Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  ****

  John Thackery ( Clive Owen ) a pokroky v medicíně. / Viděné epizody z 1 série *10.dílů / Drsný a děsivý seriál, prozatím nehodlám dále sledovat. ( Hodnocení: 8/10 )(8.11.2015)

 • mad_ness
  *****

  Úplne posledný záber bol nenormálny klinec. Kto sa pri ňom nezasmial, ten klame, pretože vydržať celých 10 častí a na konci si nevychutnať tú iróniu... ech! Mňamka pre labužníkov spolu s charizmou Dr. Thackeryho a Dr. Edwardsa priniesla nový drahokam z doktorského prostredia, pri ktorom si všetci odborníci môžu skutočne nechať tie svoje pindy pre seba. Muhahaha!(11.2.2015)

 • Rogue
  ****

  s01: pecka, s02: prilis mnoho zvratu(11.4.2016)

 • Superpero
  *****

  Počátek 20. století. Doba, kdy přijde nový vynález či objev téměř každý den a to je na The Knick nejlepší. Báječní muži se skalpely se předbíhají ve zkoušení nových operačních metod, vylepšování pomůcek a snaží se porozumět lidskému organizmu celkově, přičemž jim do toho umírají pod rukama desítky pacientů. Do toho tam všichni buď fetují, řeší rodinné trable, nebo jsou černoši, což je v roce 1900 mrzuté. Není to nějak hyper akční ani dynamické, ale stejně jsem měl po každém díle hned chuť na další. Tah s moderní ufohudbou se velmi vydařil.(1.12.2014)

 • 6thSun
  ***

  Pro mě teda nic extra strhujícího.(17.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace