Jedenáctiletý Cameron (David Mazouz) se znenadání začíná chovat podivně. Uzavírá se ve svém pokoji, mluví zvláštními pradávnými jazyky a vykazuje i další příznaky posedlosti. Jakmile to jeho matka (Carice van Houten) zpozoruje, spojí se s odborníky z Vatikánu, kteří za chlapcem vyšlou specialistku na podobné případy, která si na pomoc přizve Dr. Setha Embera (Aaron Eckhart) a jeho tým. Dr. Ember má totiž jedinečnou schopnost, kdy při léčbě posedlých osob vstupuje přímo do jejich mysli a v ní čelí zosobněnému zlu způsobujícímu pomatení mysli. Nepovažuje se za tradičního vymítače ďáblů, ale spíše za jistého „uklízeče". A jeho chvíle nastává tehdy, když selhává veškerá dosavadní snaha tradičních exorcistů. A tento okamžik nastal právě u malého Camerona. Dr. Ember vstoupí do jeho podvědomí, v němž démon drží chlapce v zajetí v imaginárním světě snů. Ukáže se, že tento ďábelský protivník je mnohem silnější, než Ember čekal. Navíc jej pronásleduje nejen lstivý a zákeřný démon, ale i jeho vlastní traumatická minulost. Ember musí nasadit veškeré své schopnosti a možná i život, aby přemohl démona a chlapce zachránil. (CinemArt)

Furmi

Najlepšie dva momenty z filmu začiatok a koniec vďaka perfektne zakomponovanému Sail. Inak dosť veľký shit ktorý celkom pôsobí až do konca len vďaka tomu že ho vyprdol Hollywood, byť to od nizkorozpočtových produkčných firiem s týmto nápadom a prevedením čistý odpad. ()

Flopik

Problém tohto filmu je hlavne to, že všetci čakali aká to bude pecka.Ja som si naschvál nič nezisťoval a išiel som do toho s tým že zabijem čas.A milo ma to prekvapilo.Skvelý herci, príbeh samozrejme veľa originálneho tu nevymyslíte ale určite bavil a hudba super.Po hororovej stránke film nenadchne ale kto miluje podobne ako ja vymietačske filmy tak tento mu vadiť nebude.Koniec bol skvelý pokiaľ sa zbytočne ten démon zas neoživil.Ale inak 4* som spokojný. ()

Junys

Dr. Ember má zvláštní schopnost, umí totiž vstoupit do mysli posednuté osoby. Neuznává církev jenže když ho jednou zkontaktuje a oni mu sdělí že potřebují pomoc s posednutým dítětem, tak se rozhodně že jim pomůže. - o něco slabší čtyři ale jinak se mi to líbilo. Hudba kterou byl film doprovázen tak se mi hodně líbila. Je pravda že žádné lekačky tam nebyly ale tak přimhouřím oko. Hlavní postava (Aaron Eckhart) perfektní sympaťák a myslím si že to zahrál dobře ale ti jeho dva ,,pomocníci' ' ,ty mě tam přímo srali. ()

figliar

Zaujímavé poňatie vymietania na štýl Inception v hlavnej úlohe John Constantine. Začiatok pomerne svižne uviedol do deja, ale potom tempo zásadne spomalilo. Film nabral stereotyp svojho žánru a celkom predvídatelne sa uchyloval ku koncu. Ten ma však v dobrom prekvapil a z filmu napokon vyšiel celkom slušný horor. ()

Katcat

Nechápu důvod tak nízkého hodnocení. Je to alespoň velmi dobrý pokus o představení exorcismu trochu jinak. Úplně jinak. Bylo to sympatický. ()

Denila

Podle zdejších reakcí jsem očekávala větší blbost než mi byla nastolena. Příběh nebyl nejhorší, ale je pravdou, že zrovna také nefrčel. Něco tomu chybělo, nějaká ta energie... hodnotit to jako horor bylo by méně hvězd. Myšlenka skvělá, ale zpracování zadrhávalo. Hlavně jsem očekávala nějaký nový prvek, ale žádný se neobjevil. Zda nefungovaly ani černé oči, ani "vyblití" démona... a tak nějak nefungoval ani strach. Na tento snímek asi rychle zapomenu. ()

ANTYCHRYST

Nic nového se nekonalo.. a To mam tak rád vymítání atd.. Myslenka dobrá, ale provedení, ničím nepřekvapí, atmosféra mizivá. Příběh- jednoduchý, postavy mě nenadchli..Nuda... Jednou shlédnout a dost. 25% ()

liberita

Od čias Exorcistu už toľko krát opakovaný motív neprináša tentokrát nič nové a celý film tak pôsobí dosť zbytočne. S nevýraznými postavami len ťažko možno sympatizovať a výkon Aarona Eckharta nepôsobí vôbec presvedčivo. Jedinou osobou, ktorá si tu zaslúži akú takú pozornosť je postava Carine van Houten známej z Hry o tróny. Stopáž je znesiteľná, hoci ak si počas filmu niekam odskočíte a necháte ho bežať, nemusíte sa obávať, že by ste o niečo zasádné prišli. Celkovo by som film v rámci hororového žánru označila ako slabší priemer, ktorý neurazí, ale zároveň ani nemá čím zaujať alebo ako vyniknúť. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Spojit Vymítání Ďábla s Počátkem a udělat z toho "vědeckou" patlaninu se nepovedlo. Aaronovi Eckhartovi a jeho "cool" týmu jsem nevěřil ani prd. ()

sabo5

Příběh o vozíčkáři který se snaží najít démona který zabil jeho rodinu a proto se vydává do snů posednutích. Velmi dobrý nápad a mile mě překvapil ()

blondboss

Hororových počinov je už skutočne veľké množstvo, hlavne tých duchárskych. O tomto snímku sa dá povedať, že je skôr thriller ako horor a opäť je to z dielne exorcistických námetov. Eckhart ale v tomto prípade zahral síce svoju priemernú rolu, ale vo veľmi vydarenom vizuálnom obale a v zásade s dosť zaujímavým scenárom. Bola by možno aj štvrtá hviezda, keby sa z toho námetu vyžmýkalo trochu viac a keby to nesklzlo do tradičného amerického bu-bu klišé. 65 % ()

brasek

Očakávania boli rozhodne vyššie... motív snímku určite nie je zlý, aj keď tento nápad nie je najnovší. Chýba mi tam však napätie a práca s atmosférou... jednoducho čierne démonické oči, otvorená zlomenina, alebo vytiahnuté hrubé črevo z dutiny brušnej už dávno nie sú základným kameňom strachu. Drive exorcistických filmov absolútne nie je cítiť a záver už bola mierna fraška. Súhlasím s názorom, že návšteva kina kvôli tomuto filmu nie je najvhodnejšia. ()

PepusGi11._

Když jsem se chystal jít na tenhle film do kina,neměl jsem vůbec ponětí,co mě čeká,jelikož jsem neviděl ani trailer a o filmu jsem vůbec nic nevěděl...Rozhodně jsem z filmu nebyl zklamaný,ale ani nadšený,byl to takovej zlatej střed za 3 hvězdy...Skvělý výkon od Aarona Eckharta,ostatně jako u většiny jeho filmů...Co mě trošku zamrzelo a za co jsem dal o hvězdu méně bylo to,že toho ducha(parazita),nakonec ani neukákali....Sem tam lekačky,hudba taky dobrá,ovšem musím dát za pravdu kamaradům,kteří byli na tomhle filmu se mnou,tenhle film by měl být v sekci thrillery(misteriozní),ne horory :)...Krásné 3 hvězdy... ()