Zatím se nad tím vším vysoce vyjímá Klára Melíšková. Krobotovi museli něco píchnout, protože moc nechápu to jeho nehraní. Na Voříškovou se stále dobře kouká, ale poslední dobou zjišťuji, že to je vlastně to jediné na ní dobré... Ani ten její chraplák mně už tak nebere. Nasazení lidí z Dejvic měla být asi sázka na jistotu, možná je to jen náhoda. Každopádně tento team celkem hraje sehraně. Nad scénářem jsem se ale párkrát musel zamyslet a pokud takhle funguje policie, tak roubík z hajzlštětky je ještě to lepší co nás může potkat... Hodně slušný je hudební doprovod, zvláště ta různá sóla na čela uměla atmošku vyšponovat ještě o jeden level výš. A to se u filmové hudby cení. * * *(18.1.2015)

• Aky

Jarchovský se prý někde vyjádřil, že to má připomínat severská krimi dramata. Nepřipomíná.(27.1.2015)

První část: Slušná podívaná. Nejvíc zatím zaujala asi postava Krobotova detektiva. Škoda, že tam nebyla víc. Druhá čast: Zde mi přišla přesřelka udělaná celkem nezajímavě. Třetí část: Zde už jsme se dočkali vyvrcholení a vysvětlování - to jsem si představoval trochu jinak.(12.1.2015)

• golfista

Hmm .... tak .... buď jsem se zbláznil já, nebo Hřebejk s Jarchovským. Anebo zmagořili všichni dramaturgové v ČT ? ... Stupidní scénář, nevhodně obsazení herci kterým nevěřím ani slovo, uměle natahovaná stopáž nic neříkajícíma scénama atd. atd. ---- Omlouvám se za můj komentář po druhém dílu. Až u třetího jsem pochopil, že šlo pravděpodobně o komedii. Proto musím hvězdičku přidat (tvůrci to ale mohli avizovat dopředu, aby nedocházelo k takovým "nedorozuměním")(18.1.2015)

Detektivka se zápletkou silně přitaženou za vlasy. Zvláštní přístup k hercům, z nichž někteří hrají zcela vážně a jiní dělají humor prakticky každou svou větou či pohledem. Snad nejlépe to vyvážila Klára Melíšková.(27.1.2015)

• - Ve druhém dílu je během scény svědectví doktora Richarda Fořta (Martin Kyšperský) magnetofon několikrát střídavě zapnutý a vypnutý, přestože nahrávání nikdo nezastavoval a znovu nespouštěl. (milaneg)

• - Dům, ve kterém bydlí manželé Pánkovi (Marek Taclík a Kateřina Winterová), stojí nedaleko centra Olomouce na staré silážní věži. Majitelem je olomoucký podnikatel Radim Králík - toto atypické bydlení s rodinou celoročně využívají. Dům, který Olomoučané nazývají Orlí hnízdo, získal několik architektonických ocenění. (Charlizee)

• - Ve druhém díle, kdy sedí vyšetřovatel Mráz (Stanislav Majer) v kavárně se svou exmanželkou a dcerou, sedí u vedlejšího stolu vlevo autor románu "Případ pro exorcistu" Michal Sýkora. (Charlizee)