Nová zábavná kuchařská a velkolepá „LIVE" show se Zdeňkem Pohlreichem, který zve celý národ, aby si pod jeho vedením připravil tříchodové menu během jediné hodiny v přímém přenosu. V této jedinečné show máte možnost Zdeňka poznat ve zcela nové roli showmana a učitele vaření, kdy každou sobotní noc bude mít celý národ šanci uvařit si nejlepší večeři svého života. V každém díle se těšte na hvězdného hosta a pořad plný překvapení a hlavně zábavy. (oficiální text distributora)

Sinn

Škoda těch hostů, kteří se snaží být vtipní až na půdu a příliš jim to, bohužel, nejde. Kdyby si to vzal do parády sám Pohlreich, byla by to větší hitparáda. Ale i tak jsem se bavila na české poměry překvapivě dobře. Jak může někdo tak hláškovat v živém přenosu, tomu nerozumím...nádhera! ()

Lindiště

Ano, hodnocení po prvním dílu, protože na další se zřejmě ani nedostane. Originální pořad neznám, ale to je jedno, tato forma show mi přišla hodně zbytečná a ani nezafungovala tak, jak bylo asi původně zamýšleno. Jediná zajímavá věc je vaření v reálném čase, vidět, za jakou chvilku se dá uvařit tříchodové menu, je pro mě docela poučné. Ještě tak kdyby se to obešlo bez těch diváků (kteří tam mimochodem jsou akorát ve funkci vyplňovače prostoru), pseudocelebrit a hlavně té nablblé Kostkové, která dělá ostudu ženskému pohlaví. ()

vesper001

V poslední době je Pohlreicha všude tolik, že mívám obavy, aby na mě nebafnul i z trouby. Utáhnout živou show je vyšší level než grilování masa nebo majitelů pochybných putyk, Zdeněk ale nepřestává být svůj, a mé chuťové pohárky reagují stále spolehlivě. Vadí mi ale hosté, kteří potí krev v úporné snaze zůstat vtipní a v pohodě a nevykrvácet při tom. Jak se říká, příliš mnoho kuchařů pořad připálí. Nebo tak nějak. ()

sir-dave

Prima přichází opět trochu inovačně a s jiným formátem. Líbí se mi na něm zajímavé, třeba i trochu netradiční a chutné recepty, které nemusí být založené jenom na top drahých surovinách a jsou časově málo nákladné. Druhá věc je ta reality show okolo. Na můj vkus hodně uspěchané. Někdy se divím, že to lidé na webkamerách zvládají. Pokud člověk nemá vše předem připraveno a nejlépe pár pomocníků, není to tak rychlé. Pohlreich si už po sobě nemyje talíře apod. Hosté se tváři trochu jako trdla ale místy jsou vtipnější než samotný šéf. ()

Prometheus69

Tak u tohodle se přiznám jsem trochu na vážkách.... B) Važku Vašku.... kam jsi to jenom lezl? Ty sólovky z minimem komparzu v prostoru 4x4 ti šli lépe... takhle to prostě není ono. Jako by snad bylo málo českých Restaurací kde přeplněné poličky z nejrůznějšíma umělýma dochutidadlama netoužící po tvé odborné kultivaci? Kdyby aspoň vařil něco normálního... občas. Navíc je to hrozná nuda.... toč raději další díly ANO Šéfe! To je tvůj zlatý důl... tvůj odkaz nám zužitkovatelům a milovníkům obloh... B) ()

SniperG1

Pohlreich mě tady připadá jako pěkně namyšlený blbeček! Ty jeho vtipy už fakt nejsou vůbec vtipný! Neustálé trapné stírání mezi sebou tomu taky moc nepřidává! Co mě ještě štve je, že kamera prakticky vůbec nezabírá Pohlreichovu plotnu, na tož soupeřovu neustále - připálené maso atd! Ono to je vlastně živě, takže co kdyby to měl Pohlreich trochu připálené, to by byla ale ostuda že??! Prostě komerční sračka!! Dvě hvězdy dávám jen za užitečné recepty...40% ()

Honzek

Jedna hvězda dolů za drzost Primy, další dolů za to, co ze Zdenála dělá. Na to, že ten pořád je čistá kopie pořadu Gordona Ramsayho (Gordon Ramsay: Cookalong Live), ho mohli alespoň zkopírovat dobře. Průměrné provedení, pořád zatím hodně tápe. Nicméně jelikož Gordona u nás moc lidí nezná, věřím, že se to může uchytit a někoho třeba zaujmout. Za mě palec dolů, protože Prima má navíc než kopírovat cizí nápady a následně se jimi chlubit. Tuzemská kopie Kitchen Nightmares (u nás Ano, šéfe), dopadla o mnoho lépe. ()

RonaMidu

nachomýtla jsem se u toho jen náhodou a na rozdíl od jiných "Zdeňků" jsem dokoukala ...i když to je zřejmě ve scénáři,uznalost za to,s jakou pokorou jindy sám buzerující šéf vzal výtky od mistra sushi...navíc sošná Čvančarová,prostě to šlo (nebýt těch pitomostí kolem,jako obecenstvo,které vypadalo chvílema spíš jako zvědavé srocení u bouračky a nebo pro mě naprosto zbytečné náhledy k rádobyvtipným chlapům či dvěma žlutým kikinám):-) ()

LiborGondek

Kuchař je to výborný, ale šoumen snad ještě větší, což dokazuje i v přímém přenosu. Samozřejmě hodně záleží na aktuálním hostu, ale je to dobré. ()

insurgentes odpad!

Viděl jsem jen ten díl s Voříškem a nechápal jsem. K čemu jsou tam ty vstupy na dálku vařících grupiček? Abysme viděli, že taky míchaj v rendlíku a hlásej, jóóó, de nám to skvěle, Zdeňku? Já si chvílema připadal jak u pátečního žlutého béčka na nově. Zbytečně rádoby bombastickej paskvil, kdyby prostě normálně Pohlreich něco uvařil, aby se člověk něčemu přiučil, a měl tam dejme tomu ještě jednoho vtipnýho člověka (což Voříšek celkem byl), protože marná sláva, pohotovej to on Pohlreich zase je, tak by to byl myslim ten správnej formát. Takhle? Zlatej Babica! Jo, a Pohlreich mě nasral, jak tam shazoval toho chudáka pilota. Když někoho sjede v ano, šéfe za to, že přechovává v mrazáku hovna s malinama, tak prosím, ale aby si z někoho utahoval, že koktá, to je prostě zcela pod úroveň. Kyselá prdel, a - odpad. ()

Lukoboss

Důležitý je si říct, co se vlastně tady hodnotí. Hosté a jejich hloupost nebo pořad a jeho koncept? Ano, je pravda, že hosti ,jako byla T. Kostková se Šinkorovou a Vondráčkem v prvním dílu, by tam v podstatě nemuseli být, ale zase by si Zdenda neměl z koho dělat srandu. Především si ale cením toho konceptu, přestože je to zahraniční licence přivezená do českých vod. Je to vůbec první pořad o vaření u nás, kde za 60 minut přímýho přenosu někdo uvaří 3 chodový menu. Takže žádný "tááák (střih) a už to tady máme upečený dozlatova..", ale pěkně živě, tady a teď ukázaný, jak má vypadat vaření na vysoké úrovni, který se ovšem dá zvládnout i doma. A že to Z. Pohlreich umí, o tom snad nemůže nikdo pochybovat, to je vidět, k tomu je svým svérázným způsobem ještě showman, takže je o zábavu postaráno. ()

HiddenDragon

Ocenuju zajimavy format poradu. Varit zive je fakt sila a ma to zajimavou atmosferu. Ale je videt, co vsechno by se normalne vystrihalo :) na porad o vareni je to dost dlouhe a silene ukecane, musel bych si recept asi nejdriv najit na netu a pak to zkusit vklidu s poradem pres video, s moznosti si to stopnout :) Na me je to moc zmatene, protoze krome hosta jeste paralelne varili a meli vstupy nejaci zrejme P. kolegove nebo figuranti. K tomu jeste kolem stoji vsude lidi jak v TopGearu a kamery strihaj jak fretky :) ale mozna je to jen o zvyku. Osobne nejsem tak dobry kuchar, tak bych volil neco pomalejsiho, s mensi porci "show" a vetsim nasupem "jak to uvarit" :) ()

Witta

Zdenda dobrý, ale Kostková mě srala už během prvních 2 minut jejího "účinkování". Jinak jak již psali ostatní, naprosto zbytečný koncept mozaiky internetových kuchtíků, který se naprosto minul účinkem. V pohodě byli hokejisti, méně už mě bavila vnučka vařící pro babičku, o které ve finále Zdenda prohlásil, že "je šťastná jako prase":-) ()

Gogo333

Zajímavý nápad s kterým jsem se ještě nesetkal. Zdeněk opět baví, ale přeci jen Ano, šéfe bylo zábavnější. Uvidíme jak to pujde dál, jaký budou recepty a partneři do kuchyně. Zatím 55% ()

MMJ

Pohlreich vaří dobře, ale je furt někde. Neřeknu nic - Ano šéfe, pro něj klasika, ale má zase dalších 10 blbovin. Všude jde o to stejné - Jak má Prima vydělat! Zatím sem dal 3*, ale budu Pohlreicha postupně snižovat, všude jde o to stejné tak na co dávat všemu třeba 4* když to už je ohraný. Ještě něco takovýhleho, ..... s Pohlreichem tak se zachvíli doklube na odpad!. Bohužel, vaří dobře sice, má to pěkně udělaný,ale bohužel. Takže asi tak, no. ()

ondrula

Já myslím, že na live kuchařskou show je to v pohodě. Bylo to i poměrně vtipný a to i za cenu recyklovaných starých fórů. Bylo znát, jak je Pohlreich popoháněnej z režie, že není dost času a tak hodně spěchal a splašená Tereza Kostková se pak pokoušela křečovitě vtipkovat, ale to bylo celkem odpustitelný. ()

Mikeowka

Od nenávisti k adorování, tak jde čas se mnou a mým vztahem k Pohlreichovi. Ale tenhle pořad se hodně nepovedl. Zajímalo by mě, zda hosté mají "v popisu práce" dělat ze sebe absolutní trotly. Hnus. Navíc mi došlo, že jeho hlášky už znám nazpaměť... Nic nového, ani co se toho vaření týče... :/ ()