Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MoiJe
  **

  Prvotné nadšenie postupne opadlo až na nulu, takže S1 zatiaľ ostáva nedopozeraná.(10.8.2014)

 • Ivoshek
  ****

  Vizuálně a vůbec celkem vjemově je to masakr, hlavně díky kameře a netradičně zvolené, zneklidňující elektronické hudbě. Téměř výhradně černobílý svět, který tu a tam projasní rudá krev nebo ještě pulsující orgán nebohého pacienta. Hlavní chirurg, který sviští na koksu a občas ho ještě v čínském doupěti proloží opiem. Svět, kde tuberkulóza nebo tyfus nebyl žádnou výjimkou, a kde jít na operaci se šancí na přežití 1:1 byl hodně optimistický výhled. Za pár tendenčností a anachronismů jdu o hvězdičku níž, ale jinak se mi tenhle exkurz do Ameriky přelomu století, plné špíny a nemocí, chudých imigrantů a neméně chudých černochů, ale taky převratných vynálezů a objevů tuze líbil.(11.12.2014)

 • anderson
  ****

  ČESKOSLOVENSKÁ Pay-TV PREMIÉRA: HBO = 11.8.2014, réžia českého znenia (HBO 2014) = (12.8.2014)(12.8.2014)

 • DaviD3141

  {1. séria} » (Pilot - 90%)▐ Priemer 90% = 4,5*(11.8.2014)

 • Dr.film
  *****

  Hlavní tahoun loňské seriálové sezony naplnil všechna očekávání. Velmi precizní režie, skvěle zahrané a scénář, který dbá na historická fakta. Jo a ten Martinezův elektronický pulzující riff je vážně podmanivý. 1. série - 100%(9.1.2015)

 • - Americký prezident Barack Obama v časopisu People označil Knick: Doktoři bez hranic za svůj oblíbený seriál. (Sweepy)

 • - Postava Dr. Thackerye (Clive Owen) je z velké části inspirována význačným americkým chirurgem Williamem Stewartem Halstedem. (MLazi)

 • - Režisér Steven Soderbergh byl projektem tak nadšený, že odmítl točit další celovečerní film a rozhodl se naplno věnovat tomuto titulu. Je režisérem všech dílů první řady a ještě před začátkem prací na druhé sérii se nechal slyšel, že režisérský post si ponechá i pro všechny díly řady druhé. (Nach)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace