Kung Fury

(festivalový název)
  • Švédsko Kung Fury (festivalový název) (více)

Hlavní hrdina snímku, policista Kung Fury, se vydává na cestu za pomstou svého přítele, kterého zabil největší kung-fu zločinec v dějinách lidstva, Adolf Hitler. Fury cestuje časem do dob nacistického Německa, aby Hitlera zničil jednou provždy. (Santa666)

tukomaster

Výborná pocta bezmozkové muskulatuře a vychraptěným hlasům. Kdo vyrůstal na osmdesátkových vyplachovačkách, tak ten bude nadšen, já jsem jen mírně potěšen. Dost mi chyběl nějaký ultimátní epický duel s Hitlerem, ale některé momenty, třeba '2D' souboj, vyloudily úsměv. 60% ()

Slartibarkfast

Pekelná parodická jízda nadšenců, kteří chtěli vzdát hold osmdesátkám a veskrze se jim to povedlo. Adrenalinový zážitek, okořeněný velice dobrým pěveckým výkonem Davida Hasselhoffa (a to myslím upřímně). Naprosto vše, co bylo ztělesněním oněch roků, hudba, film, hry, zkrátka vše. Nezaměnitelná atmosféra a neskrývané emoce, které mne naplňovaly při sledování této ztřeštěnosti. Čistokrevná nostalgie. 80% ()

predators

Úlet, vyvolávající nostalgické vzpomínky, který vstřebají jen pamětníci 80-ek a pár dalších jedinců. A normální to taky není. Hudba, zpracování, Hasselhoff...to vše je někde jinde, než žijeme nyní. ()

eLeR

Hneď prvá veta Kung Furyho ma rozosmiala ... a úsmev som nestratila celých 30 min. Neskutočne prestrelená zábava s výbornou muzikou, sexi hlasom Davida Sandberga ... a škoda, že mi miestami blbla videokazeta :-). ()

Bachy

Jako ten nástup byl epesní, jenže pak to přeci jen grády ztratí. Škoda - absurdity je tam hodně, ale já bych ještě jeden kýbl snesl. Takhle to za pár chvil vyleze z hlavy stejně rychle jako to do ní vlezlo. ()

SeBig

Nehorazne jsem se na tuhle ujetost těšil! Na začátku jsem z některých scén umíral smichy. Hlavně mě nejvíc dostal nasranej hrací automat co všechny fuckoval. Hitler jako zaporak taky dobrý, hackerman a gladiatori, thor.. dobre postavy ale ty přehnaný scénky byli stejně nej. Mrzelo mě ze ta půl hodinka utekla tak rychle. I když ono by to možná omrzelo kdyby to bylo delší na tom konci už jsem se tolik nenasmal. Na amatérský počin ale hodně Supr. ()

korbitch22

''Než jsem stihnul zmáčknout spoušť, zasáhl mě blesk, uštkla kobra a já omdlel!''Neskutečně zábavná píčovina, která i přes svůj rozpočet vypadá líp než mraky dnešních, rádoby moderních filmů.Pocta 80. filmům, hudbě, hrám a celkově té dnes již zašlé pro většinu lidí směšné době.Já vyrůstal na VHSkách dabovaných jedním hlasem, nejvíc se pařil Street Fighter a Double Dragon, uši nám rvala synťáková hudba a všechno bylo fajn, i ta Coca-Cola měla větší šmrnc....to už se nikdy nevrátí, takže děkuji pane Sandbergu za tenhle ujetý hype.80%. ()

VenDulin85

Kung Fury je krátkometrážní akční libová cypovinka, u které vám koutky půjdou vytrvale nahoru. Hlavní hrdina mluví, jako kdyby se zrovna vrátil z třídenního fesťáku, kde si urval hlasivky, ale má smysl pro povinnost a pro práci. Celou tu dobu mi v hlavě běželo jediné- musím si koupit červené conversky! ()

Stanislaus

Kung Fury je naprostá šílenost s unikátním vizuálem a pojetím, které budou někteří milovat od A do Z a jiní nenávidět. Já osobně jsem někde na půli cesty. Oceňuji výtvarnou stylizaci a množství nápadů, které neměly v podstatě žádné hranice. Člověk se na půl hodiny ponoří do světa, ve kterém se mají šanci potkat Hitler, T-Rex i Thor, přičemž na diváka ze všech stran sálá osmdesátková atmosféra. Převelice zvláštní kousek, který na stupnici šílenosti 1-10 hrdě sahá po dvanáctce. ()

MontyBrogan

Nová doba, už aj krátkometrážne filmy sú prehypeované! Snedý a zachrípnutý mix Toma Cruisea s Barry Pepperom vykonáva počas 30ich minút všakovaké akčné kúsky. A popritom aj hláškuje, čuduj sa svete! Celé je to také dystopicky 80kové, až sa mi z toho roluje tetris vo vrecku. ()

rikitiki

Parodie na 80tky, jejich styl, blyštivost i hýřivost. Chvilkami to trochu ztrácí dech, třeba tanečně zabijácká scéna v Hitlerově sále je přetaženě dlouhá, chvílemi jsou vtípky prvoplánové, ale jako celek je to velmi vymazlená raritka. ()

anais

V podstatě podobná úroveň a kvalita jako Rodriguezův úsek projektu Grindhouse nebo následující filmy o Machetovi. Zásadním rozdílem je ale způsob financování (Kickstarter), zcela fandovský základ, a vůči obsahu přiměřená stopáž, kterou ta videoklipová retrosmršť naplní tak akorát, aniž by začala nudit. ()

jonyyy

Takovou absurdnost, s takhle podmanivýma efektama a vizuálem, ze kterého jsem měl bradu až na zem, jsem neviděl od.....no dobře....Mad Maxe před dvěma týdny, ale předtím roky ne! Nejhorší a zároveň nejlepší vizuální efekty v historii filmu. Oskara za kraťas pro Kung Furyho! Krátkometrážní událost desetiletí. ()

hansel97

Já fakt nevím, ale občas mi připadá, že obyvatelstvu csfd k naprosté spokojenosti stačí, aby to bylo barevné a hýbalo se to. Pár vtipů tam bylo no... ()

eraserhead666

Jsem hrdý milovník takřka všeho osmdesátkového, ale tohle bylo čiročiré utrpení. Jediné, co na tom filmu za něco stojí (dobře, kromě náckovského mustache rozhovoru) byla hudba. Ta byla naprosto parádní. Takže pokud se někdy zblázním a půjdu do toho znovu, tak jedině se zavřenýma očima. ()

Fassbender a Kung Fury 2

Fassbender a Kung Fury 2

13.02.2018

Před třemi lety uchvátil svět půlhodinový film Kung Fury od Davida Sandberga. Osmdesátkový úlet o policajtovi, který musí s pomocí Thora a dinosaurů porazit Adolfa Hitlera (a to je jen začátek!), se… (více)