poster

Milenci těch druhých

 • USA

  Sleeping with Other People

 • Slovensko

  Milenci tých druhých

 • Velká Británie

  Sleeping with Other People

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2015, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vitex

  Nekonečné plkání o sexu, jakoby to byla ta nejzásadnější věc ve vesmíru. Ale vlastně - proč ne..? Nic moc fascinujícího, na druhou stranu to ani ničím moc neurazí. Když mi kamarád, co seděl o pár sedadel dál, napsal SMSku, jestli nejdem radši ven na kafe, bez těžkého svědomí jsem z kina v půlce filmu odešel.(12.7.2015)

 • Dever
  ***

  // Distributor: IFC // Počet premietajúcich kín v USA: 392 // Otvárací Víkend v USA: $89,102 //(27.11.2016)

 • Vančura
  ****

  Jestli se vám třeba líbily filmy jako Když Harry potkal Sally nebo S láskou, Rosie, pak byste si určitě neměli nechat ujít i tuto romantickou komedii. Námět o dvou lidech, kteří se znají léta a snaží si namluvit, že k tomu druhému nic necítí, asi nikdy neomrzí. Člověk sice předem tuší, jak to asi dopadne, ale to nebrání tomu, aby si film náležitě užil. Zde jsou k tomu předpoklady více než dostatečné - herecké obsazení funguje na jedničku (Jason Sudeikis je velký sympaťák a Alison Brie neuvěřitelně sexy), dialogy jsou velmi vtipné, a film si drží velmi živé tempo, díky němuž těch 101 minut uteče jako nic. Některé scény jsou hodně silné a za sebe bych skoro neměl problém jít na plné hodnocení. Skvěle jsem se pobavil, zamiloval se do Alison Brie a dojal se z nádherného konce - všem fandům žánru doporučuji všemi deseti.(14.12.2015)

 • Khumbac
  ***

  Melancholická citová drsnost příběhu Vás skoro až nasere. Jásoň je vcelku ucházející herec a zdá se, že se stále vypracovává. Tak nějak to uteče a zanechá zajímavé rozpoložení.(2.10.2016)

 • Botič
  ****

  Zase ten New York, zase ten sex a zase nějaká ta dysfunkční dvojka co si zkouší hrát na kamarády, ale moc jí to nejde. Spolu s Before We Go a Man Up asi nejlepší romanťárna, na kterou můžete letos narazit. Žeru to!(25.12.2015)

 • - Film, o ktorom Lainey (Alison Brie) pri pozeraní TV s Jakeom (Jason Sudeikis) prehlási, že je najlepším filmom aký bol kedy natočený, je Misery (1990). (nirvana91)

 • - Jake (Jason Sudeikis) na rande s Lainey (Alison Brie) řekl, že ji původně chtěl pozvat na nejnovější film od Wese Andersona, čímž vzhledem k roku, kdy se děj odehrává, myslel snímek Grandhotel Budapešť (2014). (hansel97)

 • - Film si odbyl svoji premiéru v lednu 2015 na filmovém festivalu Sundance v americkém městě Utah. V České republice pak v červenci 2015 na mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. (ragnar1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace