poster

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý

 • český

  Mrtvý sníh 2: Rudý vs. Mrtvý

 • Død Snø 2

 • slovenský

  Dead Snow: Červený vs. Mŕtvy

 • anglický

  Dead Snow 2

 • anglický

  Dead Snow: Red vs. Dead

Komedie / Horor / Akční

Norsko / Island, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hrabka
  ***

  Jedničku si už moc nepamatuju, takže těžko porovnávat. Jedno je ale jisté, dvojka je jiná. Co do komediální stránky je to určitě bohatší (některé momenty byly opravdu výborné) a dějově je to úplně o něčem jiném. Příběh je zpočátku celkem zajímavě rozehrán a dobře navazuje na jedničku, což oceňuju, nicméně si myslím, že postupem času to začalo ztrácet. Navíc se objevovaly momenty, který byly dle mého spíš trapně ujetý než vtipný. Závěr taky nic moc, takže celkově hodnotím jen průměrně. Ale chtěl bych ještě jednou zdůraznit - některé scénky a hlášky, hlavně z první poloviny, byly perfektní. 65%(12.8.2014)

 • heyda
  ****

  Výrazně lepší a o několik tříd zábavnější pokračování. Silně pochybuju, že někdo přijde s originálnějším provedení zombie komedy žánru. Fakt sranda, doporučuju :)))(20.7.2014)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Z USA prichádza do Nórska malá skupinka dobrovoľníkov, zvaná "Zombie Squad", ktorá je pripravená bojovať za záchranu tamojšieho ľudu, pred hordou nacistických zombie. Nato, aby ich však porazili, budú potrebovať pomoc od ... Keď jeden z mojich "priateľov" a nadšencov hororu napísal na prvú časť: "Je to jedna veľká recese!", zrejme netušil, že sa v "nedohľadne" objaví pokračovanie. A ja som strašne zvedavý čo napíše teraz. Lebo viete čo? TOTO je kurva, "Jedna veľká recese!". Bez ohľadu nato, ako miestami, skutočne hlúpo tento film pôsobí, toto sú "gore orgie" od úvodu až do konca. Nadšenie z jedného záberu strieda druhé. Masky na výbornej, čo výbornej, skvelej úrovni. Kým som bol k prvej časti skeptický, tu sa jednoznačne "všetci" zhodneme, toto je už iné kafe a spokojný bude nejeden fanúšik hororu. Aj ten náročnejší, ako napr. Ja ;) - 80%.(2.7.2014)

 • PetrPan
  *****

  Jednička byla vcelku zábavná, ale průměrná hororová komedie s několika mňamózními gore scénkami. Vypadlý mozek mi utkvěl asi nejvíc. Přímo navazující dvojka se rozjede přímo v šíleném tempu naprosto brutálního černého humoru, vyhřezlých vnitřností, amputovaných končetin, zvracení a jiných chuťově nadmíru přitažlivých bonbónků. A vůbec se nezastaví, jeden krutý vtípek střídá druhý a vy se přímo tetelíte jakou to funtastickou zábavu Vám Seveřané zase přichystali. Nápaditost a originalita jdou ruku v ruce se zběsilou akcí a opravdu tím nejčernějším humorem, taková střeva použitá jako čerpací hadice jen tak někde neuvidíte. Celou dobu je Vám však jasné, že je to jen prča, možná toho nejpokleslejšího charakteru, ale to je mi opravdu šumák. Obrovské překvapení a pět palců hore bez zaváhání!(26.2.2015)

 • Jinny
  ***

  Plnokrevná zombie komedie, která je (na rozdíl od jedničky) po celou dobu skutečně zábavná. Wirkola je tak politicky nekorektní, až to postupně začne být předvídatelné, ale naštěstí se mu ty vtipy většinou daří a některé se mnou zůstanou ještě hodně dlouho. Jednoduše nejde o nic víc a o nic míň než o dobře zvládnutou poctu jednomu hororovému sužánru.(2.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace