Když je manažer rizikového milionářského investičního fondu James King (Will Ferrell) dopaden za podvod a má jít sedět do San Quentinu, dá mu soudce 30 dnů, aby si mohl dát do pořádku své záležitosti. Zoufalý James se obrátí na Darnella Lewise (Kevin Hart), aby ho připravil na život za mřížemi. Ale navzdory Jamesovu názoru na motorkáře, Darnell je tvrdě pracující živnostník, který nikdy nedostal ani pokutu za špatné parkování, natož aby byl kdy ve vězení. Oba muži společně dělají všechno, aby se z Jamese stal „tvrďák", a během této přípravy zjišťují, jak se v mnoha věcech mýlili - včetně názoru jeden na druhého. (Freeman Ent.)

Acrobat odpad!

Zdegenerovaná 25. hodina pre......., či? Calm down s riťami, vtákmi, nadávkami, účelným znehodnocovaním. Get the f... off! (videné 20.07.2015,BDrip) ()

Kingjiri

Will Ferrell a Kevin Hart vytvořili dvojici, na který se dalo slušně stavět. Je však škoda, že scénář nedokázal pořádně zužitkovat hlavní námět (ačkoliv se pár dobrejch gagů objevilo) a neobsahoval víc "Rkovejch" scének. Palec nahoru za vtipnej a nepříliš hollywoodskej závěr. Obstojná žánrová jednohubka s nevyužitym potenciálem. ()

E lan

Překvapivě zábavná podívaná s jinak pro mne neoblíbeným Ferrellem. Několik scén je vyloženě chechtacích když člověk přistoupí na jeho nechutný humor. Navíc příběh je ve finále jednoduchý ale s příjemným nádechem... ()

blans

Will Ferrell v roli Jamese Kinga ztvárnil svou roli v tomto snímku velmi kvalitně a vtipně. Prvních 30 minut filmu pro mne bylo poměrně nezáživných, ale později se film začal vyvíjet k lepšímu. Strach hlavního hrdiny z vězení byl průměrně zahraný. Nejvíce jsem si užila část filmu, ve které trénoval fyzičku před nástupem do vězení. Celkové hodnocení 69% / (viděno: TV) ()

rublik05

Kombinace přehrávajícího Willa Ferrella a šíleně ukecaného Kevina Harta se zdála jako zajímavý nápad, který podle mě až tak úplně nevyšel, bohužel. Jednak mi přišlo, že občas to už fakt přehánějí a některé scény jsou úplně absurdní, dále si nešlo nevšimnout, že postupně filmu těžce dochází dech, ke konci již vyloženě nudí, hluchých míst však má daleko více. Jako nenáročná lehce primitivní oddechovka Zocelovací kúra funguje docela dobře, nic víc však od ní rozhodně neočekávejte. 6/10. ()

RAFT

Docela dobrá komedie je sice pravda,že takovýhle filmů sme tu měli asi víc.Trochu mi to připomínalo ,takového staršího bratříčka Ten největší možná asi tu bral režisér nápad jak udělat průměrnou komedie s hlavním hrdinou Will Ferrell .Tohle byla taková ta nenáročná komedie s humorem.60% ()

3mates33

Will Ferrell a Kevin Hart nemôžu sklamať. Tento film posunul tieto obohraté témy o level vyššie(v tom dobrom). Určite sa zasmejte. ()

Stanix

Kevin Hart je dobrej a Ferrellovi luxusně přihrává, todle se celkově povedlo. Stupeň demence Willovy postavy na max. ()

papadoce

Začína ma bolieť srdce, keď musím dávať komédiám Kevina Harta nízke hodnotenia. On totiž Kevin Hart je jediný svetlý moment filmu. To naopak Ferrell je vysoko nesympatický anti vtipný kokot. Námet možnože nie je až taký tupý, ale jeho prevedeniu niečo chýbalo, niečo komediálne a to sa neodpúšťa ak tvorcovia tvrdia, že natočili komédiu. ()

TommyDiamond odpad!

Nevtipná, uřvaná, sprostá a rasistická píčovina o bílým zazobaným kokotovi Vilu Farelovi, který má necelý měsíc na to, aby ho přizdisráč a majitel mycího centra Kevin Hart naučil výraz zlýho pitbula a pár cool sprostejch frází. Protože jinak bude jeho bílá povislá prdel muset ve věznici st. Kventyn, která je mimochodem plná nadrbanejch černejch homo negrů, putovat z jedný cely do druhů... Jenže místo ochutnávání slastí americkýho vězeňskýho systému se ukáže, že na Vilíka ušili boudu jeho známý a on může zůstat na svobodě s neporušenou prdelní blánou..... Nic horšího jsem snad letos neviděl a hlava mi nebere jak někdo mohl dát víc než dvě hvězdy. Za mě odpad! ()

Looka

60% Opět slibně rozjetá úchylárna bohužel ke konci vyšumí do průměru. Karamelka se snaží seč může, ale Eddie je jen jeden. ()

elimS

75% - komentář 20ti slovy: Nic originálního co se týče zápletky a možná jsem zaslepen, protože Ferrella "žeru", ale mělo to spád, rasové narážky a dementní vtipy :D ()

Godhaj

,,Three black pieces.“ Dvojice Ferrel – Hart si vzala na paškál všechny možné stereotypy z vězení, gangů, tréninků a ze střetu bohatého a chudého. Vznikla z toho výborná komedie plná ztřeštěného humoru. Nejlepší moment bylo, když se dva černí gangsteři málem porvali kvůli neshodám ohledně penzijního připojištění, nebo co to bylo, co je to tam Ferrel naučil. Velmi příjemně se koukalo na Alison Brie, která tu svou zlatokopku zahrála nejvíc sexy způsobem, jak jen to šlo. Také mě potěšilo, že se příběh nesoustředil na krimi linku hledání viníka, ale právě na přípravu na pobyt ve vězení. Get Hard je parádní odreagovávací film. ()

vieriX

Will Ferrell je vážně hovado každý jeho film je šíleně ujetý a tenhle na tom není jinak. Ještě je mu tu k dispozici Kevin Hart což je nastupující generace a taky umí řádně zatopit pod kotlem. Šílené scény jsou tu skoro pořád a příprava floutka na basu aby z něho neudělali holku pro všechno je tu skvělá. Nehledejte tu nějaký scénář nebo příběh ten je klasicky lehce podobný filmu Big Stan. Za mě 100 minut zábavy a oddechu. ()

Vykuk

Docela fajn námět, doufal jsem, že se zase po dloooouhé době (po Křižovatkách smrti apod.) u nějaké americké komedie zasměju a moc to nevyšlo:( Spousta stupidních nadávek, které ve velké míře už fakt otravují, trapné situace (škleby, křik a "cool" mjůzik to fakt nezachrání), prostě celkově nevyužitý potenciál... škoda. ()

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

Shakespearovská rivalita po ferrellovsku

02.12.2014

Will Ferrell se naposledy objevil ve dvojce Zprávaře a příště ho uvidíme v komedii Get Hard, kde si zahraje milionáře, který se svědomitě chystá na pobyt v base. Na cestě pak má i ztřeštěné… (více)