poster

Sám doma 3

 • USA

  Home Alone 3

 • Slovensko

  Sám doma 3

Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1997, 98 min

 • Phobia
  *

  Hvězdičku dávám pouze s ohledem na skutečnost, že chodit právě do 1. třídy ZŠ, jistě by u toho má infantilní dušička plesala a všechny ty dementně "humorné" situace by fungovaly, tedy vzbuzovaly holčičkovský smích, jako když se perličky na hajzlu přesypávají. Dětem se holt líbí kdejaká pičárna. Pro jedince s IQ nad 75 je trojka osamělého fakana v domácnosti krystalicky čirým utrpením, navzdory tomu, že smrad v hlavní roli už nemá hubu jak nafukovací panna. 10% za tu představu, že bych to viděla jako poměrně čerstvý odlitek.(19.3.2012)

 • hirnlego
  odpad!

  Hnusný mrňavý fakan + hnusné znásilnění jednoho dětského kultu = hnus, který ani nehodlám dokoukat.(29.12.2007)

 • Stegr
  odpad!

  0% - Tak tohle bylo velké zklamání, Sám doma 1 a 2 byly v dětství mé hodně oblíbené filmy a tak jsem se i na trojku těšil. O to větší bylo mé rozčarování, když se z toho vyklubala naprostá tragédie...(31.5.2007)

 • Djkoma
  *

  Nenahraditelný Macaulay Culkin je touhle dobou v léčebně pro drogově závislé a producenti se ho rozhodli nahradit úplně neznámým a netalentovaným hercem. V podstatě jsem rád, že se to nepovedlo a že brzo Tv Nova dojdou povolené opakování prvních dvou dílů na každý Štědrý večer za posledních 10 let. Také jsem rád, že série Sám doma skončila a tento opravdu tragický film ji nadobro pohrřbil opravdu hluboko.(28.10.2006)

 • salahadin
  odpad!

  Zajímavé...v žebříčku nejhorších filmů se objevují filmy s číslovkou 2 nebo 3. To snad hovoří za vše ne? V tomto případě je postup stejný...jednička je hit režírovaný dobrým režisérem, dvojku a trojku vezmou většinou nezkušení poloamatéři a totálně ji zmrší. Z prvotiny Raje Gosnella se stala skutečně ukázková mršina.(15.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace