Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  *****

  Pilot: Naprostá špička soupeřící s Temným případem o seriál roku. Soderbergh nechává pracovat realitu prostředí naplno. Během první operace mi přestala chutnat právě konzumovaná večeře. Příběhově velmi zajímavě načrtnuté podzápletky. Herecké výkony soustředěné, Clive Owen samozřejmě vyniká. Takovou roli potřeboval jako sůl. První řada: Dokonalosti prvního dílu už ty další sice nedosahují, ale KNICK si s přehledem drží laťku události sezóny celých deset dílů. Perfektní práce s postavami, vykreslení prostředí dokonalé. Jestli pro vás byl TEMNÝ PŘÍPAD příliš knižní zkuste THE KNICK - má více méně tradiční seriálovou strukturu a tolik nebazíruje na pozornosti. Herecké výkony přesné, krom Owena zaujme černoušek Holland. Temné zrcadlo tradičním doktorským seriálům. Chirurgové i Doktor House vám pak přijdou jako slabý odvárek. Soderbergh válí. Druhá řada: Nemocniční radovánky, ekonomické hrátky a sociální trable, velice důmyslně propojené (snaha zavést do konceptu první série příběh) skrze vyšetřování smrti zdravotního inspektora. Do toho se barevní začínají mísit s bílými a ne všem se to líbí. Ženy objevují feminismus a mačkají chlapy za koule (doslova) aby dosáhly svého, a máme tu i, no ano… začátky pornografie. Vývoj postav je čím dál zajímavější a sympatie se často nezvykle přelévají na tu či onu stranu. Doktoři bez hranic přináší do pléna velice osvěžující věc a tou jsou profláknuté postupy a očekávávaný vývoj, který tvůrci ale dokonalým způsobem v poslední chvíli naruší, případně úplně otočí a čekají, co se stane. Je to o chápání se výzev, objevování i posedlosti. O smrti, o životě, o skutečnosti. Letos méně šokující, stále stejně stylové – operace mozku je neskutečným způsobem mrazivá – pořád má co nabídnout a umí pohltit. Moc rád bych viděl i třetí sérii, ale tohle ukončení by bylo dokonalým bezskrupulózním cirkusáckým finále.(23.8.2014)

 • Cervenak
  *****

  Nedá sa nič robiť, True Detective odsunuté až na druhé miesto v rebríčku najlepších seriálov roka 2014. Skvelý príbeh o vzniku modernej medicíny bez jedinej slabej časti, kruté dejové zvraty, fantastický Owen, pulzujúca hudba, bezchybná réžia.(16.11.2014)

 • DaviD3141

  {1. séria} » (Pilot - 90%)▐ Priemer 90% = 4,5*(11.8.2014)

 • Dr.film
  *****

  Hlavní tahoun loňské seriálové sezony naplnil všechna očekávání. Velmi precizní režie, skvěle zahrané a scénář, který dbá na historická fakta. Jo a ten Martinezův elektronický pulzující riff je vážně podmanivý. 1. série - 100%(9.1.2015)

 • mad_ness
  *****

  Úplne posledný záber bol nenormálny klinec. Kto sa pri ňom nezasmial, ten klame, pretože vydržať celých 10 častí a na konci si nevychutnať tú iróniu... ech! Mňamka pre labužníkov spolu s charizmou Dr. Thackeryho a Dr. Edwardsa priniesla nový drahokam z doktorského prostredia, pri ktorom si všetci odborníci môžu skutočne nechať tie svoje pindy pre seba. Muhahaha!(11.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace