Milenci těch druhých

Milenci tých druhých

Sleeping with Other People

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 101 min

Nenapadne pusobici spotrebka, ze ktere se ale zejmena v druhe pulce vyklube prekvapive prijemna a konverzacne vtipna zalezitost.(20.6.2016)

// "Shiiiiit." "What?" "I-uh. I want to fuck you." "What? No!" "What do you mean, no?" "Wha- why- what did I do?" "Are you kidding? It's kinda hard. I mean... look at you. You're so pretty and you're vulnerable and it's just like you might be as well wearing a sign that says: solve all my problems with your penis."(5.12.2015)

Paráda, tak tohle mělo úroveň ! Sympatičtí herci, krásně zamotaná zápletka, výborné dialogy ( vtipné, inteligentní i výstižné), příjemné tempo a ke konci i vkusně a vhodně dojemné, slzám jsem se nebránil + pohledné ženy a spousta sexu. Tohle můžu ! Párkrát jsem se i obstojně nasmál. Doporučuji! 80%(7.2.2016)

// Distributor: IFC // Počet premietajúcich kín v USA: 392 // Otvárací Víkend v USA: $89,102 //(27.11.2016)

Krásná Alison Brie, hodně sexu, několik milých momentů a vtipných dialogů, a přesto je to jakési nemastné neslané. Nevím no, je to takový ten film, kde se furt mele a mele, ale dějově je to průhledný v podstatě od začátku do konce. 60%(17.5.2016)

• - Film si odbyl svoji premiéru v lednu 2015 na filmovém festivalu Sundance v americkém městě Utah. V České republice pak v červenci 2015 na mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. (ragnar1)

• - Roli Lainey původně dostala Kirsten Dunst, té se však natáčení překrývalo s jiným filmem a po jejím odchodu byla nahrazena Alison Brie. (hansel97)

• - Film, o ktorom Lainey (Alison Brie) pri pozeraní TV s Jakeom (Jason Sudeikis) prehlási, že je najlepším filmom aký bol kedy natočený, je Misery (1990). (nirvana91)