Milenci těch druhých

• USA Sleeping with Other People (více)

Jake Harbor a Lainey Dalton spolu na univerzitní koleji zažili první sexuální zkušenost. A když se teď, o deset let později, náhodou potkali v New Yorku a vypráví si o svých životech, zjišťují, že jim to v životě a hlavně ve vztazích moc nevychází. Hlavně v oblasti věrnosti. Zatímco Jake je profesionální sukničkář a záletník, Lainey je zase neustále zraňovanou a zrazovanou kráskou. Proto se domluví a uzavřou mezi sebou přísně platonickou, naprosto upřímnou, přátelskou dohodu o vzájemné vztahové výpomoci. Cílem je oboustranná podpora při hledání zdravého a šťastného partnerství. Takového partnerství, které žádná nevěra nebo něco podobného nemůže narušit. Nebo snad ano? (CinemArt)

Miagy

Z témy sa dalo vycucať tak veľa a nebola by z toho len urečnená dráma o medziľudských vzťahoch...navyše s takou dlhou stopážou....najlepšie na filme boli zábery na NYCity... ()

TommyDiamond

Když vidím Jasona Sudeikise mám doslova kopřivku. Jeho projev i role mi přijdou stále stejné a nevýrazné. Nic osobitého čím by se divákovi vryl do paměti tam není. Je to prostě jen ten chlápek z těch komedii.... Celkově mi až teda na Jasona snímek Milenci těch druhých docela sednul. I když vím, že podobný příběh už se jednou v nějakém filmu řešil, tak komplikovanost děje, kterou musí hlavní postavy v zájmu lásky podstoupit působí neotřelým a chytlavým dojmem.. A trocha toho klíše a oslích můstků je vyvážena porcí humoru. Myslím,že snímek si tři hvězdy zaslouží. ()

marek29

Nevím. Divné. Ještě nikdy jsem neviděl film celý s anglickými titulky, je to takový prázdný pocit. Utekly mi všechny drobnosti, slovní hříčky a vtipy a jasná mi je tudíž jen hlavní dějová kostra. Závěrem bych asi řekl, že mít bejvalou (ne nutně tu první) na přítulení je fajn a mimo společný život si můžete užívat i jinde. Ne každý tohle, ale zvládne po psychické stránce. Má to něco do sebe tento koncept. ()

vieriX

Šablona je klasická od začátku víte, že spolu hlavní hrdinové skončí, ale cesta bude trochu trvat. Velice sympatická dvojice hlavně Alison Brie je skvělá a jejich rozhovory k popukání. Na 4 hvězdičky to nebude, ale blíží se to k tomu. ()

Berry0153

Tohle byl zásah do černého (teda červeného!). Těšila jsem se jako blázen, až si dá někdo konečně tu práci s přeložením titulek a ikdyž mi totálně neseděly a musela jsem je snad každých 20 vteřin resynchronizovat, užila jsem si to na plné pecky. Tolik emocí ze mě nevytřískala komedie už hodně dlouho. Snad proto, že něco podobného jako Lainey jsem si sama zažila. Snad proto, že jsem se celou poslední část modlila, ať jim to vyjde. Snad proto, že jsem beznadějná romantička a stejně laděná "úchylačka" jako ti dva. Pro mě top romantická komedie roku 2015 (ač tak překvapivě není kategorizována - možná reklamní tah - EDIT: tak nakonec je). Jo a ještě musím pochválit soundtrack, ten byl taky super. 90% ()

macetoma

Dávám 1 hvězdu za sympatické hlavní hrdiny. Moc vtipné mi to nepřišlo. Asi jsem puritán, ale prstění láhve od džusu mi připadá spíš trapné. ()

Mire

Po polhodine som to vypol, nesralo ma to tak ako He's Just Not That Into You, ale nie je to tématika pre mňa. Čili zase skôr film pre ženy. Jedna hviezda za Alison Brie, inak nie je čo hodnotiť. ()

shade000

Taká príjemná oddychovka, ktorá nejak neurazí ani nenadchne. Pomerne vtipné, jemne vulgárne a s fakt vynikajúcim obsadením herečiek... ()

Vasyl

Ano, dopadne to nečekaně. Sudeikis příjemně překvapil, že není otravnej a je aji vtipnej. A Alison je prostě zlatíčko, no k zulíbání. ()

Tomas.Neuman

Tušíte, jak to dopadne a jasně, že to tak taky dopadne. Kvalitní oddychovka s jedním z nejlepších komediálních herců posledních let Sudeikisem a nádhernou Alison Brie. ()

lobo87

Trošku netradičná romantická komédia, ktorá však ťaží z veľkých sympatií ústredného dua. Sudeikis je už známa tvár, Alison Brie herečka na vzostupe. Príbeh ich lásky je zaujímavý a netradičný. Potešilo prostredie, hudba i taká neprvoplánovosť, ktorá sršala z tohto filmu spolu s veľmi pozitívnou energiou... 65% ()

rasto87

Viac depresie ako komédie. Však na druhú stranu otvorene dialógy o vzťahoch sexe a podobne. Na jedno pozretie to však stačí. ()

Enelya

Nadprůměrná romantická oddechovka, kde to mezi ústřední dvojicí není škrobené, ale naopak to pěkně jiskří, kde příběh není extrémně klišoidní a kde ,,třešničkou na konec" je skvěle vybraný playlist, který podtrhuje celkovou atmosféru filmu. Lepších 70%. ()

dadinka

První hvězdička je za lehce rošťácký výraz Jasona Sudeikise, díky kterému máte pocit, že nic není tak hrozné, jak se zdá. Druhá hvězdička je za roztomile zoufalý kukuč Alison Brie a její sebedestruktivní posedlost úžasně slizkým Adamem Scottem. Třetí hvězdička je za velmi edukační scénu s lahví od zeleného čaje. A nakonec čtvrtá hvězdička je za pohodový manželský dialog v titulcích, který jsem málem prošvihla. ()

blondboss

V istom zmysle veľmi priemerná, v inom zmysle zase veľmi nadpriemerná komediálna sonda do medziľudských vzťahov medzi mužami a ženami s jedným veľkým bonusom - ústrednou dvojicou. Sudekis a Brie si sadli skvelým spôsobom a počas celého filmu to bolo krásne cítiť. V rámci romantických komédií je to určite jeden z tých lepších filmov, aj keď obsahuje mnoho klasického klišé, ale tak holt, v tomto žánru sa tomu ťažko vyhnúť. Dobrá oddychovka, ktorá ale rýchlo vyšumí z hlavy. 65 % ()