Milenci těch druhých

Milenci tých druhých

Komedie

USA, 2015, 101 min

• Pepinec

Tenhle film je zbytečnější než desetiminutová pauza v práci, ve které vám zabere dvě minuty cesta do jídelny, dvě minuty fronta na kafe, dvě minuty záchod a dvě minuty cesta zpátky. Zbývající dvě minuty můžete třeba žvandat o sexu a dohrabete se k tomu samému, co Lainey s Jakem došlo až po dvou hodinách. Bez nápadu, bez humoru, bez sexu, bez hvězdiček bos, natlouknul si Headland nos. Jediná atrakce, která rozblikala moje kontrolky, byla krásná Amanda.(23.12.2015)

Nenapadne pusobici spotrebka, ze ktere se ale zejmena v druhe pulce vyklube prekvapive prijemna a konverzacne vtipna zalezitost.(20.6.2016)

Jedna z lepších letošních komedií. Na jednu stranu klišé, na druhou stranu v něčem originální. Čím si mě získala? Je erková, přirozená, bezprostřední se sympatickými herci.(16.12.2015)

Paráda, tak tohle mělo úroveň ! Sympatičtí herci, krásně zamotaná zápletka, výborné dialogy ( vtipné, inteligentní i výstižné), příjemné tempo a ke konci i vkusně a vhodně dojemné, slzám jsem se nebránil + pohledné ženy a spousta sexu. Tohle můžu ! Párkrát jsem se i obstojně nasmál. Doporučuji! 80%(7.2.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $819,431Tržby Celosvetovo $3,214,116▐ rozvláčne /40%/(19.5.2016)