Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

Luk Skywalker

To je hype jak prase! Od první minuty akce, kdy vám dojde, že tady dostane na prdel všechno (hlavně fyzika). Pak jakože nějaké vysvětlení vzniku Kung Furyho, objeví se na scéně Hitler a poté hackování časem. Fakt maras, ale pobaví. ()

Hapretor

Přišlo mi to především trapné. Jedna * za provedení. Přece jen to neumí natočit kde kdo. Triky velmi povedené. ()

journeyman

- "Behold! It is me, Thor! Son of Odin and protector of mankind. Check out my pecs." - "Your pecs are epic." - "Thanks, bro." (Nemotorně se ťukne svým kladivem do hlavy a potom přijde "Stop! Hammertime!" a to už se smíchy lámu v pase.) Výborný hlášky, výbornej vizuál, výborná titulní písnička, výborný všechno. V tomhle filmu je vidět hodně srdíčka. A David Hasselhoff. ()

bararich8

Dobře nabušená šílenost. Krátké a díky tomu úderné. Rozhodně pobavilo a přesně to vystihlo filmy 80. let. To musíte vidět. 5* ()

Ihuj

Backnul jsem to na KS a nebyl jsem zklamán. Takhle dobře by byli dopadli Nacisti z Měsíce (Iron Sky), kdyby měli jen půl hodiny. Vrcholem je nestříhaná bojová scéna, ale i zbytek šlape na max a hudba nemá chybu. Akorát partnerce se to teda nelíbilo ani trochu :D ()

Torgal

Maximálne prepálená 80's štylizácia, superdrsný hlavný hrdina, over the top akcia s tonami šialených nápadov, ale bez príbehu, ktorý by to aspoň trochu držal pohromade. Úvod je jasne najlepší, potom akoby došli nápady a tvorcovia len z povinnosti nahádzali na seba materiál natočený pre kickstarterovú kampaň. Zábavná blbina, ale nič viac. 6/10 ()

Einherjar133

Kung Fu, vikingové, laserový dinosauři, nacisti, víc laserů, David Hasselhoff, divnej Hitler, divnej Thor, ultimátní osmdesátkovej styl a k tomu všemu je to švédský?!! FILM TISÍCILETÍ!!!! 1000/10 BEST FILM EVER :O :O :O ()

FanKalEl

Ani nie že pocta k 80 rokom, ale skôr je to paródia, avšak megalonská :D Od Adolfka som čakal toho trochu viac ale ináč je to super zábava cez celú polhodinu a tá akcia je fakt lahoda a super spracovaná za ten rozpočet. Hlavne za ten celkový nápad dávam 5 hviezd. (86%) ()

Critic

David Sandberg je má krevní skupina, ale naprosto. 31 minut jsem měl úsměv na tváři, místy od ucha k uchu. ()

Drom

Go 80's! Go 80's! Go 80's! (Milý Ježíšku, já vím, že už je po vánocích a dneska vyspáváš novoroční vopici, ale prosím, prosím, ať natočí pokračování z 90. let kde bude mít štěk pan Sponka. Slibuju, že budu hodný na maminku i tatínka a nebudu pomlouvat telenovely. Prosím!) ()

aR3Zz

To byla ale blbost :) a přesto mě to hodně bavilo. Směsice akce, humoru a odkazů na klasiky. Výsměch šablonovitým americkým akčňákům. Hudba, dialogy, všecko fakt zapadlo do osmdesátek. Nehledejte v tom ale logiku. Krátká šílená jízda, napůl trailer, napůl videohra. 75% ()

Mouchal

Kde se tahle šílenost vzala? Jakmile jsem se dozvěděl o tomto počinu šikovného Švéda, hrozně jsem se na to těšil. Poctivá mlátička "z automatů" v retro stylu akčních filmů minulého století je prostě boží nápad a nezůstalo jen u toho. Zde to bylo i boží provedení a hlavně je tu taková míra nápadů a kreativity, že jen těžko si je člověk dokáže užít na první shlédnutí. Taky který jiný "film" začíná tím, že hlavního hrdinu udeří blesk a zároveň ho uštkne kobra, že? Jedna ujetost střídá druhou a vždy, když už si člověk říká jak celý tento koncept vzájemných šíleností prokoukl, přijde opět něco nového a nebo nějaká vynikající slovní hříčka (která bohužel v českém překladu tolik nevyzní - "Tank you"). Jen si tak říkám, proč dnešní stomilionové akčňáky mají horší zpracování bitek než tahle praštěnost v podstatě za pakatel? Důkazem je boží bitka proti armádě třetí říše, kterou hlavní hrdina (který jen dělá svou práci) kosí na sto různých způsobů. Potěší i pohled na namakaného kulturistického Thora nebo vikingskou Barbarrianu a při pohledu na dva vořežpruty hádající se o optimální árijský knírek už jsem musel zapuzovat slzy smíchu. Pokud někdo zná Scotta Pilgrima, znásobí si jeho nerdskou podstatu a přidá studnu šílenosti, dostane Kung Fury a bude nadmíru spokojen. Když jsem odcházel z kina po Mad Maxovi, říkal jsem si, že těžko letos shlédnu ještě nějakou šílenější jízdu. Takhle se seknout... 90% ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)