V původním a velmi poutavém snímku, plném živých hudebních vystoupení, Streep ztvárňuje postavu Ricki Rendazzové, slavné kytaristky, která se ve snaze splnit si své sny o rockandrollové slávě dopustila nepřeberného množství životních chyb. Během návratu domů dostává tváří v tvář své rodině šanci tyto chyby napravit a změnit se. (Falcon)

LencaN

Pokud si film získá moje sympatie i přes to, že uznávám, že nemá zrovna perfektní scénář, tak nemám důvod ho ohodnotit špatně. Nikdy není pozdě mě hodně překvapilo. Člověk, který si jde za svým snem holt někdy neodhadne nebo ani zatím nemůže odhadnout jaké následky to bude mít na jeho další život. O co všechno ostatní ho ten jeden sen připraví. Linda upřednostnila svoji kariéru zpěvačky (i když někde v zapadlém baru) oproti rodině - manželovi a jejím třem dětem. Když došlo k rozvodu její dcery, pozval Lindu bývalý manžel, aby přijela a pomohla mu s tou nešťastnicí. Linda zjiišťuje, jaké chyby dělala, co se jí podařilo, co ne a bilancuje. Linda alias Ricky byla svérázná, drsná rockerka s laskavým srdcem a milovala svoje děti, ale i svůj hudební život. Někdy působila vidlácky, ale většinu času byla legrační a roztomilá. Meryl Streep to zahrála bravurně, role jako pro ni dělaná. Nevím, která jiná herečka by to v 66 letech takhle zvládla. Z Mamma Mia! jsem věděla, jak zpívá, ale ve spojení s tou kapelou to byla bomba. Každá jednotlivá písnička se mi moc líbila, ať už ty předělávky třeba Pink nebo Springsteena, tak i Lindina originální tvorba. A taky mi byla sympatická každá postava, co se tady ukázala. No a na konci... jsem brečela :) PS: Kdo by si nevšiml, tak Merylinu filmovou dceru hrála její skutečná dcera, dobrá vychytávka. ()

johnnie78

Taková ta limonáda, na kterou se večer kouknete doma, když je nuda a nevíte, co dělat. Film nějak plyne, od začátku víte, co se tam přesně stane a jak to skončí, protože jste přesně tenhle film viděli už stokrát s jiným názvem a obsazením. V polovině mě to začalo nudit, tak jsem to koukal tak napůl. Ale zase nijak mě to neuráželo a hudba dobrá. ()

S.hort.Y

Jak zde již padlo, a byla to první myšlenka, která mě napadla po opuštění kina, neurazí, nenadchne. Meryl Streep dokazuje, že je skutečně Herečka s velkým H. Přesto, že film je plný romanticko-komediálních klišé. Nezahrát to nejen Meryl Streep, ale samozřejmě i ostatní herci, tak skvěle, dal bych 2*. Za tu přesvědčivost je hvězdička navíc a další je za porušení alespoň některých očekávaných scén v čele s NEuskutečněným klasickým happyendem plného slz a objetí. Co mi film dal? Zábavu. ()

Nugat

Super film. Možná je ten konec naivní, ale líbil se mi film a hlavně Meryl. Je neuvěřitelné, co dokáže. A tom věku :-) ()

allegria

Skláním se před uměním Meryl Streep nejen hereckým, ale i hudebním a pěveckým, tím spíš, když vím, že to za ni nezpíval někdo jiný. Byla jsem mile překvapená i výběrem herečky, která hrála její dceru - ta podoba! - než jsem se dozvěděla, že to byla skutečně její dcera. Film vypadá "jen" jako muzikál, ale má hloubku, a i když mně to samotné přišlo divné (nemám ráda muzikály), nenudila jsem se ani chvilku. Bravo Meryl! ()

Mangano

V roce uvedení tohoto filmu do kin u mě ještě doznívala puberta a nebylo po psychické stránce lehké, sedět uprostřed kinosálu a mít všude kolem sebe šedesátnice držící se za ruku a se slzami v očích hltajíc každou minutu tohoto filmu. Po zhlédnutí při cestě nočním parkem z kina jsem si tehdy uvědomil, že jednoduše nejsem cílová skupina, na kterou film mířil. Ricki and the Flash rozhodně není špatný film a Meryl Streep je božská jako vždy a všude. Já prostě dávám dvě hvězdy, jelikož zřejmě ještě nemám dostatečně ujitou životní cestu na to, abych cítil tu další dimenzi, kterou tak prožívaly kolegyně vedle mě. Slibuji ale kvůli tomuto zážitku, že si v šedesáti tento film pustím znovu a možná nějakou tu hvězdičku přidám. Třikrát klepu, aby mi to vyšlo. ()

shinlove

Průměrný film, který těží z Meryl, která je prostě skvělá ve všem, co hraje! Ale rozhodně nelituji času v kině, byl jsem spokojen. Prostě film, který člověku na hodinu a půl dá zapomenout, že má nějaké starosti. Krásně "vypne" a jen nechá okolo sebe plynout děj. 3* ()

BBrody

Průměrný film, průměrný scénář - tři hvězdy, ale...dost vtipné, skvělá hudba - čtvrtá a za úžasnou Meryl se skvělým hlasem a úžasným hereckým umem - pět hvězd a celkově báječný zážitek a mrknu se určitě znovu. ()

bigmatko

film skor určený na televíznu obrazovku TV barandov ako na kinove platno. Dráma má svoju myslienku a riešenie rodinnej krízy strárnucej rockovej spevacky ma tiez svoje caro ale celkové spracovanie je nudné a keby tam nebola streepova tak si film nezasluzi ani tie dve hviezdicky. pár vtipných dialógov má iba postava filmovej dcéry a možno filmový otec ale inak moc humoru vo filme nenajdete a preto je to skor dráma ako komedia. hudobne ma film tiež nezaujal. pesničky nemajú náboj a nepomáha im ani podanie Streepovej. ()

durkes

Na film ma vytiahla kamarátka, pretože podľa upútaviek i hodnotení by som na neho sám nešiel. Taká americká priemerka, fajn momenty sa striedali s hluchými miestami. Meryl potvrdila, že je pani herečka. Dcéra, ktorá jej akoby z oka vypadla, sa musí ešte veľa učiť. Hudba bola fajn i spevácke Streepovej výkony. Rušili ma niektoré typicky americky stupidné dialógy a Rick Springfield, ktorého hraniu som neuveril. Oddychovka na jedno pozretie, najlepšie z celého bola Streep a jej koncertné vystúpenia. ()

Gyllllis

Film celkem obyčejný, asi ve mě nezanechal něco, co bych si zapamatovala na dlouhou dobu. Ale i tak nebyl úplně špatný. Samozřejmě Meryl Streep jako vždy skvělá. Akorát ten konec byl typický americký happyend. ()

Margeline

K tomuto filmu ma pritiahla hlavne Meryl. I keď jej herecký výkon je skvelý samotnému filmu čosi chýba. Už som sa tešila na film o vzťahu rebelantskej matky a dcéry ale snímka sa sústreďuje hlavne na postavu Ricki. Namiesto žiadaných interakcií medzi ňou a deťmi sledujeme ju pri niektorých nudnejších činnostiach a situáciách. Škoda niektorých charakterov, ktoré nerozvinuli a využili na "len aby bolo" výmeny. Nájde sa zopár zaujímavých situácií ale čakala som viac. ()

gael83

Velmi, ale opravdu velmi špatné a musím nekriticky poznamenat, že tohle je asi nejhorší film s Meryl, nejen že scénář je absolutně mimo realitu stejně jako její "filmová vlastní dcera" ale tady nehraje snad nikdo, má to být komedie bez vtipu, či drama bez koulí? Kdo Ví, konstatuji že je to víceméně zbytečný film, chápu že Meryl chtěla "řádit" ale to by se do toho musela opřít tak jak to umí nejen ona a řekněme si narovinu její subtilní výraz kdy hraje především očima a jemným gestikulujícím obličejem tohle prostě dala na čtvrtinu svého běžného výkonu, škoda! Ricky by daleko líp zahrála třeba Goldie nebo Bette Midler. ()

kvete.i.vadn

Strašně mě to zklamalo, čekala jsem od toho mnohem, mnohem víc. Jsem docela ráda, že jsem na to nešla do kina, jak jsem měla původně v plánu. Meryl jako vždy úžasná, na podiu řádí jako mladice...ale od příběhu, zápletky a celkově filmu jsem čekala větší drama i komedii, silnější zážitek...nic to ve mně nezanechalo :-( ()

poison

Tak podle komentaru na csfd to mela byt dalsi stupidni americka telenovela urcena pro TV Nova a ono ejhle z toho byla paradni rockova vypalovacka. Madonna bledne zavisti nad rockovou babickou Meryl Streep. A Britny se muze jit rovnou bodnout, pokud jiz tedy tak neucinila. Finale "My love will not let you down" od Bruce Springsteena nemohlo byt lepsi. ()

petra79

Trošku méně vtipné, než jsem si myslela, ale stojí za shlédnutí. Milý film o rodině, lásce a odpuštění. Poplakala jsem si. A Meryl je úžasná. Člověk by řekl, že se jako rockerka narodila. Je neskutečná:-) ()

Mishi

Veľmi dobrá práca Meryl Streep. Nemyslím si , že by to bola jej najhoršia rola, naopak hrať túto úlohu dalo námahu a opäť obstála, páči sa mi aj Mamie , jej skutočná dcéra, ktorú mnohí skôr poznajú zo seriálu ( Doktorka Emily ) , a Rick Springfileld ( slávny hudobník, skladateľ, a isto si ho niektorí pamätajú ešte zo seriálu High Tide ). Celkovo ma film aj pobavil, poučil, dá sa povedať, že nám ukázal z 1 z príbehov a momentov nešťastnej lásky, sklamania, rodiny . Spev na veľmi dobrej úrovni, a tie gitarové spojenia Meryl a Ricka boli dokonalé :) ()

omega_SK odpad!

Nechapem co tam stalo 18 melonov a uz vobec nechapem ako toto ničovaté nič mohlo zarobit 40 melka. To ludia uz asi fakt nevedia co s peniazmi, ked je takato hovadina ziskova. Cesky nazov "Nikdy není pozdě" tomu nasadil korunu. SORRY Streep-aňo, ale pre teba uz zial je pozdě. ()

kika odpad!

Bolo to tak nudné a bez deja, že sme mali čas sa s manželom pohádať a nič nám z filmu neušlo. ()