Zvonilka a piráti

• USA The Pirate Fairy (více)

Ze světa Petra Pana přichází do našich kin snímek Zvonilka a piráti, velkolepé dobrodružství o Zarině, chytré a ambiciozní víle, která je ohromena neuvěřitelnými možnostmi modrého kouzelného prášku. Když se kvůli svým odvážným nápadům dostane do potíží, uteče ze země víl a spojí své síly s piráty, kteří z ní udělají kapitánku své lodi. Zvonilka se společně se svými přáteli musí vydat na dobrodružnou pouť, aby Zarinu našli a společně pak zkřížili meče s bandou pirátů pod vedením plavčíka Jamese, ze kterého se má záhy stát legendární Kapitán Hook. (oficiální text distributora)

MorningStar

„Letí k Druhé hvězdě. Pokud tam doletí, už je nikdy nenajdem.“ Zvonilce jsem se roky zuby nehty vyhýbal s tím, že je to až moc holčičí záležitost a na rozdíl od takového MLP ničím jiným být nemůže. Jenomže v době, kdy jsem neměl nejmenší ponětí, na co se chci vlastně koukat, a kdy pořád letěla pirátská tématika, jsem se rozhodl to zkusit a zcela nelogicky začít odzadu. A musím říct, že jsem spokojený. Pravidla mi pochopitelně utekla do posledního – prášek sem, prášek tam, talenty – a holčičí tým je… až moc holčičí a snad i moc anonymní, zase bez možnosti zapamatovat si něčí jméno. Zvonilka, inu, přijde mi ze všech slečen nejošklivější (můj problém, nelíbí se mi blondýny), ale český dabing to zase rychle obrátil. Po příběhové stránce milé a jednoduché, po animované pestré a pěkně barevné a jako prequel k nepříliš oblíbenému Petru Panovi i uspokojivě vysvětlující, byť si vážně nevzpomínám, jestli to s tím budíkem nemělo být náhodou trošičku jinak. Pirátská písnička mě uchvátila (vsadím se, že v originále zmínka o Praze není), ale to se dá říct o celkovém hudebním doprovodu. A poselství o nepokořeném přátelství (ach ty holky, jsou na tom vážně strašně) zase není do diváka šroubováno ze všech stran, aby tomuhle přátelství nefandil. Zvonilka je vlastně taková kamarádka do nepohody a na sedmdesát minut spolehlivě vytáhne z bláta života. A že poslední dobou začíná být nějak mokro. Bude to chtít víc dílů. A to co nejrychleji prosím. ()

Killy

Podle me po dlouhe dobe krasna Disneyovka...kouzelny pribeh, roztomile vily a krasna animace. Za me nejlepsi pohadky pro male slecny:) ()

Maza2222

Co to hodnocení? Upřímně ... První půlka je totální nuda a nic se tam neděje.. něco tam chybí... Piráti. Ty sou bohužel během první půlky někde v pr,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.Druhá. Sakra velkej poskok . Konečně!! Se tam něco děje! Nejsou tam nějaké scény, na které se scenáristi mohli vy, samé napětí. Ale konec mě totálně s prominutím nasral. Přemýšlel jsem o 3*, jenomže konec je příšerný.20℅ ()