poster

Milenci těch druhých

 • USA

  Sleeping with Other People

 • Slovensko

  Milenci tých druhých

Komedie

USA, 2015, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pepinec
  **

  Tenhle film je zbytečnější než desetiminutová pauza v práci, ve které vám zabere dvě minuty cesta do jídelny, dvě minuty fronta na kafe, dvě minuty záchod a dvě minuty cesta zpátky. Zbývající dvě minuty můžete třeba žvandat o sexu a dohrabete se k tomu samému, co Lainey s Jakem došlo až po dvou hodinách. Bez nápadu, bez humoru, bez sexu, bez hvězdiček bos, natlouknul si Headland nos. Jediná atrakce, která rozblikala moje kontrolky, byla krásná Amanda.(23.12.2015)

 • IQ Tiqe
  ***

  Jedna z lepších letošních komedií. Na jednu stranu klišé, na druhou stranu v něčem originální. Čím si mě získala? Je erková, přirozená, bezprostřední se sympatickými herci.(16.12.2015)

 • Dzeyna
  ***

  Taková ta vtipná lovestory, která vás chytne a pobaví.(27.3.2016)

 • heyda
  ***

  Krásná Alison Brie, hodně sexu, několik milých momentů a vtipných dialogů, a přesto je to jakési nemastné neslané. Nevím no, je to takový ten film, kde se furt mele a mele, ale dějově je to průhledný v podstatě od začátku do konce. 60%(17.5.2016)

 • Madsbender
  ***

  Milenci tých druhých zaujmú tým, že od prvej minúty pre nich sex nepredstavuje nijaké tabu. Naopak, je hlavnou témou filmu i väčšiny dialógov a protagonisti k nemu majú možno až príliš zdravý vzťah (a predovšetkým v prípade Jakea s až príliš veľkým množstvom žien). Otvorenosť a nekorektnosť, s akou sú prekračované spoločenské konvencie týkajúce sa správania partnerov a ich prezentovania na verejnosti - vrátane užívania drog - však nekorešpondujú s uhladene rozprávkovým a pohodlne konzervatívnym vyznením.“ Viac v recenzii.(24.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace