Milenci těch druhých

Sleeping with Other People

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 101 min

• ScarPoul

Ďalšia komédia zo " skutočného" života. A znova bez originality. Len mi to lezie na nervy. Máme tu teplú BFF etnického BFF a dvoch sympatických a vtipných ľudí, ktorí idú do nezaujímavých a deštrukčných vzťahov. Celé opletanice okolo toho s kým byť a prečo a ako odpustiť tomu kto mi ublížil a u koho si vytvoriť emocionálne puto mi naozaj dáva ako divákovi zabrať. Nezaujíma ma to a trochu ma mrzí že môj obľúbenej Sudeikis hrá v tejto Indie tramédií takého neznesiteľného týpka nad vecou. Veľmi nefunkčné v princípoch čohokoľvek romantického, alebo komediálneho. Radšej si dám poctivú neprekvapivú žánrovku, než aby som sa nechal poúčať od amerických filmárov ako fungujú vzťahy.(5.12.2015)

Celkom vtipné a vôbec nie hlúpe, pretože aj napriek ošúchanému námetu o pravej láske a šťastí, to nevyznelo trápne ani nudne. Síce sa nedá povedať, že by som bol zo snímku romanticky obarený, ale ani nie som sklamaný či unudený. Za pozretie to určite stojí. 60/100(9.12.2016)

Friends with Benefits 2.0. Upřímný, přirozený, dokořán otevřený, mnohdy neuvěřitelně trefný (jako třeba výstup Renee). Síla v dialozích taková, že si jeden takovej 2,5minutovej můžou tvůrci schovat k běžícím závěrečným titulkům. Sudeikis by se klidně dal považovat za nejmíň doceněnýho herce současnosti; absolutní komediální špička v tuhle chvíli.(18.1.2016)

Je to romantická komedie. Má všecky negativa svého žánru, ale její výhodou je, že dialogy jsou v rámci žánru debilní jen minimálně. Místy docela dobré situace, některé věci je zas lépe přejít bez povšimnutí. Celkově ale docela příjemný film, který sice není nutno vidět podruhé, ale nudou jsem rozhodně nezíval. Amanda Peet vypadá na svoje roky velmi dobře. Jason Sudeikis mi obvykle vadí, ale tady ho režisérka udržela v rámci vkusu. 70%(11.6.2016)

Jedna z lepších letošních komedií. Na jednu stranu klišé, na druhou stranu v něčem originální. Čím si mě získala? Je erková, přirozená, bezprostřední se sympatickými herci.(16.12.2015)