mikomus

To byla paráda!!!?? První animák u kterého jsem se snad ani jednou nezasmál, pěkná nuda a měl jsem teda co dělat abych to dokoukal do konce, moje žena u toho usnula a teď ji docela závidím!!! Možná kdyby mi bylo 12let, tak by mě to bavilo, ale kdo ví? ()

Lucy39

zřejmě nejvulgárnější animák všech dob. Původní potenciál vtipného námětu, kdy se žemle a párky touží z obchodního domu dostat do vysněného světa svobody, aniž by tušili o nebezpečí , že budou snědeni, tvůrci zabili enormní záplavou těch nejhrubších vulgarismů, které Vám přijdou na mysl. Erotika z plátna stříká na střídačku s kvanty hořčice, rozbitých potravin a vaginálního gelu. Jen Bůh ví, pro jakou cílovou skupinu tvůrci Sausage Party 2016 tohle dílo tvořili. 1/10 ()

Dr.S

Ani si nedovedu představit co se honilo řežiserum v hlavě když byli schopni natočit něco takového. ()

Denzen

Rogenova partička v animovanom filme? Môže byť, bohužiaľ nie všetko funguje tak, ako to bolo zamýšľané. Napríklad celé to zdrogované videnie potravín s rukami a nohami bolo divné a najviac ma sklamalo, že z 80% sa všetko odohrávalo v supermarkete. Takú vzburu potravín ničiacich celé mestá, to by som si hneď pozrel. Ale inak stále perfektná zábava s pár neuveriteľne vtipnými scénkami. ()

ErzebethB odpad!

Bože, bože.... na tohle jsem neměla ani po půl lahvi Tullamorky. Sprostý a nechutný animák, který měl zůstat v hlavě toho zhulence, co to vymyslel. ()

ZionelloSVK

Celý tento počin sa zrejme má zapáčiť tomu kto rád experimentuje a má rád experimenty, ale v tejto hnusnej, zvrátenej a nechutnej dobe, keby by až tak divné všetko to nechutenstvo nebolo, ale v tejto dobe sa k tomu ľudia aj otvorene hlásia a príde im to neskutočne in byť zvrhlý a nechutný a všetkým naokolo ukazovať ako som cool, mi nepríde práve originálne tvoriť podobné nezmyselné a nezmyselne zvrátenosťami prepchaté anti príbehy, plné nezmyselných a nelogických scén, zbytočných animácií, bez ktorých by dej nič nestratil a na konci fakt pregangbangované nechutnosti. Za mňa dve hviezdičky, pretože občas, ale naozaj občas sa nejaká scénka podarila a bola vtipná, ale skôr som sa na to celé pozeral z výrazom ako keď sa vám niekto snaží nahovoriť že diesel je finančne náročnejší než benzín. ()

Lookass85

Zasmáli jsme se ano, občas kroutili nevěřícně hlavou to ano, občas zůstal ve vzduchu viset otazník jako fakt ? Ano... na to vypnout mozkové buňky a nechat se trochu strhnout do světa kreslených zvrhlých párků a housek? Ale ano. Jednou stačilo pravda, konec mě teda osobně hodně překvapil ač se to po průběhu animáku už moc neočekávalo. Ale ve finále po shlédnutí nutno ocenit snahu nebrat některé věci příliš vážně, stereotypy o náboženství nebo nějakých příslušnostech jsou přímo stavěny na to aby si z toho někdo dělal srandu, stejně tak jako homofobní společnost vnímá párky s párkama že... Pokud za tím vším sprostým kresleným obalem najdete takové přidané hodnoty možná to tomu dá trochu větší rozměr, pokud ne tak uvidíte hooodně sprostou a ujetou pohádku pro dospěláky ()

illilay

Nic vulgarnejsie som este asi nevidela a uz to ani vidiet nechcem... ak ma vsak niekto rad perverzny a vulgarny humor, tu je ho viac nez dost ()

HSGID odpad!

Totálny odpad!!!!!! Normálne som v kine žasol ako sa na tom ľudia zabávali a pýtal som sa sám seba či som náhodou v poriadku, keďže to všetkých tak strašne bavilo. A totálne znechutenie prišlo na záver, ktorým bola záverečná scéna to už bola posledná kvapka. ()

Petra.Dusbab

Buchty a klobásy - na tento animovaný film jsem se moc těšila, ale pak přišlo veliké zklamání, film již od začátku na mě působil dojmem, který i přes recenze ostatních jsem si nepředstavovala, sprostý, vulgární a celkově hrubý, i přes to měl film i světlé stránky, jako se mi líbil hlavní příběh filmu a celkový nápad, animace byly také moc pěkné a přesvědčivé, jinak mě film ale opravdu nezaujal, proto dávám 3/10. ()

Welington odpad!

Nejsem takový intelektuál, abych se tu oháněl květnatými slovíčky a tituly. Možná jen těmi, které mi pomohla vymyslet moje kamarádka Nora z kliniky pro duševně choré. A ani jí to moc nežeru, poněvadž ten diplom je na toaletním papíře, avšak jako imbecil mám pocit, že mám právo, snad dokonce povinnost říci, že jsem byl hluboce zasažen a ne zrovna v dobrém slova smyslu. Něco tak zvráceně úchylného, absurdního a pitomého, jsem ještě neviděl. Něčeho tak nechutného, co mi celou dobu kope do hlavy a snaží se být rádoby vtipné, jsem svědkem ještě snad opravdu nebyl. Netušil jsem, že se tento film pokusí jít touhle cestou, ale kdybych to tušil, asi bych se mu vyhnul a nesnažil se jej napotřetí zkoušet dodívat v domnění, že vůbec za něco může stát. ()

BigJohn02

Docela prdel, akorát mi nějak uniká, proč se to česky jmenuje "Buchty a klobásy", když je to romantický příběh o lásce párku a žemle... Že by zase nějakej kreativní ultrapíčus neschopnej jiný realizace? ()

Richmond odpad!

Nevkusná americká p*čovina. (Pardon za výraz ale lepšie slovo mi nenapadlo). Drbnutý námet s nevkusnou animáciou a nulovým príbehom. 0% ()

Nyrahe odpad!

Tak táto lahôdka bola pre mňa asi najväčším filmovým sklamaním najmä z dôvodu, že som sa na tento výtvor ohromne tešila podľa sľubného traileru. Málokedy si naozaj poviem "na toto proste musím ísť do kina" a strhávam lístky na kalendári kedy si budem môcť konečne "zgustnúť". To, od čoho som očakávala že bude vtipným animákom pre 15+ publikum so zaujímavým nápadom skončilo ako neskutočne trápny pokus o akože zábavne zobrazenie sexom personifikového jedla rôzneho druhu, obzvlášť záverečná scéna bola momentom kedy som zvažovala úrýchlené vyhľadanie východu z kinosály avšak vedela som že to potrvá najmenej ďalších 20 sekúnd čo bola však príliš dlhá doba na sledovanie tohto foodporna tak som zhodnotila že jednoduchšie bude sa proste prepadnúť pod čiernu zem. Moje modlitby však neboli vyslyšané a tak som musela pretrpieť zvyšok tejto parády až do záverečných titulkov, ktoré boli pre mňa skutočne vykúpením. Film hodnotím s riadnym odstupom avšak myslím že už len to že si z neho nič iné okrem fakt sprostých úchylných a trápnych scén nič iné nepamätám hovorí takmer za všetko. Možno môj "odpad" ovplyvňuje aj diametrálny rozdiel medzi očakávaním a realitou avšak nemôžem dať ani jednu hviezdičku nakoľko by som ju sama pred sebou nevedela obhájiť. Možno tak za trailer. ()

stuj

Originální nápad s trochu obhroublejším jazykem. Dobře, s hodně obhroublým jazykem. :) Ale vtipný scénky se tam našly, takže co. ()