Merrin odpad!

Tohle měla být sranda? Asi po 20 minutách jsem to chtěl vypnout. Kdybych měl čerstvou občanku, tak věřím, že se chlámu tak hodně, že by mi z toho prasknul pupek. Bohužel, občanka už novotou nesmrdí a pár jsem jich už vyměnil. Tento film se snaží zaujmout svým dějem, který prakticky neexistuje. Film je sprostý a ničim nápaditý. Opravdu se nedivím, že to není vhodné pro děti. A pokud by to chtěl dětem někdo pustit bez zvuku, tak smažte na konci tu gangbang akci, kdy to tam dělají všichni se všema. Pro mě odpad. Nehorázná kravina. ()

Mckay

Originální a podle mě tato rádoby pohádka vstoupí do historie kinematografie.Hlavně díky poslední scéně ( doted nevím jestli to už nebylo opravdu moc ) a Sthepnovi Hawkingovy.Hlášek je tu spousta ,ale jedno mínus to přeci jenom má a to že postavičky se za každou cenu snaží mluvit sprostě.Jinak originální animák pro dospělé , který vybočuje. 80 % ()

Blind307

...nuž už som dávno nevidel niečo také absurdné...mňa zaujalo viac len náznaky politicko nekorektných poznámok, ale kedďže ich bolo také minimum tak to tam ani nemalo čo robiť....nuž nejaký dej to malo, ale bez nejakých "vysvetlení" prečo tade a prečo?...ajkeď tmavý roh s "bibliotékou" malo zmysel v príbehu...nuž na 3 uchechtknutia ma to teda nerozosmialo...čo už... ()

AlesKrc1

Epochální zvěrstvo a to myslím jen v tom nejlepším slova smyslu . Pokud milujete seriály jako South Park nebo třeba Lucky Louie tak je to filmeček přímo pro vás . Perverzní humor,plno sprosťáren a narážek na vyznání jakékoliv víry . Finální sex scéna je prosté a čiré peklo u kterého jsem se neudržel a vybuchnul smíchy ()

MilanM76 odpad!

Nech sa nikto nehnevá, ale toto je odpad plný vulgarizmov a zvrátených myšlienok. Tak si prestavujem film, ktorý natočí puberťák ktorý pozeral týždeň vkuse porno a už dva roky nesexoval - jednoducho má miesto mozgu hormóny... ()

verbal_cohle

Velké zklamání. Moc fekálního a sexistického 'humoru'. A to vadilo i mně jakožto člověku perverznímu a zvrhlému. Všeho všudy jsem se zasmál asi dvakrát. Dokonce jsem na pár minut u filmu usnul, probrala mě až grupač party na konci. ()

vyhnalek

Bude to klišé, ale přirovnám to k South Parku, protože je to stejně plné vizuálních nápadů, sprostých slov a celé je to jedna kulometná palba. Možná ještě lepší než v kině, je pustit si film doma a občas si film zastavit, nebo si pustit zpátky některé scény, které jsou plné spoustu drobných vtípků v pozadí. Protože jsem slušný chlapec, tak přeci nemohu dát takhle sprostému film pět hvězdiček ;-) ;-) ;-) ()

Asgard

Seth je mizernej scenárista a ještě horší komik. Smysl pro humor má zamrzlej z puberty a podle toho jeho filmy vypadají, včetně tohohle kousku. Co ale od filmu s názvem "Sausage Party" lze asi tak čekat, že? Nicméně námět skvělej a bylo tam pár vtipných hlodů, ale nakrmilo by to tak pětiminutovej sketch. ()

Kresloun

kdybych se na to nedíval v práci, v pracovní době, se třemi kolegy, pivem a chipsy, tak bych to asi nedokoukal, ale takhle to byla neskutečná podívaná a všichni jsme se parádně bavili. Na druhou stranu, koukat na to sám - vypl bych to po deseti minutách. ()

Mrliš odpad!

Tak to byla pěkná ubožárna. Gejzíry sprostých výlevů, které nejsou vůbec vtipné. Příběh nic moc. Druhá půlka filmu už opravdu silná nuda. Pořád to samé dokola. A závěrečný grupáč (který měl být asi vrcholem vtipnosti filmu) byl otřesný. Někteří tvůrci mají opravdu místo mozku řádnou GUMU. ()

Adushka91

Obávám se, že to na mě zanechalo nesmazatelné stopy a můj život, už nikdy nebude jako před tím :D Duo Franco a Rogen mě asi mělo varovat, ale nechala jsem se uchlácholit animací - vždyť je to animované, tak to bude neškodné. Nebylo :) Po celou dobu jsem nevěděla co si vlastně o filmu mám myslet a a po dokoukání mi běželo hlavou jen "WTF?!". Nicméně i tak doporučuju film vidět, druhý takový už ve svém životě nejspíš neuvidíte :D ()

Benoit

* za nápad, * za potravinové masakry a * za úchylné hlášky. Víc ale už ani ťuk! Na podívání to šlo, ale to je asi vše.. ()

Stalker85 odpad!

Když jsem to dokoukal, měl jsem pocit že mi IQ kleslo pod hodnotu 70 bodů. Pak mi došlo že přesně to je ta mířená cílovka...pubertální výrostci s IQ jako makaron, kteří maj ,při nejmenším hodinový, výtlem když se něko jen slovem zmíní o sexu nebo pohlavních orgánech...a když je to vše ještě vulgárně řečený, pak to je ten správnej nářez a ta pravá sranda. No..jsem hrdej že mezi ty vypatlance kterým se tohle bude zdát jako velká zábava nepatřim. ODPAD ()

Martin_Kreml

Zprvu jsem čekal komedii s občasnou dávkou černého, rasistického humoru ale pletl jsem se, není zde snad ani jedna scéna která by byla bez nějaké úchylně věci. Upřímně film se mi líbil, ale jako jednohubka ()

stret odpad!

Neprekonateľná nuda a zívačka sa dostavila už pri prvej pesničke. Neuveriteľne odfláknutá animácia, excelentne priblblý príbeh a scénár. Trapný - WTF - humor na úrovni a vtipný akurát tak pre nadržaného pubescenta. Že to malo mať konotácie na víru / náboženství? Ale trt. Sledovanie tohoto filmu u mňa vyvolávalo neznesiteľné pocity úplne premrhaného času. Nie, nemám nijaký problém s vulgaritou alebo nekorektnosťou, skôr naopak. Musí byť ale aspoň trochu zmysluplná, nie aby tvorila samoúčelnú podstatu obsahu. Seth Rogen. Zdá sa, že mu chudákovi žiadna dosiaľ nedala, čo je smola pre ľudstvo, lebo potom zamoruje takýmito pubertálnymi nadržanými blbosťami. Keďže Rotten Tomatoes nemá na moje hodnotenie žiadny vplyv, hodnotím to ako čistý odpad. V tomto filme nie je nič, čo by oprávňovalo dať lepšie hodnotenie. ()

Vaclav.Krali

Tohle byla celkem slušná jízda.Slovo "slušná" ovšem neplatí na 100%. Vulgarit je ve filmu víc než dost a kolikrát mě to samotného šokovalo, protože podobnej slovník jsem v jiném filmu nikdy neviděl-neslyšel. Každopádně to má vtip, spád a dobrej nápad....Rozhodně nedoporučuji dětem a puritánům. ()