poster

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý

 • český

  Mrtvý sníh 2: Rudý vs. Mrtvý

 • Død Snø 2

 • slovenský

  Dead Snow: Červený vs. Mŕtvy

 • anglický

  Dead Snow 2

 • anglický

  Dead Snow: Red vs. Dead

Komedie / Horor / Akční

Norsko / Island, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Adrian
  ***

  Presne v duchu pravidiel pokracovani...vacsie, rozsiahlejsie...a nastastie aj stale rovnako vtipne. Pre fanusikov jednicky povinnost, pre ostatnych (splatterovo) zabavna jednohubka. (videne na EFM)(10.2.2014)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Přímo navazující pokračování povedené splatter komedie, které už sice není ani zdaleka sněhově bílé, ale fanoušky jedničky zklamat nemůže. Fašounské zombies s Herzogem v čele jsou ještě daleko více netradiční, protože u zombies obvyklá rozežranost je poměrně často nahrazena choutkami rozjebat někomu hlavu ručním nářadím. No co už.... Celkově je druhý díl daleko méně slasherový, daleko více on the road, a tím pádem obsažnější, rozmanitější a rozvleklejší. Já jsem spokojený a i když v rámci splatter komedie Mrtvému sněhu ke špičce kousek chybí, pokud se nestane zázrak, měl by se do mé letošní topky vejít. Hodnotím stejně jako jedničku, i když ta je o prsa vietnamské atletky napřed díky pár lekačkám navíc. 85%(1.7.2014)

 • hladass
  *****

  Na rozdíl od prvního dílu, kdy první polovina filmu byla neskutečně nudná, se ve dvojce tvůrci pořádně rozšoupli a už od začátku servírují divákovi jednu vtipnou nebo masakrózní scénu za druhou... Ušetřeni před, s ničím se neseroucími se, zombie nacisty nejsou ani malé děti na pískovišti, ani invalidé na vozíčcích, ani maminky s miminky v kočárcích... Prostě nikdo (a tak to má být)... Gorefest je to výborný, komediální scény, až na pár trapných a podbízejících se scének fungují na jedničku, hluchých mít je opravdu pomálu... Za mě tedy spokojenost a po shlédnutí závěrečné scénky po titulcích, doufám, že vznikne třetí díl...(15.7.2014)

 • Socraates
  *****

  Tak mám pocit, že nám Wirkola dospěl. Naznačovali to už jeho předchozí Lovci čarodějnic. Po vyloženě teenagerskejch blbinkách typu Kill Buljo a Død snø je tu najednou dospělácká komedie plná skvělejch gagů a povedenejch hlášek, navíc s emočně silným závěrem! :-) Vidět slabší jedničku není třeba, je to vlastně ztráta času, bohatě stačí pětiminutový shrnutí předcházejících událostí na začátku týhle parádní zombie-komedie.(25.10.2014)

 • darkrobyk
  *****

  Rozkošné a ještě zábavnější pokračování, v němž se setkají dvě armády nemrtvých - hnědí a rudí. Svižně natočená zombiárna nenudí ani chvíli. Rozličné odkazy - Rukou počínaje a Statečným srdcem konče - jsou tak decentní, že báječně do všeho zapadají. Spousty krásných gore efektů, kdy létají ruce, nohy, hlavy, vnitřnosti, oběti jsou trhány, naráženy na plot, umláceny kladivy...a do toho vtipné vložky - použití čerstvě vytažených střev jako hadice na přečerpání benzinu z autobusu do tanku nebo maminky s kočárky vyhozené do vzduchu výstřelem z tanku či zabíjení a opětovné oživování... A celý ten veselý masakr uzavírá nekrofilní videoklip za doprovodu písně od B.Tylerové. A jistě, po skončení titulků jsou pootevřena malá zadní vrátka...i proč ne.(20.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace