Úspěšný armádní inženýr (Bradley Cooper) se vrací na rodný ostrov na Hawai, na místo svých největších kariérních úspěchů. Znovu se zde setkává se svoji dávnou láskou Tracy (Rachel McAdams), ale zároveň se postupně zamilovává do své nové kolegyně (Emma Stone). (Cinemart)

JB001

Nejenom kvůli hereckému obsazení, ale především kvůli emocím, které vyvolal, musím zaokrouhlit směrem vzhůru. Výborně jsem se u toho pobavil a i slzička ukápla ()

Lucka07

Mnoho hvězdných tváří v tak prázdném filmu, který už od začátku na mě působil divně. Těžko říci, zda to bylo divnými dialogy, divnými pohledy nebo divnou hudbou. ()

BStone

Tak je jasné, že tímto filmem si můj oblíbený "rejža" Cameron Crowe vybral tak trochu oddechový čas. Potenciál to mělo slušný, soundtrack taky neselhává, přesto konečný výsledek je dost průměrný. Ze začátku trochu nepřehledný děj, na mně ujeté armádní chování, na druhou stranu některé opravdu povedené scény tak, jak je umí jen Cameron. Obsazení typově přesné, přesto mi tak trochu vadilo, už proto, že Rachel je opravdu o několik světelných let hezčí a přirozenější než Emma. Alec Baldwin hraje téměř stejnou roli jako v Elizabethtown. Jak říkám, slušný průměr, ale na režii a obsazení dost málo... 55% ()

splaty

Neverila jsem ani hodnocení, ani komentářům..Ale je to vážně takový divný film, který stojí za to nevidet. Popravde jsem ani netusila o co tam vlastne jde. Dobre ze jsem to popreskakovala na konec. 30% ()

flegmos

dost zvlastna kombinacia, Ackovi herci, zvlastne dialogy, scenar uberajucicmi slepymi ulickami, kaleraby, celkom podareny soundtrack. Oznacenie ako dobrodruzny je silne prehnane. Skor zvlastne ne/podarena romanticka komedia. Napriek slabemu hodnoteniu pre mna limonadova oddychovka. ()

Lanco

Zábavné a atmosféra asi ako Slovenská futbalová liga - Dubnica : Zlaté Moravce. 324 platiacich divákov. Treba ale priznať, že štýl režiséra mi nesedel. Jedna hviezda. Plus jedna za to, že Rachel McAdams je pekná herečka :-) ()

Iceman7Svk

K filmu nemám čo zlé napísať. Emma Stone, Bradley Cooper, Rachel McAdams. Super zloženie. Emma Stone a Rachel McAdams jedny s mojich top herečiek takže obsadenie nieje očom super fakt. Emma Stone ma vážne bavila tým ako stvárnovala Kapitánku Alison NGovú. Fakt jej ta rola padla. Rachel McAdams ta vie hádam zahrať všetko. Bradley mi tam jedine nesedel k Emme Stone. Ale po čase som to neriešil ... Páčil sa mi dej filmu. Romanticke scény. Neprišlo mi to ako dobrodrúžny film ani komedialny skôr len romanticky. Bolo by super keby bolo take herecke zloženie v dalšom filme. ()

ragnar1

O čem má být vlastně film? Co tím chtěli autoři říci? Po zhlédnutí snímku mám velmi rozpačité dojmy, protože film je ve výsledku velmi nesourodý a různé dějové linie nepůsobí moc koncepčně. Stejně tak jako dramatické vložky, které prostě nefungují, spíše působí komicky až hloupě (např. vypuštění čehosi na oběžnou dráhou s prvky globálního nebezpečí). Výrazně kladně hodnotím tradiční havajské zvyky a tradice, které byly do filmu začleněny (bohužel by zde opět prospělo více promyšlenosti). ()

Silasik

Skôr tá romantika ako dobrodružný alebo komédia, aj keď je ten dej na jej pozadí je nevýraznýaj tak to celé pôsobí tak upokojujúco + odohráva sa to na Havaji- ideálne sledovať po náročnom dni v práci... ()

Mia1

Těšila jsem se, Havaj, skvělý herci, ale velké zklamání, nuda, nuda, nuda...měla jsem problém dodívat se do konce. ()

E_Stella

Moje jediné očekávání bylo pokochat se krásami Havaje. A ani to se nekonalo ... Něco tak hloupého a nesmyslného jsem už dlouho neviděla. Mám pro to dvě vysvětlení: a) Parta hollywoodských kámošů si chtěla užít dovču na Havaji, tak přes noc splácali tohle, aby se jako neřeklo, že se tam jedou flákat , b) Scénář napsali Croweovi děti. ()

Ganka

Spíš podprůměrná komedie, na kterou brzy zapomenete. Na můj vkus až příliš hvězdné obsazení na takový brak. Až příliš dějových linií a nápadů v jednom. Režisér a scénárista Crowe to tedy dost zkonil, protože mohl potenciál dobrých herců, které měl k dispozici využít mnohem líp. ()

OrelCop

Udělal dobře, že si nakonec vybral tu blondýnku. Taky bych volil ji :-D ale k filmu: Mě se to docela líbilo. Vůbec jsem se u toho nenudil. Za mě 75%. ()

EvicaSovica

WTF? O čem tohle vlastně bylo? Aneb jak natočit 105 minut o ho*ně. Vzhledem k tomu, že zde hraje někdo jako Emma Stone, Bradley Coope, Rachel McAdams a další, jsem čekala něco extra. Takové herecké obsazení a je z toho akorát tak extra průser. Nevím, snad nejsem jediná, ale za 105 minut mi prostě nedošlo, co to má jako znamenat. Myslela jsem, že třeba Emma Stone to zachrání, protože ta dokáže zachránít kdeco, ale tohle ne. Sorry, 1 hvězda, ale nevím vlastně za co. ()

PinkButterfl

Rozhodovala som sa medzi 2 a 3 *, napokon, najmä vďaka Rachel McAdams, ktorá patrí medzi moje obľúbené herečky, som dala 3*. Film ma veľmi nezaujal, páčilo sa mi prostredie Havaja a tiež výkony hercov. Dej celkom plytký, miestami nudný. Netvrdím, že by som si film už nikdy nepozrela, ale určite sa nezaradil medzi moje obľúbené. ()

Fantoms

Upřímně, na tomhle filmu mě nejvíce pobavily ty scény s tím objímáním.... jinak nevím... asi prostě nejsem cílová skupina. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015