Šéfkuchař Carl Casper se po neshodách s majitelem luxusní restaurace rozhodne opustit své dobře placené místo a pořídit si pojízdné bistro. Konečně nebude jeho kreativitě nikdo stát v cestě a bude mít více času na syna... Carl Casper pracuje v luxusní restauraci v L. A. jako šéfkuchař. Když dostává šanci předvést své kuchařské umění prestižnímu food bloggerovi Ramseymu Michelovi, chce připravit něco speciálního. Jeho šéf Riva ale trvá na tom, aby připravil staré a léty prověřené menu. Carl menu připraví se skřípěním zubů a očekává kladnou recenzi od Michela. Tomu ale Carlovo jídlo nechutná a na svém blogu publikuje špatnou recenzi, která se ke Carlově smůle stává virální. Na to konto si Carl s pomocí svého syna zakládá účet na Twitteru, přes který si s Michelem vyměňuje poměrně ostré zprávy. Situace vrcholí v momentě, kdy Carl pozve Michela zpět do restaurace, aby mu uvařil speciální degustační menu. Rivovi se to ale nelíbí, a Carla vyhodí. Carlovi rupnou nervy a ještě než restauraci definitivně opustí, předvede před Michelem a ostatními hosty hysterickou scénu. Carlův výstup několik hostů restaurace natočilo a nahrálo na internet, takže má problém sehnat novou práci. Deprimovaný a bez peněz přijímá pozvání své bývalé ženy Inez, aby s ní a s jejich synem jel do Miami jako Percyho chůva. Inez posílá Carla za svým druhým bývalým mužem, který mu sežene pojízdný stánek. Společně s Percym se dávají do práce a uvádějí stánek do použitelného stavu. Do Miami navíc přijíždí Martin, Carlův přítel a bývalý kolega, který mu chce pomoct s rozjezdem nového podniku. Když je stánek připraven, je na čase vyrazit na zpáteční cestu do Kalifornie. Percy chce zůstat s otcem, a tak Carl, Martin a Percy vyrážejí na cestu napříč Spojenými státy... (TV Prima)

Locksley

Takovou pohodu jsem dlouho neviděl. Sympatičtí herci, pěkný prostředí, slunce, teplo a hlavně kupy jídla. Natočeno lehkou rukou a zápalem pro věc. Kdybych neměl plnou topku, tak bych to tam fláknul. A teď jdu na párek. ()

germiny

Hurá, film o lásce k jídlu, které se dá jíst a vypadá super jedle i bez michelinské posedlosti! Konečně! Po letošním Burnt je to pohlazení po duši :-) ()

jayman

Dobre natočené, dobre napísané, dobre sa na to pozerá, človek pri tom vyhladne. Príjemne strávená hodinka štyridsať. ()

jardik

Americam dream, hidden camera. Kudy tomu ješte nešlo uvěrit, tam to zkusme. Něco originálního, ale pššt: Břichem! Pardon, nee. ()

llydeb

Chlápek se pár týdnů věnuje svému synovi a u toho se potí nad grilem. Rázem je z toho 114 natočených minut, které se táhnou pomaleji než sejra. Není tam jediné vtipné místo - tedy někomu může připadat vtipné nasypat si mouku do rozkroku jako prevence opruzenin. Patetické. ()

yaqwsx

Na film jsem se podíval, jelikož jsem viděl na spoustě míst použité kuchařské scény z tohoto filmu. Ty jsou opravdu hezké, ale jinak film nenabízí nic zajímavé. Stále jsem čekal, kdy se něco stane a najednou už byly závěrečné titulky. ()

hull

To je ten typ filmu od kterého nic nečekáte, ve kterém se nic moc na první pohled neděje, ale rozhodně s ním strávíte příjemný čas. Sice doba kulinářských show už se definitivně naplnila, ale jíst se musí, a zakousnout se do fajn bagety, burgeru nebo jiného jídla není na škodu. ...Taky jsem si hned šel něco malého, ale speciálního ukuchtit. ()

subic

Koukatelná nuda. Chtěl jsem to vidět kvůli Robertovi a hlavně Scarlett,ale oba tu mají opravdu jen štěky. 51% ()

vitac.

Pokud máš chuť se dobrou polovinu filmu dívat na to, jak se něco krájí a smaží, tak je to film přímo pro tebe. ()

murkl

Bezkonfliktní film plný sympatických lidí, který je lepší každým shlédnutím. Je to jeden z mála filmů, kde využití internetu vypadá uvěřitelně, protože je spoustu špatných příkladů, kdy internet je považován za všehoschopný nástroj neschopných scénáristů. ()

boltCZ

Neuvěřitelně příjemný a pohodový Chef, plný živých postav, zajímavých smysluplných dialogů a hlavně, neodolatelného jídla! Hudba všechno parádně dokresluje, až jsem se musel celý film jenom usmívat. Doporučuju se před zhlédnutím pořádně najíst! 100% ()

Hawaj

Milá rodiná pohoda, kde všichni pěkně hrají. Naštěstí to není taková ta americká vypulírovaná rodinná pohodaz umělý hmoty která otravuje. Je to fajn filmeček a Favreau je velkej sympaťák, ještě to režíroval a ještě mu v tom zahráli prvotřídní hvězdy. Z filmu je cítit že byl vyrobenej na pohodu a ne jako nějakej stresovej holywůdskej kšeft. Ze záběrů na žrádlo jsem začal ukrutnět slintat a všechno jsem to chtěl sežrat. Já blbec jsem na to koukal úplně hladovej. :) ()

LividMuffin

Super trailer, bájo soundtrack, ale film samotný mě dost zklamal. Hezký to bylo, to jo, ale scény jako fotící se 'foodie' polda a škrobené koule mi přišly spíš jako materiál na cut out scenes do bonusů na dvd (myslím tím zbytečné). Místo nich bych mnohem radši viděla rozvinutější děj třeba situace se Scarlet Johansson, která se tam jen tak mihla nebo s gurmánským mnohachodovým menu, které Chef uvařil asi jen tak z žalu a nasrání. ()