Nová zábavná kuchařská a velkolepá „LIVE" show se Zdeňkem Pohlreichem, který zve celý národ, aby si pod jeho vedením připravil tříchodové menu během jediné hodiny v přímém přenosu. V této jedinečné show máte možnost Zdeňka poznat ve zcela nové roli showmana a učitele vaření, kdy každou sobotní noc bude mít celý národ šanci uvařit si nejlepší večeři svého života. V každém díle se těšte na hvězdného hosta a pořad plný překvapení a hlavně zábavy. (oficiální text distributora)

spiritus

Zdeněk je dobrej, vařit evidentně umí, vtip má, je to osobnost kterou respektuju a v lecčems mě inspiruje. I když je tenhle pořad jasná mainstreamová záležitost, který je zaměřený na co nejširšího diváka, má to šťávu a dobře se na to kouká. Ze všech možných cooking show se jedná o solidní a celkem odlišující se záležitost. ()

Ad4mson

Pohlreich se narodil pro formát typu Ano, šéfe! a Na Nože. Není to špatný, ale prostě to neni ten odvázanej Poly. A minimálně hvězdu strhávám za to, že v porotě sedí jeho stará... ()

Olík

Prachsprostá televizní „show“ pro národní nekonečnoseriálové miláčky jako Kostková, Etzler a spol., kterou by de facto zvládl ukočírovat jakýkoliv „vařečka“ a Zdeňka Pohlreicha je v ní doslova škoda, nemluvě o tom, že i on už se z nejlepšího vydal v Ano, šéfe! a „to je silný jako noha od kulečníku“ jsme z jeho úst slyšeli již nespočetněkrát. Osobnosti Pohlreichova střihu svědčí úplně jiný televizní formát (tuhle šaškárnu mohl klidně odvařit Radek Kašpárek nebo Kluci v akci), vařit zároveň s ním se, dle mého názoru, stejnak nedá zvládat (ne, nezkoušel jsem to) a to, že Lucie „všechny vás miluji“ Bíla neumí ani zacházet s pepřenkou jsme stejnak všichni tak nějak tušili………….takže za mne: „přišel jsem – viděl jsem – nevařil jsem – už vidět nepotřebuji“. ()

crackonosh

Nedovedu pochopit, jak jsem mohl deset let míjet tento klenot české televizní zábavy. Křečovitá show ve srandovních kulisách s partou najatých roztleskávačů a monstrosními světelnými efekty je guilty pleasure pro každého milce ujeté zábavy a Zděnka P. Bohužel to ale celé povážlivě skřípe, kupříkladu když šéfkuchař bezostyšně tyká padesátileté slavici, které to je očividně nepříjemné, a zkouší ji 60 minut v kuse shazovat. O vaření samotném nemá cenu více se rozepisovat — s ohledem na čas a podmínky jsou receptury na úrovni prvního ročníku odborného učiliště. Snad není třeba dodávat, že britský originál je o dvě třídy lepší… a především vtipnější. ()

subic

Sobotní večerní primetime, to mi moc nesedělo, umím si to představit jiný den v týdnu, ale to je tak jediné, co mi na pořadu vadilo. Jsem velký příznivec Zdeňka Pohlreicha a jeho hlášek, takže mě se tento pořad velmi líbil. ()

Davanity

Možná, kdyby na rozjezd nevařila spolu s hlaškami nabitým Zdendou Kostková, která si hraje na uplnou blbku (nebo jí je težko říct) ale rovnou vařil Etzler, což mě tak o 90 procent víc pobavilo. Vypadalo by to celé líp. Jinak je to originální, trochu zvláštní ty živé vstupy přes hroznou webku, či co, ale proč ne. Pořad, který zaplní sobotní večer pokud nemáte na co koukat a navodí chutě. ()

Romeroo

Pořad je postaven na Zdeňkove kouzle být pohotový a vtipný. Když se k tomu přidá host a dobrá vsuvka v podobě kuchařovi cesty za jiným oborem je z toho poměrně přijatelná zábava na sobotní večer. Přijít tento pořad před Ano, šéfe! a Zdenda nemít očumělou držku a hlavně úspěch, jsem si téměř jistý, že by to tady bylo v červeném. ()

Matamoroz

Kdo má tohle zapotřebí? Formát pořadu je naprosto z prdele. Telemosty jsou debilní, "celebrity" jsou debilní, diváci ve studiu á la superstár jsou debilní. Zdéňa je v pohodě, vaří jak z partesu, ale to aranžmá je děsné a hlavně uplně zbytečné. Nejvíc mi to připomíná teleshopping s Horstem Fuchsem. Už dost šéfe! ()

LencaN

Po shlédnutí dvou dílů musím říct, že je to fičák, správný blázinec :D když někdo vaří podle Zdeňka doma, tak často asi neví co dělat, protože pro samé kecání hosta o něčem jiném zapomíná Zdeněk říkat, co dělá. Navíc se musí starat o vařícího 'parťáka' a všechno je tak strašně zmatené. Hosté většinou mají vtipné poznámky mimo mísu, ale snaha o oživení holého předvedení receptu se cení. Každopádně lepší by bylo, kdyby tam Zdeněk vařil sám, si vlastními vtípky bohatě vystačí. Je profesionální kuchař, s ničím se nepáře a lidi ho buď nesnáší nebo by mu rádi podali ruku, takže jako osobnost do takové show rozhodně patří. Jenže takový pořad dávat mezi 8. a 9. hodinou večer, no nevím, kdo zvládne v takovou dobu zbaštit tříchodové menu...ale je to na Prima Play, je možno se na to podívat i v jinou denní dobu. Jako pěst na oko jsou stojící diváci...nevím tedy jak ten formát v zahraničí vypadal původně, ale chudáci diváci hodinu neví, co s rukama a už je taky musí bolet nožičky :) ### Po 3. dílu - už neeeeee žádné hosty, zatím mi všichni akorát lezli na nervy, přitom bych měla normálně i co dělat s někdy až moc drsným Zdeňkem. Kamarádka podle něj zkusila vařit, maso prý skoro syrové, asi mají ve studiu prý nějak moc silný sporák a že hrozný zmatek a nervy :D záběry vařících na internetu jsou sice fajn zpestření, ale jsou zbytečné, protože stejně na nich není NIC vidět, většinou šmouhy :D ()

jjjerry odpad!

Mně zo zprvu přišlo, jak kdyby Pohlreich parodoval šou Gordona, ale on bohužel moderuje :( Já mu to ani za mák nevěřim, ty šroubovaný dialogy k němu nesedí a par hlášek už to nezachrání. Stále kecy o kreativitě v kuchyni, ale že kopčí Gordona a navíc špatně mu asi nevadí $. Právě on, kdo kritizoval jak v Čechách stále vaří celebrity. Právě on se stal jednou z těch rádoby "celebrit" a ještě si tam pozve další...ach jo:( Tímto u mě klesnul, nevadilo mě, že je občas sporstej jak dlaždič, to se v kuchyni snese, ale ne aby si tim budoval image. Ano šéfe je super, ale rozumný člověk ví, kdy je lepší skončit. To věděl třeba Jarda Žídek na Slovensku, když ho produkce tlačila aby ze sebe dělal "hulvát a drsňáka" a jemu to nesedělo, tak skončil. Možná to ocení někdo v domácnosti co se trošku nudí a má rád přiblblý kecy celebrit. Ale sledovat celej pořad kvůli pár receptům mně přijde škoda času. ()

Severus007

Skvělý pořad pro fanoušky vaření a Zdeňka Pohlreicha. Na můj vkus příliš velká show, ale na druhou stranu, proč ne. Pořád lepší než Babica :-) ()