotenia, tá najlepšia vizitka pre akúkoľvek rozprávku. 70/100(27.6.2014)