Ve snímku Inferno se známý symbololog (opět v podání Toma Hankse) pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou (Felicity Jones), doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí. (Falcon)

BrusVejn

Nudná, lenivo natočená a neskutočne lacne vyzerajúca paródia na dobrodružné filmy. Robert Langdon do tretice pobehuje po pamiatkách a hľadá nápovedy aby rozlúštil dementný príbeh. Keď boli predošlé dva diely priemerné béčka, toto je vyložene bieda s direct-to-video nádychom. ()

DAJAAAA

Je rok 21a tento 5let starý snímek je víc než aktuální.A osobně si myslim,že covid 19 je tady taky na snížení populace ať si říká kdo chce co chce.Lidstvo je prostě přemnoženo. ()

kolly13

Když vetchý profesor běhá jak srnka po krásných památkách a z ničeho uplete nesmyslný příběh. Jako bedekr krásné, jako drama slabé, jako akce průšvih. ()

niki niki odpad!

Po přečtení knihy jsem se na filmové ztvárnění těšila, ale velice mě zklamalo. Celý koncept díla byl přetvořen v jakýsi dobrodružný příběh se zcela jiným konceptem. Samotný film byl zdlouhavý, zamotaný a s knihou neměl nic společného. ()

marekspanel

U prvních dvou dílů jsem usínal, tenhle mě paradoxně chytnul, konečně! Ale much to má dost a hlavní je ta, že se ten vir nakonec bohužel nepodařilo vypustit. ()

Joshua2121

Zo začiatku to vyzeralo sľubne, no postupne to strácalo originalitu a klišé sa striedalo s trápnosťou. Niektoré repliky boli veľmi slabo napísané a celému tomu akosi chýbal nádych tajomna ako v predošlých filmoch. Hans Zimmer sa určite chytal za hlavu, keď mal dať atmosféru tomu, čo sa na plátne dialo a ani on to veru nezachránil. Ak ste fanúšikom diel Dana Browna, tak si to určite nenecháte ujsť. No ak je to vaša premiéra, tak dajte určite prednosť DaVinciho kódu či Anjelom a démonom. Toto bol ich veľmi slabý odvar. :) ()

Luciaaas2

Sice film je značně slabší než předešlé dva díly. tak dávám plný počet z důvodů, že sem si film užil a jsem fanda jak Browna, tak i filmové série. Film je natahován, spousta kecání, ale nijak mě to nerušila a finále napínavé se skvělou nervy drásající hudbou Hanse Zimmera. Ale jedničku už nepřekonají a finále Šifry už vůbec ne, kdy po mě husina jezdila a padla čelist s údivu :-) Inferno doporučuji :-) ()

Nevis

Knížka se mi četla krásně, moc jsem se těšila na zfilmování příběhu, ale už samotný trailer a lehká odchylka od knižní předlohy mi napověděli, že přijde zklamání. Bohužel se nedostavil takový "wow efekt" jako u Šifry mistra Leonarda nebo u filmu Andělé a démoni. Třetí pokračování byla nuda, nepřineslo nic nového. Příště to chce více symbolů a chytrých monologů Toma Hankse. ()

Monini odpad!

Knížka je skvělá a stačilo se jí pouze držet, nic víc. Režisér chytil celou základní myšlenku knihy a nosnou zápletku do ruky, zmačkal ji a hodil do koše. Vznikla slátanina, ve které původně charismatické kladné postavy, jsou vylíčeny jako velice záporné a poselství lidem, které autor knihy předkládá je tady zadupáno a zašlapáno pod tlakem tuposti a průměrnosti (hlavně moc nepobuřovat a nevybočovat). Vznikl tak špatný, podprůměrný akční film, který nemá s knihou nic společného. Na konci se mi chtělo brečet. Né dojetím, ale zhnusením. ()

bigmatko

Inferno drží podľa mňa klasickú formu filmov podľa kníh Dana Browna. škoda že to má také slabe hodnotenie, lebo ako záhadný a napínavý príbeh si to určite zaslúži lepšie čísla. Ak ste videli aj predchádzajúce filmy a ak ste čítali aj knihy tak presne viete čo máte očakávať. a to aj dostanete. Proste daľší rýchli priebeh akcie a hľadania kúskov skladačky v podaní Toma Hanksa. škoda že sa trocha odklonili od knihy ale v konečnom výsledku to nevadí. ()

trojkolka

Moc jsem se těšila, ale bohužel sem z kina odcházela v rozpacích. Tento film opravdu zachránil jen Tom Hanks a hudba (jak jinak, když je to Zimmer). Možná i Brown si škube vlasy z hlavy, jestli mu tam ještě z té hrůzy nějaké zůstaly... Je to hrozná škoda, protože film měl mnohem větší potenciál a téma se dalo čerpat mnohem zajímavěji. Tři hvězdičky ze tří důvodů - Hanks, Zimmer, téma - a taky proto, že je mi líto odrovnat toto pokračování. Doufám, že Ztracený symbol, který se bude natáčet z větší části i v ČR nebude taková ostuda. ()

Shireen

Pěkná hudba, dobří herci, fajn efekty. To je asi tak všechno. Film, který se jmenuje jako kniha, dokonce jsou v něm i stejné postavy jako v knize, vypráví úplně jiný příběh. SPOILER ALERT To, co dávalo knize tu úžasnou atmosféru, ten super nádech a to, nad čím se mohl člověk zamyslet po přečtení poslední strnáky - tedy fakt, že virus nakonec do světa unikl - ve filmu chybí a tudíž to z něj dělá jen další všední, obyčejnou blbost s "dobrým koncem". Taktéž smrt Sienny je úplně mimo. Škoda, na ten film jsem se těšila. ()

ChmelovaZ

Myšlenka zajímavá, ale bohužel, toto byl asi nejslabší díl. Abych mu úplně nekřivdila, bavil mě taky, ale ubíralo se to víc k akčnímu filmu, než k tomu, na co jsme u těchho filmů zvyklí. Určitě tedy podobnou tématiku jako u předchozích dvou dílů nečekejte. Hudba mě opět nezklamala...co taky můžu od skvělého Hanse Zimmera čekat, že? :) Dávám 3*, za mě opravdu lepší průměr. ()

flouny8

Akce od začátku do konce a žádné srdceryvné výlevy. Super. Jen hudební doprovod mi tady moc neseděl, přípomínal spíše sci-fi. ()

mansonn odpad!

Pred kazdym filmom som najprv cital knihu z tejto serie a musim povedat ze tento diel ma ozaj sklamal. Inokedy solidne hrajuci Hanks to tentokrat nezahral presvedcivo. Dialogy, zabery, "napatie" vsetko bolo nedotiahnute asi na rychlo zbuchane a pochybujem ze bude pokracovanie. Budu radi ak vobec budget 75 Mega nahraju domov ()

Luke_1

Klasický Langdon, plný přesmyček, hádanek a podobných věcí. Já jsem se bavil, ikdyž tomu něco chybělo. Hudba od Cimra výborná, dodávala šmrnc. Ale kniha je pořád kniha, a nebo už je na to Hanks staréj? Toť otázka. 3/5 ()

Nathaniel8

Nebylo to ani dobrý, ani špatný. Vlastně ani nevím co si o tom mám myslet. V porovnání s prvním i druhým příběhem je to ale mnohem slabší. ()

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter

06.04.2021

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Koho čeká Inferno s Langdonem?

Koho čeká Inferno s Langdonem?

19.02.2015

Toma Hankse čeká Inferno