Díky jistému kouzelnickému triku mohou naši hrdinové odcestovat do zvláštního univerza, aby získali zpět korunu uloupenou z Křišťálového vrchu. Po cestě s překvapením zjišťují, že nabyli lidskou podobu. (oficiální text distributora)

kamisu

It needs to be about 20% cooler. Film volně navazuje na konec 3. série seriálu a koneckonců se nese i v podobném duchu, což je hlavní pozitivum celého filmu (spolu s úvodními titulky). Mé výhrady patří převážně vyobrazení světa lidí: Vychrtlé postavy s nohama až ke krku nedávají zrovna moc dobrý vzor malým divačkám. Twilight dostává svou první zamilovanou dějovou linku a občas narazíme i na všemožné výstřelky moderní technologie. A právě kvůli tomu se u mě bohužel trochu vytratilo to původní kouzlo, které seriál má. ()

Eduardo

Úvodná časť ešte v "skutočnom" svete je fajn a zmenená intro songa tiež pozitívne prekvapila, ale po príchode do ľudského sveta (ak sa to tak dá nazvať) to stráca čaro MLPčka rapídnym tempom. Na príšerne naanimovaných farebných anorektikov som si nevedel ani za ten svet zvyknúť, generickú love story si taktiež neodpustili a ten záver... ach ten záver. Už len koho napadlo, že niečo také sa hodí do "reálneho" sveta ľudí? Ale zas úplná katastrofa to nie je. Stále tu máme výbornú songu kúsok za polovicou stopáže, ktorá je minimálne tak chytľavá, ako tie najlepšie kúsky z originálneho MLP, random Pinkie Pie s jej predtuchami a hlavne Twilight prispôsobujúcu sa na dvojnohé stvorenia s podivnými výrastkami na kopytách ;) Ale ako celok veľmi slabé, nasilu vytvorené na ťahanie peňazí z nových hračiek od nenažraného Hasbro. 2,5/5 so zaokrúhlením smerom dole za (pravdepodobné) prenesenie love story do štvrtej série MLP... už len to nám tam chýbalo. ()

Janko_Vlyrd

Myšlienka alternatívneho sveta výborná, soundtrack fenomenálny, príbeh a jeho podanie priemerné, no postačujúce. Momentom prenesenia do "iného" sveta som sa v sebe z chuti zasmial, že čo to autorov napadlo. Pár minút nato, som v tom bol ako doma a preto si myslím, že si treba počkať na epizodické podanie. A bude veľmi zaujímavé sledovať, čo všetko autori vyťažia z toho spomínaného "iného" sveta, osobne sa na to teším. Hodnotím dočasne. ()

korbitch22 odpad!

No to si snad děláte prdel?!?68%???Kdo to tady hodnotí?To tady má profil přes 180 dětí ve věku 5-6 let nebo co?Včera večer jsme na to kvůli malý koukali, páč furt mele o maj litl pony, tak jsem jí chtěl udělat radost.Tvl příšerná vymejvárna mozků, hnusná a laciná animace, stupidní dialogy a naprosto odporný písničky.Nedalo se to skoro vydržet.Jeden z nejdebilnějších výtvorů, co jsem kdy kvůli děcku musel vytrpět.Radši bych se koukal na 300 dílů Pokémonů po sobě, než jednou jedinkrát vydržet hodinu něčeho tak iritujícího a ubohého.68%????Kurva co se to děje?0%. ()

avril4234

Na seriál to nemá ani náhodou, i keď si zachoval kúzlo priateľstva. No čakala som niečo oveľa oveľa horšie. Film sám o sebe nebol tak zlý, pesničky, ako vždy chytľavé, miestami dojalo aj pobavilo. Polepšenie záporáka ma potešilo, ale mohlo sa v príbehu vyvíjať postupne, nie náhle, bolo by to zaujímavejšie a záživnejšie. A ten lovestory mi prišiel úplne zbytočný. Celkovo to však bolo dobré a vzhľad postáv ma postupne úplne očaril, rovnako ako vzhľad poníkov. Čím častejšie sa na Equestria Girls dívam, tým viac ma to chytá. Z pôvodných 3 mení na 4* aj napriek niektorým nedostatkom. ()