HanLiuKun odpad!

Neuvěřitelná blbost a ztráta času, film je vhodný snad jen pro puberťáky, co si budou užívat množství sprostých slov. ()

EvicaSovica

Naprosto brilantní p..ovina. Ale tak brilantní, že jí dávám 5 hvězd. Po 5ti minutách filmu mi došlo, proč je tento animák dostupný až od 15ti. Přes hodinu kupa sexuálních narážek, teplý Tacos, teplá Tortilla, naprosto "genitální". O scénáře nemluvně. Kdo u toho v kině žral popcorn a pil colu, možná se nad tím dokonce i na chvíli zamyslel. Pro mě dokonalá oddechovka, 89 minut smíchu a nejedno překvapení, hlavně závěrečná "swingers party".. no prostě konec. Hovadina na entou, ale plná mega hlášek, vtipů, vulgarismů a všeho "nad 15". ()

r3musko

Škoda nevyužitých možností. Výborný námet zabíja priemerné spracovanie. Nebolo to ani tak vtipné, ako odvážne, ale práve za tú odvahu dávam o hviezdičku naviac. Dúfam, že sa dočkáme viac podobných filmov. ()

Vampirosa

Tak tohle jsem ještě nežrala.. :D Všudypřítomná nadrženost a sprostá slova mě nečekaně překvapily a nejednou dovedly k nevěřícným pohledům. ()

Cezar209

relativne tazko nieco k tomu napisat kedze vysloviac nahlas co si myslim znelo by to min schizofrenicky :o))) koniec koncov je to animak ale urcite nie pre deti (hned v uvode to "jemne" naznacuje slovnik postav :o))) ) ale pre dospelych aj to ...skor pre liberalne obecenstvo ako to konzervativne. Zivot potravin v nakupnom centre nie je taky "bezstarostny" ako sa moze na prvy pohlad zdat :o))).Ak si predstavite "bezprostrednost" sacha baron cohen-a tak obsah scenara resp slovnik potravin je cca na tejto urovni :o) orcite ak sa chcete dajme tomu ...zabavit.. :o) je nutne odpojit si jednu cast mozgu pojednavajucu o intelektualnom zazemi vasho ja..a potom sa to da a dokonca aj celkom slusne :o) ()

JerryPilsen

Ojedinělý počin plný vtipných narážek a parodií na dnešní konzumní společnost.Navíc si dobře utahuje z náboženství,takže jsem přežil i všechny obscénosti.Zvrácený divák si přijde na své. ()

evitasworld

Naprosto nechutný, zvrácený a absurdní film, na který jsem se nechala nalákat díky vtipnému traileru (mimochodem nejlepší scény najdete právě tam). Zbytek a v podstatě celý děj nestojí za nic. Ten kudrnatý hovňousek si asi řekl: „Animák pro dospělé? Musíme tam narvat haldy sprostých slov a trapných dvojsmyslů (a neustále je opakovat!), drogy a hlavně sex! Ehm....jídlo je přece velmi sexy (¿)....“ Osobně mám velký problém s „humanizovanými“ zvířaty v animovaných filmech..např. prsatá kachna s dlouhými vlasy atp. - teď se ale na první příčku mého pomyslného žebříčku filmových absurdit a trapností dostávají kopulační pohyby potravin. Fuj. ()

Marrakech86

chtěl jsem dát odpad, ale nakonec těch 20% mi přijde dobrých. Nějaká snaha v tomto filmu byla, ale parazitovat na vulgarismech, který chvilkama nejsou ani vtipný...pořádně jsem se zasmál tehdy, když jsem viděl záverečné titulky ()

maxs

Když nasednete na správnou kolej, budete se u filmu plného vulgarit, dvojsmyslů a humoru zabržděného pubescenta královsky bavit. Příběh asi na Oskara nebude, ale úplně vidím řadu 30tníků a 40tníků, jak se na hodinu a půl myšlenkově odprostí od svých problémů a vytlemí se xmrti :D A wo to asi šlo! ()

sonika22

Na začátku bych nevěřila že tomu dám tři hvězdy, jinak než sprostě se tam v podstatě nemluví asi po půl hodině jsme to chtěli vypnout, ale nakonec jsme to museli dokoukat. Bylo to tak blbý až to bylo nakonec neskutečně vtipný 😂😂😂 ()

Vytocenej

Je to píčovina. Ale já mám píčoviny rád. Jen mě zklamalo, že je to naprosto bez napadu, bez pointy. Prostě jen hromada dementniho zboží z Teska běhá po krámě a nadává, mluví sprostě, kdy toto vše skončí grupáčem všech regálů, což bylo asi jediny, kde jsem se zasmal. Dobra šedesáti procentní oddychovka :) ()

Alagaesie

Jsem si řikal, esi pude o horký psy. Pubertální frky párků, žemlí, mlejnku, mustardu, či pacifickýho pseudoduntu jsem přetrpěl jen, abych moh hodnotit. Nejvíc bavil asi Abdul a Ohnivá voda hulící z kazoo. Tequila byl vtipnej, bohužel jen krátce. A mexikánci vostrý amígos. Chudák párek. ‚Kde mám já nohy?!‘ ‚Hummusův přítel je i mým. Ne, táhni mi z oči!‘ Hawk-sorbitol maltitol xylitol manitol uhličitan vápenatý lecithin, rostlinný glycerin a mastek (tfujtaxl to je název!) byl supr cápek! ‚Dvacet let jsem strávil pod stolem geniálního vědce!‘ A ten animovanej vozejk ... (!) - ‚To mi ho zatoč!‘ To se dělá zákazníkům? Útok colou bezvadnej! Horseradish - to mě poser! Brána slušná. Nečekal jsem, že mě food-porno tak pobaví. ()

cmeldova odpad!

Úchylné, trapné, sprosté, ujeté, podle mě je to tvorba několika vyhulených mozků co se nudí..ukázky navnadili, film neskutečně zklamal. I přes to, že filmaři upozorňují na to, že je snímek pro dospělé, mi celý film přijde neskutečně úchylný ()

sunny.day

Tak tohle jsem nečekala. Věděla jsem, že to bude "tak trochu jiný" animák, ale tohle? Shrnula bych to asi do "sprosté, vtipné, neotřelé, předvídatelné, ale naprosto originální", právě díky té originalitě námětu dávám 3 hvězdy, jinak naprosto nic pro mě. Animáky mám spojené zkrátka s "disney" pohádkama a jimi podobnými :) Tohle stojí naprosto mimo :D Sprostý, vážně sprostý :D ()