"Zažila jsem konečně ten pravý orgasmus?" Podobnou otázku si časem položí každá dívka s určitou mírou podezřele nejednoznačných praktických zkušeností v oblasti sexu. Tři nejlepší kamarádky Ingen, Victoria a Lena jsou sice sexy a navíc chytré, ale snad díky Amorově škodolibosti jsou právě jejich milostné zážitky naplněny spíše než spalující vášní veselými historkami s předčasnou pointou. Ne, že by nápadníků bylo málo, ale umění milovat v středoškolských osnovách nenajdete. V takovou chvíli může vzít frustrovaná dívka do vlastních rukou nejrůznější pomůcky, nebo svůj osud. Podnikavé přítelkyně se pustí do hledání ztraceného orgasmu s pružností osmnáctiletých a důkladnou teoretickou přípravu testují v praxi. Zatímco Ingen jde na věc s přesností téměř vědeckou, Victoria vidí cíl v kvalitě zrozené z kvantity a Lena romanticky věří, že první velký orgasmus ji přinese první velká láska. Přes nečekaná dobrodružství a řadu komických úskalí dospěje hledání ztraceného orgasmu u všech tří kamarádek k překvapivě působivému vyvrcholení. (oficiální text distributora)

Gemini

A víte že to vlastně ani nebyla taková hrůza jako jsem si myslel? Tím že jdou Mädchen, Mädchen trochu jinou, poněkud slušnější cestou, si rozhodně nepohoršily - srovnejme s Kluci To Taky Chtěj, Kalhot v Pozoru a podobných...podobných. Třetí hvězdička je za to, že se v Německu podařilo najít tři dívčiny nadprůměrně milého vzhledu;) ()

MartyMcFly89

Nemám rád teenagerovské komedie. Proč ? Snaží se ukazovat život takový, jaký podle nich je, což vůbec není pravda. Jednu hvězdičku nedám, protože je to lepší než druhý díl. Dokonce jsem se u toho tak trochu bavil a fandil různým hrdinům (na tu blonďatou, nehezkou kr~vu jsem se upnout nemohl, i když to měl být hlavní chyták filmu). To samé, jako Klub Sráčů, trochu mě to bavilo, trochu to patří k tomu lepšímu v oblasti teen-comedy. 25%. ()

Dinoo

Ale nie ! Nemecký film o sexe? Je to príšerná hrúza snaď jediný dôvod prečo nedávam odpad je scénka s orgazmom na bicykli to je jediná scénka ktorá ma ako tak dokázala pobaviť. Inak nevidím na tomto úchylnom snímku nič zaujimavé a toto teda podla mňa určite neni film pre teenegerov kde by sa niečomu mohli priučiť alebo zasmiať.. ()

_DAVE_

Vcelku prijemna teenagerska komedie ktera nejde tak daleko jako treba "Prcicky" a tudis se nemusite divat na plnymi dousky vypitou sklenici se spermatem a podobne. Vic mi taky sedi "evropsky styl".. Rozhodne od toho ale necekejte nejake moralni poslani nebo neco podobneho, je to film hlavne pro pubertaky a ti si na takove veci moc nepotrpi.. ()

merigieren

Poděkujme mikroshitu, jehož produkt jsem si zas po pár měsících pustil (systém na hry) a hned mi nodík začal hlásit trojany, o pár minut později došlo na proklínání Matlabu, Oraclu a jinejch úžasnejch programů s milióny souborů. No a při čekání došlo i na tuto nezáživnou komedii, i když to má i světlé chvilky s Lenou :-). Win a tohle má něco společného, už nikdy je nechci vidět... ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu