Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

geek.ondra

Samozřejmě že je to špatný, laciný a ultradebilní. Nicméně každým dalším pokračováním beru trojku čím dál tím víc na milost. Přece jenom oproti těm zrůdnostem co přišli potom je to ještě stále koukatelná rodinná kravina. 3,5/10 ()

Realmond

Tohle je další pokračování kde už bohužel nehraje Macaulay Culkin, hlavní hrdina tady bohužel nedosahuje zdaleka kvalit jako Macaulay Culkin, ale i tak mě tohle baví a pro celou sérii Sám doma mám prostě slabost. ()

RajAthen odpad!

Ukázkový příklad nesmyslnosti pokračování par excellence, které nemá v předchozími díly nic společného, krom defenzivní pozice jednoho spratka. ()

FireTight odpad!

Žádné velké sympatie k celé sérii Sám doma nechovám, ale uznávám, že s Culkinem v hlavní roli se to ještě dalo vydržet (i když se zavřenýma očima). Jenže tady Culkin není a stejně tak tam není ani nic dalšího, co by mě donutilo hodnotit jinak než odpadem. Zkrátka: slabé, příšerně slabé, že se ani těm různým držkopádům smát nebudete. ()

Durgas odpad!

Tak som bol zvedavý, kam až môže táto už od počiatku trápna myšlienka klesnúť. Veľmi hlboko. Chlapča chráni supertajný supernebezpečný čip, ktorý vyzerá ako doska plošných spojov letovaná štvrtákom na základke, pred kvartetom teroristov, ktorí sú natoľko tupí, že sa nechávajú od tohto dietka systematicky nachytávať. Čo dodať... ()

Acrobat odpad!

Tragický drvivý dopad (ne)nechal dlho čakať a snehový zvoz drevenými saňami po predošlom autorstve dopadol horšie ako zle. Varenie kapra vo vode a v hlave chlad ako na náhrobnom kameni. Raja páľ do hája! žiada sa povedať, lenže prejaviť čo len náznak hnevu, či iného pocitu je trestuhodné mrhanie vaším potencionálom - zlom, dobrom av akomkoľvek. A tom to je. (videné 25.12.2015, JOJ) ()

TomJ odpad!

Tento diel len vrha zly tien na predchadzajuce 2 diely s Culkinom. Nie je tu nic nove a navyse je to uz aj trapne. ()