Jack Reacher: Nevracej se

• USA Jack Reacher: Never Go Back (více)

Reacher nejraději pracuje tam, kde by byl oficiální postup příliš zdlouhavý. Jako bývalý major vojenské policie má rád zločiny s armádní příchutí a vůbec nejraději ty, které na první pohled nedávají smysl. Jako třeba obvinění velitelky Susan Turnerové (Cobie Smulders) ze špionáže. Krásku s dosud neposkvrněnou pověstí, kolem které začali náhle v podezřelém tempu umírat lidé, chtěl původně pozvat na večeři. Teď ji musí vytáhnout z basy, aby pomohl dokázat její nevinu. Někomu se to samozřejmě nelíbí a ten Někdo bude chtít Reachera pořádně klepnout přes prsty. Neváhá k tomu přitom využít i ty nejodpornější prostředky, jako je likvidace Reacherovy dcery, o jejíž existenci on sám dosud neměl tušení. Tady jde totiž o hodně. (CinemArt)

laik_60

Jednotka Reachera bola rozhodne lepšia. Smuldersová ma absolútne nepresvedčila. Pozeral som to len "z povinnosti". :( ()

sir-dave

Já tam žádné výrazné zhoršení oproti jedničce neviděl. Cobie mi problém nedělala, trochu akčnější parťák nebyl na škodu. Herecky neznámý záporák bezvadně proháněl Cruise. Už od začátku se na nic nečekalo, spousta hlášek, narážek na jedničku. Já si film parádně užil! ()

Prometheus69

Takový akčnější J.A.C.K... Tentokrát i z posilou.. :D Z téměř totožným scénářem. Zase nějaká tajemná firma kuje sví pikle, zase pár chlapů na zabití a zase ta bitka jeden na jednoho.... a zase se nedozvíme kdo ten Jack vlastně je? :D No dopadlo to v podstatě lépe než pohřeb Mechanica... ale na kino. Sakra málo: 50% ()

URBAN

Na toto pokračování jsem se velmi těšil, jelikož první díl mě vělice zaujal, jenomže toto pokračování se moc nepovedlo. Z mého pohledu to moc akčnosti moc nepobralo. Je to škoda. Tato série mohla podle mě todstat světlejší budoucnost. ( 6.2.17/PC ) ()

alchac

Přesně do zjevení se skutrova přestřiku to vypadalo, že by se mohla kvalitou opakovat jednička. Jenže pak Rýč R down gradoval na Haynese, Šmudlerovou chytla laktační psychóza a celé se to poněkud octlo v telenovelní řiti. ()

chelseaman22 odpad!

Už název samotný hovoří za vše. NEVRACEJ SE. Nikdy nechtěl, aby se to stalo, a přesto se mrňous KRUIZ vrací, aby figuroval v další infantilní zápletce, na níž se nedá koukat. Figurování jeho dcery, kterou viděl prvně po dvaceti letech má nejspíš nalákat do kin i paničky. DEBILITA. odpad! ()

Khumbac

Ale zabiják byl fajn. Trpasličí slon - trpasličí Reacher. Kurde mohl si nechat v butach velké podpatky, aby měřil aspoň 185. Správný akčňák, silnější dvě hvězdy. Líbily by se mi zfilmované "A přece nezemřeš". ()

Sfinkter

Začínám mít pro tuto sérii slabost. Dvojka je možná o chlup méně nadupaná, ale příběh mě bavil a závěrečná scéna mě dojala. Asi opravdu stárnu. ()

viperDavid

Nene nebylo to tak dobrý jako jednička a přitom statisticky jsou dvojky vždycky lepší, viz. Terminátor... Ale jako dát mu na krk dítě a útočit na citové vydírání nebyl hloupý tah. Trošku smutné bylo hraní Cobie, ona se hodí většínou do rolí krásek než do akčních filmů. Ale nedá se nic dělat, je to přeci hvězda ()

LadyPupu

Že by se tu nějak extra budovalo napětí se říct nedá, nicméně Cruise tu podává určitě uvěřitelnější výkon než v prvním dílu, kde byla jeho všestranná dokonalost až na hranici sebeparodie. Problém mám s tempem vyprávění příběhu samotného. Kdyby se tu míň mlelo a víc střílelo, byla by to větší zábava. 2,5* ()

Mrkvič

Nechápu to. Podle výsledku jsem myslel, že na filmu pracovalo céčkové dno hollywoodu a ono prd. Většina předchozích filmů zúčastněných režisérů, scénáristů atd mi celkem sedla. Tady je to ale fakt příšerný. Akce šíleně natočená. Zápletka možná v některé knize od Childa byla, ta by k němu ještě seděla, ale nelogické chování většiny zúčastněných rozhodně ne. Jak se šnečím tempem blížil konec strašně dlouhýho filmu, nabízí film víc a víc trapných, lajdáckých a až bolestně předvídatelných scén. Každých pět minut jsem si v duchu ubral další hvězdičku. A to jsem se skřípěním zubů už od začátku zkoušel přetrpět prťouse v rol obrovskýho drsňáka a jednu z nejhorších hereček všech dob po jeho boku. ()

Johnny.ARN

Úplne to stratilo feeling predchadzajúceho dielu. Stal sa z toho už len klasický akčňák s fajn obsadením, niekoľkými zaujímavými scénami a vypatlaným, umelo naťahovaným dejom. Stále však viac uveriteľnejšie ako jeho MI X. Slabé 3 z 5 ()

Lachtaan

Edward Zwick sice přinesl top filmy jako Poslední samuraj nebo Krvavý diamant, pokračování Cruisova Reachera se ale zhostil klasicky bez tvůrčí invence, a tak je z Never Go Back jen unylý sequel, co si z jedničky nese jen Jackovou nekompromisnost. Ta je totiž jedinou vlastností, která vám dokáže, že nekoukáte na divný mezidíl série Mission Impossible. Jsem rád, že tohle se zatrhlo dřív, než z toho začala vznikat série. [viděno na Netflixu 27.9.2023] ()

ywo666

No toto nedopadlo dobre. Stale neviem odpustit ze Cruise hra obrovskeho Jacka Reachera. Pribeh tentokrat nie je az tak dobry ako v jednotke a ta dcerenka mi dost vadila. Ani Cruise sa extra nepredviedol. Jedine co to obcas zachranuje je Zwickova rezia a prinesie nam napinave sceny. Objektivne je to na 3* ale kedze reacher ma ledva 170 cm miesto 196 strhavam jednu hviezdu ako trestny bod. ()

Phietros

Oproti jedničce mi přišel film pomalejší, Reacher vyzrálejší díky zjištění že má dítě a celkově takové rodinné akční drama se zápletkou o ničem. 65% ()

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Jak to vypadá s Mission: Impossible 6?

Jak to vypadá s Mission: Impossible 6?

20.11.2015

Pátý díl špiónské série Mission: Impossible posbíral chválu od diváků i od kritiků a navíc to byl hit, takže se samozřejmě chystá pokračování. Tom Cruise o něm mluvil už při propagaci pětky, teď se… (více)